AyAylık yorumlarTemmuzTemmuz ayı gökyüzü gündemi

Temmuz 1, 20230
burçlar, astroloji

Bu aya oğlak burcundaki dolunay ile başlıyoruz. Duygularla aramıza mesafe koyacağım bu süreçte dikkatimiz iş ve kariyer yaşamımıza yönelebilir. Mesleki yönden kabul değiştirebileceğimiz bir haftadayız. Kelimelerimiz daha ciddi ve gerçekçi olabilir, incinmekten kaçındığımız için yalnız olabiliriz.

5 ve 6 temmuzda ise güneş Sirius kavuşumu gerçekleşiyor bugün eski mısırlıların Sodep- Sotis günü olarak adlandırdıkları 1 yıllık kaderin yazıldığı gün bu nedenle güzel enerjiler yaratmak, insanlara yardım etmek, dürüst olmak tavsiye edilir.

12 nisanda ay düğümleri boğa akrep hattından 1,5 yıl kalacağı koç terazi hattına geçiyor. Tutulmalar açısından önemli olan bu geçiş önümüzdeki 1,5 yılın esas sınavının ben ve biz kavgası olacağına işaret ediyor. Adaletin, eşitliğin ve dengenin kazandığı bir süreç olsun.
Yeni ay
17 temmuzda ise yengeç burcunda bir yeniay gerçekleşecek. Akşam 21.31 sularında gökyüzünde ayı göremiyoruz, içgüdüsel olarak yönsüz ve kararsız hissedebilirsiniz. Aileniz, kökleriniz, ülkenizle olan bağınızı sorgulamanız kaçınılmaz. Ait olduğunuz yer burası mı? Gözden geçirme zamanı.
Mide ve göğüs hassasiyetleri artabilir. Hayatı kolaylıkla hazmediyorum diyebilmek önemli başınıza gelen şeyler sizi incitebilir, kırabilir, yeniden başlamaya hazır mısınız?  Yeni ayda ay denklinasyon dışı çalıştığı için aşırı duygusal tutumlar sergileyebilirsiniz.
Son bomba ise 24 temmuzda başlayacak ve 3 eylüle kadar devam edecek olan venüs retrosu retroyu youtubedan ve podcast olarak dinleyebilirsiniz.
Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade