Yaklaşan Etkinlikler

Sınırlı sayıda katılımcıyla samimi ortamlar yaratıyor ve hayata dair sohbetler ediyoruz. Bize katılsana!

25. 4. 2024
20.30 - 21.00
Microsoft Teams canlı yayın- telegram çalışması
Bolluk bereket atölyesi
Karma Astrolog Özlem Somuncu
 • 25 Nisan 2024 20.30 da jaas meditasyon çalışması
 • 21 gün boyunca healy frekans çalışması
 • Bolluk bereket blokaj çalışması
 • Thetahealing his yüklemeleri
 • Acces prosesleri

Akrep burcunda gerçekleşen dolunay ve jüpiter uranüs boğa burcundaki kavuşumu para ve kaynaklarla ilgili sorgulamaları artırıyor. Hayatımızda bol olan ama bereketli olmayan neler var? paraya nasıl bir gözle bakıyoruz sorgulayacağız ve şifalandırmaya niyet edeceğiz.

Hangi duygu ve düşünceden işlevsel oradan uzaklaşmaya, hayatında bolluk ve bereket isteyenlerle 21 gün sürecek bir grup çalışması yapalım. Çalışma sessiz bir Telegram grubunda theta healing his yüklemeleri, access bars prosesleri, jaas grup seansı ve sürpriz akışta gelen hediyeleri ile devam edecek.

Bize katılmak isteyenler bana ulaşabilir.
Ücret kdv dahil 360 tl

Sevgiler

25. 3. 2024
20.30 - 21.00
Microsoft Teams canlı yayın- whatsapp çalışması
Aşk ve ilişkileri iyileştirme atölyesi
Karma Astrolog Özlem Somuncu
 • 25 Mart 2024 20.30 da meditasyon çalışması
 • 21 gün boyunca healy frekans çalışması
 • Jaas aşk ve ilişki blokaj çalışması
 • Thetahealing his yüklemeleri
 • Acces prosesleri

Yılın ilk tutulması geldi çattı! Terazi burcunda gerçekleşecek tutulma kişisel ilişkilerimizi, diplomasiyi, zarafeti, estetiği ve uyumu anlatıyor. Terazi burcu ile kaba kuvvet yerine daima uzlaşmaya bırakır. Tutulma enerjisi ilişilere, ilişki içinde birey olabilmeye ışık tutacak. Pek çoğumuz hayatımızın bir alanında aile, arkadaşlık, aşk ilişkilerinde bu dengeyi kaybetme, kısır bir döngü içinde kalma, alma verme dengesini sağlayamama sorunu var. Bu yaraya ışık sızmışken, durumu fırsat bildik.

Uzun zamandır hadi ne zaman açacaksın şu grupları diyenlere müjdeli haber. Hayatında her ilişkiyi dengelemek isteyenlerde 21 gün sürecek bir grup çalışması yapalım. Çalışma sessiz bir whatsapp grubunda theta healing his yüklemeleri, access bars prosesleri, jaas grup seansı ve sürpriz akışta gelen hediyeleri ile devam edecek.

Bize katılmak isteyenler dm bana ulaşabilir.
Ücret kdv dahil 360 tl

Sevgiler

23. 2. 2024
20.30 - 23.00
Superpeer- Youtube
Jüpiter Transitlerini yorumlama atölyesi
Karma Astrolog Özlem Somuncu

Jüpiter genişletmek, büyütmek, bolluk, bereket, sosyalleşme, idealizm, felsefe, din gibi konularla ilişkilidir. Büyük iyicil olarak anılıyor olsa da bazen büyütmeye dair marifetini sorunları da büyütmek doğasında yaşatabilir. Jüpiter haritalarımızda hayat felsefemiz, hangi konularda şanslı olduğumuz, bolluk bilincimiz, neyi nerede öğrenmek istediğimizi ve bu bilgiyi nasıl kullanacağımızı gösterir. Jüpiter iyimser olma eğilimimizi, güven duymayı da ifade eder.

Jüpiter her burçta ortalama bir yıl kalır ve Zodyak’ta ki turunu 12 yılda tamamlar dolayısıyla Jüpiter’in koç burcuna geçişiyle birlikte yepyeni bir 12 yıllık döngüye giriş yapmış bulunmaktayız.

Mayıs ayının sonunda ikizler burcuna geçecek Jüpiter’in haritalarımız üzerindeki transitini anlamlandırmayı kolaylaştıracak bir atölye ile karşınızdayım. Canlı katılıma için süperpeer üzerinden başvuru yapılabilir. Yayın youtube üzerinden takip edilebilir, kayıtlar youtube abonelerine özel olacaktır.

Sevgiler

16.01.2024
20.30 - 23.00
Superpeer
Solar return haritası yorumlama atölyesi
Karma Astrolog Özlem Somuncu

Güneşin doğduğumuz gün ki derecesine yani kendi pozisyonuyla kavuşumundan elde edilen bir haritadır. Bir öngörü yöntemidir ancak tek başına yorumlamak yeterli değildir. En doğru yorum için tutulma ve transit haritalarla birlikte yorumlamak gerekir. Zaman zaman tek başına değerlendiriliyor ancak astrolojide öngörü yapılırken düşülen en büyük hatalardan biride burasıdır. Dikkat edilmesi gereken en büyük husus haritanın ne vaat ettiğidir. Doğru bir doğum haritası analizi yapamıyorsanız öngörü de yapamazsınız. Bir doğum haritası evlilik, çocuk ya da kariyer vadetmiyorsa hiç bir transit yada hiç bir güneş dönüşü haritası ona bu olayı yaşatamaz. Amatör okuyucular da burada takılır. Kendi kendime astroloji öğrenme çabalarımda burada destek almam gerektiğini düşünmüş, böylece astroloji öğrenmeye başlamıştım. Yine de bu çabalar bizi doğruya götüren küçük adımlardan biri olduğu için çok kıymetli.

Hadi öyleyse güneş dönüşü haritası yorumlamadan önce küçük bir giriş yapalım. Örnek haritada solar return yorumlamayı öğreniyoruz. Atölye 2,5 saat sürecektir. Ücret 600  tldir. Canlı katılıma için süperpeer üzerinden başvuru yapılabilir. Kayıttan ulaşmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgiler

23.01.2024
21.00 - 23.00
Microsoft Teams
Kapsamlı Tarot Eğitimi
Karma Astrolog ve Tarolog Özlem Somuncu

Astrolojiye dair temel kavramlar, elementler ve nitelikler üzerinden başlayan derslerimiz destenin tüm içeriğini kapsayacak şekilde tek tek ele alınıyor. Ezoterik anlamları ile birlikte harmanlanacak olan tarot derslerine katılmak için astroloji bilmek zorunlu değildir

Dersler 3,5 ay 14 ders sürecektir. Son 4 dersimiz tarot okuma atölyesidir. Ders ücreti 5.000 tl dir aylık ödeme yapılabilir. Katılım ve detaylar için başvuru yapmanız gerekmektedir.

Görüşmek üzere, sevgiler

29.09. 2023
21.30
İnstagram canlı yayın
Nefes'in Psikolojisi
Karma Astrolog Özlem Somuncu & Nefes Terapisti Hülya Numanoğlu

Günümüzün hızlı temposu, içsel kargaşalarımız stresle başa çıkmamızı zorlaştırıyor ve böylece zihinsel- fiziksel sağlığımız bozuyor. Nefes terapisi olarak bilinen etkili bir teknik, bu sorunları hafifletmek için doğal çözümler sunuyor.

İnsan yaşamının sürdürülebilirliğinin ana kaynağı nefes ve nefesin psikolojisi üzerine konuşacağımız canlı yayınımıza Hülya Numanoğlu konuk olacak.

İnstagramdan canlı yayınımızı dinleyebilirsiniz.

Sevgiler

26 10 2023
21.00 - 23.00
Microsoft Teams
İleri Seviye Astroloji Eğitimi- Öngörü yöntemleri
Karma Astrolog Özlem Somuncu

İleri seviye astroloji eğitimimiz toplam 6 ay devam edecek. Bu eğitime yalnızca temel ve orta seviye astroloji eğitimini tamamlamış olanlar katılabilir. Astroloji de göstergeler iler başlayacağımız, bolca harita okuma pratiği yapacağımız ve öngörü yöntemleri üzerine ilerleyecek olan eğitim bireysel haritalarımız üzerinden yorumlarla devam edecektir.

Eğitimin sonunda, detaylı öngörü yapabilecek durumda olacaksınız. Dersler haftada bir gün akşam 21.00 – 23.00 saatleri arasında online bir platformda olacak, grup enerjisine bağlı olarak biraz daha uzayabiliyor.

Dersler kayıt altına alıp daha sonra indirmek üzere size gönderiliyor. Ders ücretimiz 1.250 tl olmak üzere her ayın başında dersten önce ödenmesi gerekmektedir (1ay 4 ders olmak üzere). Dersler kayıttan alınabilir.

Katılmak için başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

11 Eylül 2023
21.17 - 23.17
Microsoft Teams
Temel Orta Seviye Karma Astroloji Eğitimi
Karma Astrolog Özlem Somuncu

Karma astroloji, Modern Batı astroloji tekniklerinin kadim Tibet astrolojisiyle birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan tekniktir.

Astroloji tıpkı parmak izimiz gibi eşsiz olan doğum haritamızın çıkardığı plana göre yaşayacağımız olayların istatiksel görünümüdür. Bu bilgiler bizim hayat yolculuğumuzun nereye evrileceğini gösterir. Astroloji eğitimi muhteşem, şaşırtıcı, keyif veren, emek vermeyi gerektiren, öğrendikçe daha çok öğrenmek isteyeceğiniz bir bilgi deryasıdır.

Temel ve Orta seviye astroloji eğitimimiz toplam 9 ay devam edecek. Bu süreçte karma astrolojiye dair temel kavramlar, gezegenler, açılar, mitoloji ve pek çok detaylı bilgiyi içeriyor. Aldığım eğitimler sonucu kendimce en faydalı olacağına inandığım yöntemlerle ilerliyorum.

Eğitimin sonunda, süreç içinde özellikle planladığım harita okuma dersleriyle birlikte kendi haritanızı yorumlayabilecek ve genel öngörü yapabilecek durumda olacaksınız. Dersler haftada bir gün ve çarşamba akşamları 21.00 – 23.00 saatleri arasında online bir platformda olacaktır. Yalnızca ilk ders özel bir tarih ve saatte gerçekleşecektir.

Dersler kayıt altına alıp daha sonra indirmek üzere size gönderiliyor. Ders ücretimiz 1.250 tl olmak üzere her ayın başında dersten önce ödenmesi gerekmektedir (1ay 4 ders olmak üzere). Peşin ödeme tercih edenler için %10 indirim yapılacaktır.

Dersler kayıttan alınabilir.

Eğitim başvurunuzda doğum bilgilerinizi iletmeniz gerekmektedir. Doğum haritası uygun olanlar eğitime alınacaktır. Başvuru sonrasında size dönüş sağlanacak ve 10 dk görüşme yapılacaktır.

Sevgiler…

İletişim

Danışmanlık ve eğitim hakkında detaylı bilgi için:

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/2023/12/Adsiz-tasarim-e1712681459124.png

Geçmiş Etkinlikler

25 Ağustos & 1 - 8 Eylül 2023
21.30 - 23.00
Microsoft Teams
Açıları Anlamak
Karma Astrolog Özlem Somuncu
 • Astrolojide temel kavramlar olarak nitelendirebileceğimiz açılara tüm detaylarıyla değineceğimiz bir seri ile karşınızdayım. 3 ders olarak planladığım bu eğitim temel düzeyden ileri düzey yorumlamaya yönelik olacak. Ayrıca teorik bilgiler dışında örnek haritalarla açıyı nasıl yorumlayabileceğimizi göreceğiz.İlk canlı yayınımız kavuşum, kare, karşıt, üçgen, sekstil ve minör açıların ne anlama geldiği üzerine teorik bilgiler içeriyor. Ardından açı kalıpları, ayın ve güneşin açıları, venüs, mars ve Merkür’ün açıları, beraberinde kolektif gezegenlerin açılarına değineceğiz.Etkinlik canlı superpeer üzerinden gerçekleşecektir. Katılım için ücretsiz abone olmanız yeterli.
18 Temmuz 2023
21.30 - 23.00
Microsoft Teams
Satürn Transitleri
Karma Astrolog Özlem Somuncu
 • “Yaşamda hatalar yoktur, yalnızca dersler vardır. Olumsuz deneyim diye bir şey de yoktur, yalnızca kendi bilgeliğini kazanma yolunda olgunlaşmak, öğrenmek ve ilerlemek için fırsatlar vardır. Güçlükten güç doğar. Acı bile mükemmel bir öğreticidir.”Karmanın lordu Satürn’ü nerede büyüyeceğimizi, olgunlaşacağımızı ve sınavlarımızı gösterir. Satürn transiti ve natal harita üzerinde etkisini konuşacağımız bu etkinlikte haritalarımız üzerinde öngörü yapma becerilerimizi artıracağız.Etkinlik canlı superpeer üzerinden gerçekleşecektir. Katılım için ücretsiz abone olmanız yeterli.
25-26-27- 28 Temmuz 2023
11.00- 13.00
Microsoft Teams
Astroloji 101 atölyesi
Karma Astrolog Özlem Somuncu
 • Astroloji öğrenmek isteyen, farklı bakış açılarına açık herkesi bekliyorum.
 • 10 saat boyunca devam edecek bu eğitim sonunda doğum haritanızı genel hatlarıyla okuyabilecek durumda olacaksınız.
 • Katılımın tek şartı 5 ders boyunca online derste bulunmak.
 • Online katılım ÜCRETSİZDİR
 • Etkinlik kaydı arzu edenler için ağustos ayı itibariyle superpeer üzerinden satışa sunulacaktır. Ücret 351 tldir.

Etkinlik katılım formu doldurulmalıdır. Katılım sınırlı olduğu için gelemeyecekseniz lütfen başvurmayın.

Sevgiyle

19 Temmuz 2023
21.30 - 23.00
Superpeer
Yükselen burcumu buluyorum
Karma Astrolog Özlem Somuncu

Bu yaz dolu dolu geçsin diye niyet etmiştim. Cuma sabahları sabah şekeri modunda buluşmalarımız devam edecek ama akşamları da boş bırakmayalım istedim. Herkesin ilgisini çekebilecek bir canlı yayınla geldim. Çoğumuzun doğum saati bilmeme sorunsalına tarzanca ilaç olmayı umuyorum. Böyle çok basit yöntemlerle kendi kendimize ne kadar ilaç olabiliriz, neymiş ne değilmiş bu doğum saati? Ne işe yararmış? Konuşalım istiyorum.

Rektifikasyon yapmayı anlatmayacağım baya astroloji bilmeyen kulaktan dolma merakı olanlar için basit adımlarla ilerleyeceğimiz yöntemleri anlatacağım. Bir kad ikizler olarak bu işin kestirmesi benden sorulur 🤭

Lütfen şu postu olabildiğince arkadaşımıza, komşunuza, eşe dosta atalım. Kolektife hep birlikte katkı sağlayalım.

Katılım için superpeere abone olmak ve benim ücretsiz aboneliğime dahil olmanız yeterli. Sonrası birlikteyiz.

☀️☀️☀️ÜCRETSİZDİR!☀️☀️☀️

Üyelik için buraya tıklayınız.

#ücretsizetkinlik #astrolojiatolyeleri #astroloji #doğumsaatibelirleme #superpeer

19 Nisan 2023
21.00 - 23.00
Superpeer
Enerji astroloji atölyesi
Karma Astrolog Özlem Somuncu

Astroloji, doğum haritamızdaki kodlar vasıtasıyla olabilecek her şeyi bize sunar. Sonsuz olasılıkta, tüm güzelliklerin içimizde var olduğunu görürüz. Aynı şekilde doğum anındaki manyetik kodlamalar kişiyi yaşamı boyunca enerji merkezleri yani çakralar aracılığıyla etkiler. Çakralar bizim düşüncelerimizin, duygularımızın ve enerjimizin maddeye dönüşmesini sağlayan önemli noktalardır.

Yedi çakra, yedi gezegen ile ilişkilidir. Gezegenlerin burç ve ev konumları, yaptıkları açılar, pozisyonları bize fizyolojimiz ve anatomimiz hakkında bilgiler verir. Haritamızdaki bu kombinasyonları okuyarak ne tür duygusal ve fiziksel sorunlar yaşayabileceğimizi görebiliriz. Her çakra insan ruhunun gelişiminde farklı ders ve mücadelelere işaret eder.

Bugün bilimin açıklamaya çalıştığı ve bizim tahminlerimiz ötesinde bir boyuta yüce bir mekanizma olan; enerji dinamiklerimizi dengelemek üzere, farkındalığı artırmaya dönük bu atolyede sevgi frekansında buluşalım.

İçerik:

 • Çakralar
 • Astrolojik bağlantıları
 • Duygusal blokajlar
 • Fiziksel hastalıklar 
 • Şİfalandırmak üzere öneri ve tavsiyeler 

Etkinlik ücreti analizli katılım için 550 tl dinleyici katılımı için 400 tl ile ücretlendirilmektedir. Online ve etkinlik sonrası kayıttan superpeer üzerinden atölye katılımı sağlanabilir.  Ayrıca İletişim formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz.

7 Nisan 2023
21.00 - 23.00
Microsoft Teams
Sinastri & İlişkiler Astrolojisi Eğitimi
Karma Astrolog Özlem Somuncu

Birlikte olduğunuz partneriniz, çocuklarınız, ortaklık kurmak yada evlenmek düşüncesinde olduğunuz kişi ile aranızdaki uyumlu ve uyumsuz tarafları görebilmek, eksikleri kapatabilmek, yara yerine şifa olabilmek ve ilişkinizi daha bilinçli yaşamak için ilişkileri anlayabilmek çok önemlidir.

Sinastri haritalarını yorumlayabilmek adına dersler örnek haritalar üzerinden anlatılacaktır. Eğitim sonunda ilişki haritalarını yorumlayabilecek, ilişkinin geleceği hakkında yorum yapabilecek düzeyde olacaksınız.

Dersler 4 ay 16 ders sürmektedir. Eğitime astroloji öğrenmeye ilgili olan herkes katılabilir. Temel ve orta seviye astroloji bilmeyenler için destekleyici ek iki (kayıt) ders verilecektir. Dersler haftada bir gün akşam 21.00 – 23.00 saatleri arasında online bir platformda olacak, grup enerjisine bağlı olarak biraz daha uzayabiliyor.

Dersler kayıt altına alıp daha sonra indirmek üzere size gönderiliyor. Ders ücretimiz 750 tl olmak üzere her ayın başında dersten önce ödenmesi gerekmektedir (1ay 4 ders olmak üzere). Toplam 3.000 tl’ dir. Peşin ödemelerde %10 İndirim uygulanacaktır.

Eğitim sonunda katılım belgesi verilecektir.

Eğitime katılmak için ❤️ bu kalbe tıklamanız yeterli.

Başvuru sonrasında maille dönüş sağlanacaktır.

Sevgiler…

13 Mart 2023
3 saat
Microsoft Teams
İlişkiler astrolojisi atolyesi
Özlem Somuncu

13 Mart pazartesi akşamı buluşalım. İlişkiler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası ve astrolojide en çok sorulan soru! astrolojide temel ilişki göstergelerini inceleyerek, hem kendimizi hem karşımıza çıkan insanları tanımak üzere bir adım atacağız.

Workshop Tanıtım Bilgileri

Konu: Astrolojide ilişkiler
Konuşmacı: Karma Astrolog Özlem Somuncu
Tarih: 13 Mart 2023, Pazartesi
Saat: 21.00 – 23.00
Yer: Online
Ücretsiz

Etkinlik superpeer üzerinden ücretsiz abonelikle kayıttan izlenebilir.

11 Şubat 2023
1 saat
Üsküdar
Satürn döngüsü ve satürn balık geçişi
Özlem Somuncu

@studioseethegood🤍 ev sahipliğinde 11 şubat cumartesi günü 2023 yılının en önemli hareketlerinden  satürn balık geçişini ve doğum haritalarımızda Satürn döngüsünü konuşmak üzere toplanıyoruz.

Tanışalım, sosyalleşelim, keyifli vakit geçirelim ve astrolojiye dair doğum haritamıza özel farkındalık edinelim. Etkinliğimiz katılım ücreti 250 tl olup, sınırlı sayıda katılımcı ile ilerleyeceği için yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Workshop Tanıtım Bilgileri

Konu: 2023 yılı astroloji sohbeti
Konuşmacı: Karma Astrolog Özlem Somuncu
Tarih: 11 Şubat 2023, Cumartesi
Saat: 12:00-13:30
Yer: Studioseethegood
Üsküdar / İstanbul

Katılımcı sayısı 15 kişiyle sınırlıdır ve katılımcıların doğum bilgilerini seminer tarihinden en az iki gün önce bildirmeleri rica edilmektedir.

14 Ocak 2023
1 saat
üsküdar
2023 Astroloji Gündemi (ücretsiz)
Özlem Somuncu

@studioseethegood🤍 ev sahipliğinde 14 ocak cumartesi gününü, 2023 yılını konuştuğumuz workshopda buluşalım. 🥰 Tanışalım, sosyalleşelim, keyifli vakit geçirelim ve bu yıl sizi nelerin beklediğine dair sohbet edelim. Etkinliğimiz ücretsiz olup, sınırlı sayıda katılımcı ile ilerleyeceği için yerinizi ayırtmayı unutmayın!
Sadece 2023’ü konuşmuyoruz ufak bir süpriz ile geliyoruz, bence kaçırmayın!

Workshop Tanıtım Bilgileri

Konu: 2023 yılı astroloji sohbeti
Konuşmacı: Karma Astrolog Özlem Somuncu
Tarih: 14 Ocak 2023, Cumartesi
Saat: 12:00-13:30
Yer: Studioseethegood
Üsküdar / İstanbul
Ücretsiz

Katılımcı sayısı 30 kişiyle sınırlıdır ve katılımcıların doğum bilgilerini seminer tarihinden en az iki gün önce bildirmeleri rica edilmektedir. (minik süprizimiz için gerekmektedir)

26 Ağustos 2022
3 saat
Zoom
Workshop Evlilik Göstergeleri
Özlem Somuncu

Aşk insanoğlunun en eski hikayesi…tekrar tekrar sınandığın sınavların, ne yaparsan yap çıkamadığın bir girdap! Evlilikse pek çoğumuzun merak ettiği özel konu. Biraz oradan biraz buradan okuduğunuz ve sizi endişeye düşüren bir konuyu birlikte masaya yatıralım dedik.

3 saat sürecek bu etkinlikte;

 • Ay
 • Güneş
 • Venüs
 • Mars
 • İlişki ve evlilik göstergeleri
 • İlişki için uygun zamanları konuşacağız.

Etkinliğe sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır.  Etkinliğimiz online zoom üzerinden 21.00 – 24.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Katılım ücreti 200 tl dir.

Astrolojiye ilgi duyan herkes katılabilir.

Workshopa katılmak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

14 Eylül 2022
36 ders
Zoom
Temel orta ve ileri seviye astroloji eğitimi
Özlem Somuncu

14 Eylül 2022 de başlayacağımız özel bir gökyüzü konumunda temel orta  seviye karma astroloji ve 20 Eylül 2022 de başlayacağımız ileri seviye astroloji dersi kayıtlarımız başlamıştır.

Temel ve orta seviye karma astroloji eğitimi; 9 ay 36 ders

İleri seviye (öngörü yöntemleri) eğitimi; 7 ay 28 ders devam edecek.

Eğitimde sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır.  Dersler haftada bir gün online zoom üzerinden 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 500 tl dir.

Derse katılmak ve içerikle ilgili bilgi almak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

15 / 19 Haziran 2022
4 gece 5 gün
Babakamp Fethiye
Yoga ve Astroloji Kampı
Özlem Somuncu & Dilek Adaş

5-19 Haziran da Fethiye Babakamp da gerçekleştireceğimiz Yoga ve Astroloji Kampımıza davetlisiniz…

Anda kalarak şifa bilincinde alma verme dengesi ile , dinlenmeye, eğlenmeye ve arınmaya var mısın ?

Bu etkinlik , Tursab’a kayıtlı A 6295 lisans numaralı C&N Travel aracılığıyla gerçekleşecektir.

Detaylı bilgi ve kayıt için info@ozlemsomuncu.com veya 0554 545 73 73 & 0533 209 26 06

18 Şubat 2022
21.55
zoom
Kukai Şifa Çalışması
Özlem Somuncu

Merhaba,

Son zamanlarda etrafımdaki herkesin ve kolektifin çok fazla söylendiğini, huzursuz hissettiğini gözlemliyorum. Biraz olsun katkı sağlayabilmek adına kukai şifa çalışması yapalım dedim.
18 şubat 2021 tarihinde Saat: 21.55 de, gökyüzünde güneşin de balık burcuna geçtiği bu günde yükselen şironun yüceliminde, bütünün en yüksek hayrına ilahi olanla bütünleşmeye, dua, meditasyon ve kukai ile şifalanmaya niyet edelim mi?
Şifa çalışmamız online ve zoom üzerinden gerçekleşecektir.
Katılmak isteyenler web sitem üzerinden (www.ozlemsomuncu.com) iletişim formunu doldurabilir yada doğrudan info@ozlemsomuncu.com mail atabilirler. Böylece zoom katılım linkini size ulaştırabilirim. Sessiz ve sakin bir ortamda olmanız ve size attığım mantraları açabilmeniz için mümkünde bilgisayar üzerinden girmenizi tavsiye ederim. Giremeyenler için ben kısık seste mantra paylaşıyor olacağım. Arzu edenler mum ve tütsü kullanabilirler.
Şifa çalışmasına katılamayanlar bu gönderinin altına kabul ediyorum yazmaları yeterli…

Fayda sağlamasını arzu ettiğiniz kişiler için bu iletiyi paylaşabilirsiniz.

SEVGİLERİMLE

25 Şubat 2022
21.30
İnstagram
Theta Healing üzerine
Özlem Somuncu & Songül Gök

Herkese merhaba.

Güzel bir duyuru ile karşınızdayım.

14 Ocak Cuma günü saat 21.30’da Instagram Canlı Yayınında birlikteyiz. Yeni yılın ilk yayınına hepinizi bekliyorum😊

13 Şubat 2022
21.00 / 23.00
zoom
Sinastri ilişkiler astrolojisi eğitimi
Özlem Somuncu

Hayatımızda önemli bir yer edinen ve enkarnasyonun en büyük nedeni olan ilişkilerimiz de (eş, aşk, çocuk, iş, ortak vb) iletişimimiz, beklentilerimiz, birbirimize maddi manevi neler katacağımız, birbirimiz ile uyumumuza dair bilgileri içeren ilişki analizi ile ilişkinize dair detaylı bilgi içerir.

Birlikte olduğunuz partneriniz, çocuklarınız, ortaklık kurmak yada evlenmek düşüncesinde olduğunuz kişi ile aranızdaki uyumlu ve uyumsuz tarafları görebilmek, eksikleri kapatabilmek, yara yerine şifa olabilmek ve ilişkinizi daha bilinçli yaşamak için ilişkileri anlayabilmek çok önemlidir.

Sinastri haritalarını yorumlayabilmek adına dersler örnek haritalar üzerinden anlatılacaktır. Eğitim sonunda ilişki haritalarını yorumlayabilecek, ilişkinin geleceği hakkında yorum yapabilecek düzeyde olacaksınız.

Dersler 3 ay 12 ders sürmektedir. Eğitime yalnız temel orta seviye astroloji derslerini bitirmiş olanlar katılabilir. Dersler haftada bir gün akşam 21.00 – 23.00 saatleri arasında online bir platformda olacaktır.

Eğitime en az temel seviye astroloji derslerini bitirmiş olanlar katılabilir.

Dersler kayıt altına alıp daha sonra indirmek üzere size gönderiliyor. Ders ücreti aylık 500 tl olup kredi kartı ile taksitli ödeme yapmak isteyenler için toplam 1600 tldir.

Eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir.

Eğitime katılmak ve taksitli ödeme yapmak için ❤️ bu kalbe tıklamanız yeterli.

Başvuru sonrasında maille dönüş sağlanacaktır.

Sevgiler…

15 Mart 2022
21.00- 23.00
zoom
Temel Orta Seviye Karma Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

15 Mart 2022 de başlayacağımız özel bir gökyüzü konumunda temel orta  seviye karma astroloji eğitimi kayıtlarımız başlamıştır. İlk ders salı gerçekleşecek olup sonrasında her hafta çarşamba akşamları gerçekleşecektir.

9 ay 36 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır.  Dersler haftada bir gün online zoom üzerinden 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 500 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 4.000 tldir.

Derse katılmak ve içerikle ilgili bilgi almak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

12 / 15 Mayıs 2022
3 gece 4 gün
Çamlık 87 Hotel Ayvalık
Şifa Bilinci Kampı
Özlem Somuncu & Dilek Adaş & Raşit Yavaş & Neslihan Yılmaz

“Eğer önünüzdeki yolu adım adım görebiliyorsanız, biliniz ki o sizin yolunuz değildir. Size ait olan yolu, attığınız her yeni adımla siz inşa edersiniz. İşte bu nedenle o sizin yolunuzdur.” diyor Campbell. Yolunu inşa eden Kahraman yolculuğunda ne büyük maceralardan geçiyor, ne çok soru soruyor…

Biz bu soruları daima kendisine soran ve sesli düşünen dört kalp bir araya geldik. Gele gele koca yılın ilk ay tutulmasını seçtik. Ne garip ne haritaya baktık, ne seçim astrolojisinden yararlandık evrenin bize sunduğuna razı olduk. Ayvalık’ta muhteşem bir yerde muhteşem insanlar tutulmayı saati itibariyle izleyemiyor olsak da o kadersen anı birlikte paylaşacağız. Hem de dolu dolu bir programla. Sende bize katılsana…

Kampla ilgili detaylı bilgi ve rezervasyon için acele et şimdiden yarını doldurduk 🙂

Eğitmenler

Nefes & Yoga Eğitmeni
Dilek Adaş @dilekadasyoga
Yin&Yang Yoga Movement
Pranayama
Çakralar Kökten Dönüşüme
Ayakta Duruşlar ( Köklenme & Güçlenme )# Twistler ve öne bukulmeler ( Arinma ) Geriye Bükülmeler ( Kalp Açma ) Ters Duruşlar & El dengeleri ( Dönüşüm)
Yoga Nidra
Çakralar Meditasyon

Psikolog Raşit Yavaş @psikolograsityavas
– Çocukluktan Yetişkinliğe İlişkiler
& Sosyal Zeka Gelişimi
– İdeal İlişki Yolculuğu & Bireysel Sınırlar
– İlişki Otopsisi: Toksik İlişki & Narsistle İlişki Rehberi

Karma Astrolog
Özlem Somuncu @astrolog.ozlemsomuncu
– Tutulmalar mevsimi
– Enerji astrolojisi (çakralar)
– Astrolojide eril ve dişil prensipler ve ilişkilerimiz
– Astroloji de şiron bilinci, şifadan şifacılığa!
-Ay düğümleri kadersel yolculuğumuz, karma ve dharmamız

Spiritüel Danışman
Neslihan Yılmaz @neslihan.nyilmaz
— Beden Enerjisi ve Tanımı
& Çakra ve aura çalışması
– Hedef odaklı imgeleme
– Bilinçaltı kodları ve kök inançlar
– Eril dişil enerji çalışması

Rezervasyon hattı: 0266 312 8875 / 0266 312 2456 / 0533 209 2606 / 0531 734 09 43

sezektravel@hotmail.com
info@ozlemsomuncu.com

Bu etkinlik , Tursab’a kayıtlı A 1392 lisans numaralı Sezek Turizm aracılığıyla gerçekleşecektir.

20 Kasım 2021
21.00- 23.00
zoom
Doğum haritamızda ay; duygularımız ve ilişkilerimiz
Özlem Somuncu & Sena Toros

Ay haritamızda ruhumuz, duygularımız, içgüdülerimiz, sezgilerimiz, duygusal tepkilerimiz ve ihtiyaçlarımızı anlatır. Haritamızın en önemli göstergesidir ay bizim derinleşme ihtiyacımızla ilgili muhteşem ipuçları verir.
Diğer taraftan çok önemli bir yere sahip olan anne arketipini, dişil yanımızı yansıtır. Özellikle 0-7 yaş arası annemizle olan ilişkimizi anlatan ay bizim bugün ilişkilerimizi nasıl kuracağımızla ilgili derin ipuçları verir. Psikoloji açısından bağlanma türleri, kadın kimliği, eril dişil dengeyi ve duyguları nasıl dengeleyebileceğimize değineceğimiz bu etkinlikte hem kendimizi tanımak, hem aile bağlarını anlamlandırmak isteyenler katılabilir.

Etkinliğimizin bir kısmı kişisel doğum haritalarımız üzerinden özel değerlendirmeleri içerecektir. Katılım sayısı 15 kişi ile sınırlı olup, ücret 300 tl dir. Etkinliğimiz 20.30- 23.30 saatleri arasında zoom üzerinden gerçekleşecektir.

Kayıt için formu doldurmanız gerekmektedir.

Sevgiyle

11 Şubat 2022
21.30
İnstagram
Aslan Dolunayı
Özlem Somuncu

Herkese merhaba.

Güzel bir duyuru ile karşınızdayım.

14 Ocak Cuma günü saat 21.30’da Instagram Canlı Yayınında birlikteyiz. Yeni yılın ilk yayınına hepinizi bekliyorum😊

14 Ocak 2022
21.30
İnstagram
Yengeç Dolunayı
Özlem Somuncu

Herkese merhaba.

Güzel bir duyuru ile karşınızdayım.

14 Ocak Cuma günü saat 21.30’da Instagram Canlı Yayınında birlikteyiz. Yeni yılın ilk yayınına hepinizi bekliyorum😊

28 Ocak 2022
21.30
İnstagram
Para ile ilişkimiz
Özlem Somuncu & Şebnem Temel Orsan

Herkese merhaba😊

Canlı Yayın programlarımız tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor.

28 Ocak Cuma günü saat 21.00’de Sevgili @sebboycicegi ile birlikteyiz. Hepinizi bekliyorum.

Görüşmek üzere❤ Sevgiler🌸

15 Şubat 2022
21.00 / 23.00
zoom
Harita Okuma Atolyesi
Özlem Somuncu

Astroloji öğrencilerinin en büyük sorunu teorik derslerin sonunda harita okuyamıyor olmak. Uzun bir eğitim sonunda genellikle haritaya bakıp hiç bir şey bilmiyor gibi hissediyor olabilirsiniz. Kısa sürede, bol harita örneği ile bilgileri pekiştirmek amaçlı bir harita okuma atölyesi gerçekleştireceğiz.

Atölye; doğum haritası nereden başlayarak okunur? dikkat edilmesi gereken hassas konular nelerdir? gezegenler, burçlar, evler ve açıları bir örüntü içinde değerlendirebilmeyi amaçlamaktadır.

Dersler 1 ay 4 ders sürmektedir. Eğitime en az temel orta seviye astroloji derslerini bitirmiş olanlar katılabilir. Dersler haftada bir gün akşam 21.00 – 23.00 saatleri arasında online bir platformda olacaktır.

Dersler kayıt altına alıp daha sonra indirmek üzere size gönderiliyor. Ders ücretimiz 425 tl. dir.

Eğitim sonunda katılım sertifikası verilecektir. Eğitime katılmak ve taksitli ödeme yapmak için ❤️ bu kalbe tıklamanız yeterli.

Başvuru sonrasında maille dönüş sağlanacaktır.

Sevgiler…

11 Ekim 2021
21.00- 23.00
zoom
İleri Seviye Karma Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

11 Ekim 2021 de başlayacağımız ileri seviye karma astroloji eğitimi kayıtlarımız başlamıştır.

7 ay 28 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır. Yalnızca temel orta seviye astroloji eğitimini tamamlayanlar katılabilir. Dersler haftada bir gün online zoom üzerinden 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 500 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 4.000 tldir.

Derse katılmak ve içerikle ilgili bilgi almak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

21 Nisan 2021
21.00- 23.00
zoom
Astroloji 101- Dişil prensipler Ay ve Venüsle tanışalım
Özlem Somuncu

Merhaba güzel bir etkinlik haberiyle geldim,

Doğum haritalarımız için önemli göstergelerinden olan dişil prensipler “Ay ve Venüs’ü” genel hatlarıyla çözmek isteyen astroloji meraklıları ile buluşuyoruz.

Astroloji 101 Atölyesinde değineceğimiz konular;

 • Astroloji de Ay ve Venüs neyi anlatır?
 • Neden önemlidir ?
 • İlişkilerimizde neyi ifade eder ?

Etkinlik ruhsal yolculuğunda haritasını kendisini anlamak isteyen astroloji meraklıları içindir. Detaylı bir astroloji eğitimi değildir. 

Etkinliğimizin geliri ihtiyaç sahibi ailelere ulaşacaktır. Sınırlı sayılı katılımcı alacağımız için acele edin lütfen. Katılmak için iletişim bölümünden açıklamaya “Ay ve Venüs” yazarak başvurabilirsiniz.

Ücret 100 tl dir.

23 Haziran 2021
21.00- 23.00
zoom
Temel Orta Seviye Karma Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

23 Haziran 2021 de başlayacağımız Temel ve Orta seviye karma astroloji eğitimi kayıtlarımız başlamıştır.

9 ay 36 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır. Dersler haftada bir gün online zoom üzerinden 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 500 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 4.000 tldir.

Derse katılmak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

12 / 19 Nisan 2021
21.00- 23.00
zoom
Doğum Haritamı Öğreniyorum Etkinliği
Özlem Somuncu

Doğum haritası danışmanlığı alamayan, astroloji öğrenmek isteyen ama kararsız kalanlar için kısa yoldan basic bir okuma yapacağımız Doğum haritamı öğreniyorum etkinliğinde buluşalım.

İki ders sürecek bu eğitim ücretsiz ve sınırlı sayıda kişi ile olacaktır. Zoom üzerinde toplanacağız. Katılmak isteyenler info@ozlemsomuncu.com mail atabilir yada web sayfam üzerinden iletişim bölümüne Doğum haritamı öğreniyorum yazarak bana ulaşabilirler.

Sevgiler

Kontenjanımız dolmuştur, bir sonraki etkinlik için takipte kalın lütfen…

26 Nisan 2021
21.00
zoom
Temel Orta Seviye Kukai Eğitimi
Özlem Somuncu

Kukai mantra yoluyla vibrasyonu artırarak, yüksek benlikle bağlantı kurmaya kapı aralar…

“Kukai değiştirme gücüne sahiptir. Bir tedavi yöntemi olmasının yanı sıra, kendini bulma, farkındalık ve anlayış geliştirme yöntemdir. Asla sıkıntı veya zarar vermez çünkü bizi var eden koruyucu olan evrenin, gaıanın tedavi edici, kutsayıcı mutlu edici enerji sistemidir.”

Vajrayana Kukai tekniklerinden oluşan çalışma programının amacı vücutta chi veya ki dediğimiz, evrensel yaşam enerjisini doğru kullanmak ve dışsal negatiflere karşı koruma kalkanı sağlamaktır.

Programımız boyunca öncelikli olarak kendi auramızı koruma, sonrasında ise yakınlarımızı şifalandırmayı amaçlayoruz. Kukai düzenli olarak çalışmayı gerektiren, bir rehber eşliğinde inisiye edildikten sonra, kişinin kendi kendine 21 gün çalışarak inisiyasyonu tamamladığı bir disiplin olduğu için bir gün bile çalışmayı kaçırmamamız gerekiyor.

Temel Orta seviye eğitim 26 Nisanda başlayıp 3 ay (12 ders) devam edecektir, gruplar az sayıda kişiden oluşmaktadır. Başvuru için hızlı olmanızı tavsiye ederim.

Detaylar için Temel Orta ve İleri Seviye Kukai Eğitimi başvuru formunu doldurmanız yeterli…

Nameste

9 Nisan 2021
21.00
zoom
Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi
Özlem Somuncu

Tarot ülkemizde bilinen haliyle fal değil aksine bilinçaltı okuma sanatıdır, bilincin derinliklerinden dilimize semboller yoluyla aktarılan muhteşem bir deneyim. Tıpkı astroloji gibi kendini tanıma, anlama sanatı ve elbette bunun üzerine kafa patlatırken beğensek de -beğenmesek de- gerçeklerimizle yüzleşme fırsatıdır.

Çok söylenen ve bilinen haliyle birazda sezgilerin iyi olacak söyleminin çok dışındadır Tarot okuyabilmek. Elbette hisleri de kullandığımız yerler var ama temeli hislere dayanmaz. Önümüzde kadim bilgilerin serildiği bir sembol dünyası durur ve bu sembollerin ne olduğunu neyi anlattığını bilmek gerekir ki Tarotu anlayabilmek için.

Hayatımızda ki olası potansiyelleri bilip önlem almak, adım adım ve bilinçli ilerlemek adına Tarot’ un rehberliğinden faydalanıyor olmak, kimi zaman astrolojinin bize söyleyeceklerini kestirmeden edinmek de Tarotu cazip kılıyor. Tarot öğrenerek sadece kendinize değil aynı zamanda etrafınıza da faydalı olabilirsiniz.

Eğitime katılmak ve detayları öğrenmek isterseniz web sayfamdaki Tarot eğitimine  tıklayabilir, oradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sevgiler

8 Mart 2021
21.21
zoom
Kukai Şifa Çalışması
Özlem Somuncu

Gökyüzündeki #balık stelyumuyla, balık yeni ayına hazırlanırken, bütünün en yüksek hayrına ilahi olanla bütünleşmeye, dua, meditasyon ve kukai ile şifalanmaya niyet edelim…

Şifa çalışmamız online ve zoom üzerinden gerçekleşecektir.
Katılmak isteyenler iletişim formunu doldurabilir yada doğrudan info@ozlemsomuncu.com mail atabilirler. Böylece zoom katılım linkini size ulaştırabilirim. Sessiz ve sakin bir ortamda, arzu edenler mum ve tütsü kullanabilirler.

Şifa çalışmasına katılamayanlar bu gönderinin altına kabul ediyorum yazmaları yeterli…

“Ruhunuz, rüzgarın kucağında amaçsız dolaşırken, yalnız ve korumasız, bazen bir hata işlersiniz. başkalarına karşı değil, aslında kendinize karşı işlenmiştir hata, kendi kutsalınıza..
İşlenen bu hata için kapısını dövmeniz ve bir vakit beklemeniz gerekir kapısının önünde, kutsal olanın; kapıyı açan, size hatırınızı soran ve sizi içeri buyur eden biri olmasa da..
Okyanus gibidir, Tanrısal-öz her birinizde..
Ve lekesiz kalacaktır bulunduğu yerde sonsuza kadar..
Ve esir gibi, hava gibi
Yalnızca kanatlı olanları kaldıracaktır yukarı…”

H. Cibran

Fayda sağlamasını arzu ettiğiniz kişiler için bu iletiyi paylaşabilirsiniz.

Sevgi ve şifayla…

4 Şubat 2021
16.00
İnstagram
Astrolojide Ay
Özlem Somuncu & Nezaket Tomur

Sönmüş güneş ve duygularımızın ana kaynağı #ay!

Anne ile ilişkimiz, bebeğimiz ile aramızdaki bağ…

Hepsinin temelinde yer alan ve pek çoğumuzun dikkatini çekmeyen #ay ile ilgili sohbet etmek istiyoruz.

4 Şubat Perşembe günü 16.00 – 17.00 saatleri arasında yayında olacağız.

24 Ocak 2021
21:00
Online Eğitim
Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi
Özlem Somuncu

Tarotla ilgili pek çok kaynakta farklı bilgiler aktarılsa da benim en hoşuma giden kökeni Mısır kelimesinden türetildiği halidir. “Tar” yani yol “Ro” yani soylu kelimelerini birleştirir ve böylece tümüyle “Soylu Bilgelik Yolu” ifadesine bürünür. Günümüzde tanınırlığını düşününce insanın içi acımıyor değil!

24 Ocak 2021 saat 21.00 bir İmparatoriçe gününde ilk dersimizle başlayacağız. Hep birlikte güneş giymeye, bolluğa, berekete ve güzelliklere maddi manevi tüm zenginliklere, dişil enerjinin muhteşem gücüne erişmeye, şifayla buluşmaya ve tarotu biraz daha yakından tanımaya ve konuşmaya niyet ettik 🙂

12 hafta, 3 ay sürecek olan eğitimimizin 3 haftası bol açılım ve uygulama ile dolu dolu geçecek.

Eğitime katılmak ve bilgi almak isterseniz dinozorparki@gmail.com mail atabilir ya da profilimde ki Tarot eğitimi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sevgiler

4 Şubat 2021
16.00
İnstagram
Astrolojide Ay
Özlem Somuncu & Nezaket Tomur

Sönmüş güneş ve duygularımızın ana kaynağı #ay!

Anne ile ilişkimiz, bebeğimiz ile aramızdaki bağ…

Hepsinin temelinde yer alan ve pek çoğumuzun dikkatini çekmeyen #ay ile ilgili sohbet etmek istiyoruz.

4 Şubat Perşembe günü 16.00 – 17.00 saatleri arasında yayında olacağız.

5 Ocak 2021
21:00
Online Eğitim
Temel Orta Seviye Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

Yeni yıla girerken kendinizi tanımak, hayatınızı anlamlandırmak, yol haritanızı çizmek ve astrolojinin derinlerine dalmak isterseniz kendinize bir güzellik yapıp astroloji eğitimine katılın. 🥰

5 ocak 2021 de başlayacağımız temel ve orta seviye karma astroloji eğitiminde buluşalım mı?

9 ay 36 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı ile beraber olacağız. Dersler online 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 400 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 3.200 tldir.

Derse katılmak isteyenler profilimdeki eğitim başvuru formunu doldurmaları yada doğum tarihleri ve numaraları ile birlikte dinozorparki@gmail.com adresine mail atabilirler.

Acele edin sınıfımız neredeyse doldu bile ☺️

Görüşmek üzere sevgiler ❣️🙏🏻

Mutlu yıllar

25 Ekim 2020
21:00
Online Eğitim
Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi
Özlem Somuncu

Biliyorsunuz ki bir süredir astroloji danışmanlıklarıma Tarot danışmanlıklarımı da ekledim. Hatta her danışmanlığımda vay bee ne güzel enerjiler beni buluyor diye şaşkınlık yaşadım. Ne zaman hadi Tarot zamanı desem mailimi eğitiminiz hakkında bilgi alabilir miyim diyen mesajlar düştü ben eğitim henüz vermiyorum dedikçe 🙂 Bu böyle devam ediyor olunca bende madem öyle küçük bir grupla başlayalım dedim.

25 Ekim de Merkür Akrep burcunda retro ve hatta bu da yetmezmiş gibi Uranüs’e karşıt açı yaparken Tarot eğitimimiz başlayacak. En zorlu, en dönüştürücü ve en sert açıları en yüksek hayrımıza, en derin bilgiye ulaşmak için kullanmak gerektiğine inanıyorum.

Benimle üç ay – on iki ders devam edeceğiniz bu eğitime katılmak ve bilgi almak isterseniz iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kocaman sevgiler

27 Ağustos 2020
21:00
Online Eğitim
Temel Orta Seviye Online Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

Derslere bulunduğunuz her yerden bilgisayar veya telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. İlk dersimiz 27 Ağustos Perşembe günü başlayacak. Her hafta Perşembe akşamları saat 20:30/23:00 arasında canlı yapılacak olan dersler ayrıca kayıt altına alınacağı için eğitiminiz devam ettiği sürece tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Eğitim boyunca Karma Astrolojiye dair tüm bilgileri, doğum haritalarındaki sembolikleri, mitoloji gibi eğlenceli yönleriyle konuşacağız.

Eğer siz de doğum haritalarındaki potansiyelleri okumak; muhteşem ilmi öğrenmek, yaşamı, kendinizi tanımak, hayat yolculuğunuzu anlamlandırmak istiyorsanız iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Sevgilerimle

🍒💗🙏

24 Ağustos 2020
20:00-21:00
Instagram Canlı Yayını
Mars Retro
Özlem Somuncu & Nezaket Tomur

Eylül Ekİm ve Kasım aylarını bilinçlı bir farkındalıklar atlatabilmek için küçük bir katkı sağmayı umuyoruz. Aile arası bu sohbeti genişletelim mi?

Hepinizi bekliyoruz, saatinizi kurun.

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade