Aylık Yay YorumuYayTemmuz 2023 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Haziran 26, 20230
temmuz ayı aylık burç yorumları

Merhaba yükselen yaylar ve yay burçları

İki ay aradan sonra yeniden buluştuk.

3 Temmuz oğlak burcunda dolunay;

Dolunay; kariyer, yapılandırma, inşa etme, sınav ve sorumlulukların gözden geçirildiği değişim ve dönüşümleri beraberinde getiriyor. İletişim kurmak zorlaşıyor ve birazda karamsarız. Dolunay haritanızın 2. evinizde gerçekleşiyor Para ve maddi konular önem kazanabilir, yeteneklerinizi kaynağa dönüştürmenin yollarını arayabilirsiniz. Hesap kitap yapabilir, gündelik rutinlerinizi toparlamak isteyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir konuda harcama yapabilirsiniz. Bu süreçte kendi değerinizi sorgulayabilir, yeteneklerinizin ne kadarının görüldüğünü gözden geçirebilirsiniz. Unutmayın siz her şeyden değerlisiniz.

Merkür İkizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek dolayısıyla gökyüzünde su enerjisi dengeyi sağlayacak. Zihinsel odağınız gelir gider dengesini sağlamaya dönük olabilir. Miras, nafaka gibi konuları ele alabilirsiniz. Temmuzun ilk haftası patlama ve yangınlara karşı dikkatli olmalı, ocak, gaz, sigara gibi tehlike yaratabilecek durumlara karşı uyanık kalmalıyız. Bu sizin için daha çok kariyerinize dönük bir konu ile ilişkili olabilir. İş, kariyer ve aile arasında yaşadıklarınızın sizi germesine izin vermemelisiniz.

10 Temmuz’da uzun süredir aslan burcunda olan Mars başak burcuna geçiyor, 27 ağustosa kadar burada kalacak. Haliyle yaşam enerjimizde çözüm üretmek üzerine odaklanacak bu süreçte kusursuzluk arayışımız artabilir. Sizin enerjinizse kariyerinize yönelebilir, üstleriniz size karşı acımasız olabilir veya siz işinizi ne kadar iyi yaptığınızı göstermek isteyebilirsiniz. Eğer siz çalışmıyorsanız bu dönemde etrafınızdaki insanlar sizi fazla rekabetçi görebilir.

17 Temmuz yengeç yeni ayı;

Yengeç yeni ayı haritanızın 8. evinizde gerçekleşecek. 8. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay finansal konuları, borç alacak dengesini, başkasından gelen paralarla ilgili konuları gündeme getirebilir. Aynı zamanda bu ev korku ve endişelerimizi de ifade eder o nedenle cinsellik teması da sizi meşgul edebilir. Mide hassasiyetiniz artabilir, çocuklarınızla ilgili bir konu keyfinizi kaçırabilir.  Aşk ve arkadaşlık ilişkilerinizde hayal kırıklıklarına açık olabilirsiniz.

24 Temmuz Venüs retrosu başlıyor

5 haziranda Venüs aslan burcuna geçmişti, 9 ekime kadara burada kalacak. İki aydır bu alanda sizi sahnelere taşıdı. 23 temmuzda yavaşlıyor ve 24 temmuzda 29 derece kraliyet yıldızı Regulusla kavuşumda retro hareketine başlıyor. Venüs aslan burcundaki son retrosunu 2015 ağustosunda gerçekleştirmiş, aradan 8 yıl geçmiş. O tarihlere gitmek ufak bir öngörü kolaylığı getirebilir. Tümüyle aynı olmasa da ana temayı belirleyecektir. Venüs’e eşlik eden Merkür de bu süreçte birkaç kez Uranüs’le bağlantı kuracağı için para ve ekonomi piyasaları Satürn yani otorite dokunuşlarıyla sınırlandırılmaya çalışılsa da ani beklenmedik durumlar, piyasada şok edici etkiler görülebilir olmaz demek için farkındalık dolu bir dönem olabilir.

23 temmuzda güneşin de aslan burcuna geçmesiyle birlikte kutlamalarınız başlıyor. Güneşi 9. Evinizde ağırlamaya başlıyorsunuz. Uzun bir zamandır Venüs ve Mars buradaydı. Ağustos gündeminizi belirleyecek olan Venüs retrosunda bu alanda yaşayacaksınız. Hukuk konuları ve mahkemeler gündeme gelebilir. Uzaktan akrabalarınızla bir araya gelebilirsiniz. Vize ve pasaport görüşmeleriniz varsa aksaklıklar ortaya çıkabilir. Seyahat planlarınız beklediğinizden çok daha pahalıya mal olabilir. Eski bir okul arkadaşı ile karşılaşabilir, üniversite aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Sergi, kütüphane ve müze gezmek bu dönemde iyi gelebilir. Fikirlerinizi ego sınırını aşmadan dile getirmelisiniz, özellikle akademik camia içindeyseniz.

Sevgiler

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için ❤️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade