Yaklaşan Etkinlikler

Sınırlı sayıda katılımcıyla samimi ortamlar yaratıyor ve hayata dair sohbetler ediyoruz. Bize katılsana!

4 / 11 / 18 / 25 Eylül 2021
13.00 - 15.00 / 20.00 - 22.00
zoom
Astroloji 101
Özlem Somuncu

Doğum haritası danışmanlığı alamayan, astroloji öğrenmek isteyen ama kararsız kalanlar için kısa yoldan basit bir okuma yapmak isteyenleri eğlenceli atölyemize bekliyorum.

Harita yorumlamak uzun bir yolculuktur ancak bu eğitimle basic bilgiler edinerek, sizin ve sevdiklerinizin haritalarını genel hatlarıyla öğrenme fırsatı edinebilirsiniz.

4 ders sürecek bu eğitim gündüz ve akşam saatleri olmak üzere iki sınıftan oluşmaktadır. Dilediğinize katılabilirsiniz. Ücreti 500 tl dir. Sınırlı sayıda kişi ile arzu edilirse kişisel haritalarınızdan örnekler verilecektir. Dersler zoom üzerinde gerçekleşecek. Katılmak isteyenler info@ozlemsomuncu.com mail atabilir yada web sayfam üzerinden iletişim bölümüne Doğum haritamı öğreniyorum yazarak başvuru yapabilirler.

Sevgiler

13 Kasım 2021
21.00- 23.00
zoom
Temel Orta Seviye Karma Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

13 Kasım 2021 de başlayacağımız özel bir gökyüzü konumunda temel orta  seviye karma astroloji eğitimi kayıtlarımız başlamıştır. İlk ders cumartesi gerçekleşecek olup sonrasında her hafta salı akşamları gerçekleşecektir.

9 ay 36 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır.  Dersler haftada bir gün online zoom üzerinden 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 500 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 4.000 tldir.

Derse katılmak ve içerikle ilgili bilgi almak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

12 Ekim 2021
21.00- 23.00
zoom
İleri Seviye Karma Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

11 Ekim 2021 de başlayacağımız ileri seviye karma astroloji eğitimi kayıtlarımız başlamıştır.

7 ay 28 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır. Yalnızca temel orta seviye astroloji eğitimini tamamlayanlar katılabilir. Dersler haftada bir gün online zoom üzerinden 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 500 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 4.000 tldir.

Derse katılmak ve içerikle ilgili bilgi almak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

İletişim

Danışmanlık ve eğitim hakkında detaylı bilgi için:

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/ozlem-somuncu.png

Geçmiş Etkinlikler

21 Nisan 2021
21.00- 23.00
zoom
Astroloji 101- Dişil prensipler Ay ve Venüsle tanışalım
Özlem Somuncu

Merhaba güzel bir etkinlik haberiyle geldim,

Doğum haritalarımız için önemli göstergelerinden olan dişil prensipler “Ay ve Venüs’ü” genel hatlarıyla çözmek isteyen astroloji meraklıları ile buluşuyoruz.

Astroloji 101 Atölyesinde değineceğimiz konular;

  • Astroloji de Ay ve Venüs neyi anlatır?
  • Neden önemlidir ?
  • İlişkilerimizde neyi ifade eder ?

Etkinlik ruhsal yolculuğunda haritasını kendisini anlamak isteyen astroloji meraklıları içindir. Detaylı bir astroloji eğitimi değildir. 

Etkinliğimizin geliri ihtiyaç sahibi ailelere ulaşacaktır. Sınırlı sayılı katılımcı alacağımız için acele edin lütfen. Katılmak için iletişim bölümünden açıklamaya “Ay ve Venüs” yazarak başvurabilirsiniz.

Ücret 100 tl dir.

23 Haziran 2021
21.00- 23.00
zoom
Temel Orta Seviye Karma Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

23 Haziran 2021 de başlayacağımız Temel ve Orta seviye karma astroloji eğitimi kayıtlarımız başlamıştır.

9 ay 36 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı alınacaktır. Dersler haftada bir gün online zoom üzerinden 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 500 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 4.000 tldir.

Derse katılmak isteyenler eğitim başvuru formunu doldurmaları yeterlidir.

Sevgiler ❣️

12 / 19 Nisan 2021
21.00- 23.00
zoom
Doğum Haritamı Öğreniyorum Etkinliği
Özlem Somuncu

Doğum haritası danışmanlığı alamayan, astroloji öğrenmek isteyen ama kararsız kalanlar için kısa yoldan basic bir okuma yapacağımız Doğum haritamı öğreniyorum etkinliğinde buluşalım.

İki ders sürecek bu eğitim ücretsiz ve sınırlı sayıda kişi ile olacaktır. Zoom üzerinde toplanacağız. Katılmak isteyenler info@ozlemsomuncu.com mail atabilir yada web sayfam üzerinden iletişim bölümüne Doğum haritamı öğreniyorum yazarak bana ulaşabilirler.

Sevgiler

Kontenjanımız dolmuştur, bir sonraki etkinlik için takipte kalın lütfen…

26 Nisan 2021
21.00
zoom
Temel Orta Seviye Kukai Eğitimi
Özlem Somuncu

Kukai mantra yoluyla vibrasyonu artırarak, yüksek benlikle bağlantı kurmaya kapı aralar…

“Kukai değiştirme gücüne sahiptir. Bir tedavi yöntemi olmasının yanı sıra, kendini bulma, farkındalık ve anlayış geliştirme yöntemdir. Asla sıkıntı veya zarar vermez çünkü bizi var eden koruyucu olan evrenin, gaıanın tedavi edici, kutsayıcı mutlu edici enerji sistemidir.”

Vajrayana Kukai tekniklerinden oluşan çalışma programının amacı vücutta chi veya ki dediğimiz, evrensel yaşam enerjisini doğru kullanmak ve dışsal negatiflere karşı koruma kalkanı sağlamaktır.

Programımız boyunca öncelikli olarak kendi auramızı koruma, sonrasında ise yakınlarımızı şifalandırmayı amaçlayoruz. Kukai düzenli olarak çalışmayı gerektiren, bir rehber eşliğinde inisiye edildikten sonra, kişinin kendi kendine 21 gün çalışarak inisiyasyonu tamamladığı bir disiplin olduğu için bir gün bile çalışmayı kaçırmamamız gerekiyor.

Temel Orta seviye eğitim 26 Nisanda başlayıp 3 ay (12 ders) devam edecektir, gruplar az sayıda kişiden oluşmaktadır. Başvuru için hızlı olmanızı tavsiye ederim.

Detaylar için Temel Orta ve İleri Seviye Kukai Eğitimi başvuru formunu doldurmanız yeterli…

Nameste

9 Nisan 2021
21.00
zoom
Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi
Özlem Somuncu

Tarot ülkemizde bilinen haliyle fal değil aksine bilinçaltı okuma sanatıdır, bilincin derinliklerinden dilimize semboller yoluyla aktarılan muhteşem bir deneyim. Tıpkı astroloji gibi kendini tanıma, anlama sanatı ve elbette bunun üzerine kafa patlatırken beğensek de -beğenmesek de- gerçeklerimizle yüzleşme fırsatıdır.

Çok söylenen ve bilinen haliyle birazda sezgilerin iyi olacak söyleminin çok dışındadır Tarot okuyabilmek. Elbette hisleri de kullandığımız yerler var ama temeli hislere dayanmaz. Önümüzde kadim bilgilerin serildiği bir sembol dünyası durur ve bu sembollerin ne olduğunu neyi anlattığını bilmek gerekir ki Tarotu anlayabilmek için.

Hayatımızda ki olası potansiyelleri bilip önlem almak, adım adım ve bilinçli ilerlemek adına Tarot’ un rehberliğinden faydalanıyor olmak, kimi zaman astrolojinin bize söyleyeceklerini kestirmeden edinmek de Tarotu cazip kılıyor. Tarot öğrenerek sadece kendinize değil aynı zamanda etrafınıza da faydalı olabilirsiniz.

Eğitime katılmak ve detayları öğrenmek isterseniz web sayfamdaki Tarot eğitimine  tıklayabilir, oradan başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sevgiler

8 Mart 2021
21.21
zoom
Kukai Şifa Çalışması
Özlem Somuncu

Gökyüzündeki #balık stelyumuyla, balık yeni ayına hazırlanırken, bütünün en yüksek hayrına ilahi olanla bütünleşmeye, dua, meditasyon ve kukai ile şifalanmaya niyet edelim…

Şifa çalışmamız online ve zoom üzerinden gerçekleşecektir.
Katılmak isteyenler iletişim formunu doldurabilir yada doğrudan info@ozlemsomuncu.com mail atabilirler. Böylece zoom katılım linkini size ulaştırabilirim. Sessiz ve sakin bir ortamda, arzu edenler mum ve tütsü kullanabilirler.

Şifa çalışmasına katılamayanlar bu gönderinin altına kabul ediyorum yazmaları yeterli…

“Ruhunuz, rüzgarın kucağında amaçsız dolaşırken, yalnız ve korumasız, bazen bir hata işlersiniz. başkalarına karşı değil, aslında kendinize karşı işlenmiştir hata, kendi kutsalınıza..
İşlenen bu hata için kapısını dövmeniz ve bir vakit beklemeniz gerekir kapısının önünde, kutsal olanın; kapıyı açan, size hatırınızı soran ve sizi içeri buyur eden biri olmasa da..
Okyanus gibidir, Tanrısal-öz her birinizde..
Ve lekesiz kalacaktır bulunduğu yerde sonsuza kadar..
Ve esir gibi, hava gibi
Yalnızca kanatlı olanları kaldıracaktır yukarı…”

H. Cibran

Fayda sağlamasını arzu ettiğiniz kişiler için bu iletiyi paylaşabilirsiniz.

Sevgi ve şifayla…

4 Şubat 2021
16.00
İnstagram
Astrolojide Ay
Özlem Somuncu & Nezaket Tomur

Sönmüş güneş ve duygularımızın ana kaynağı #ay!

Anne ile ilişkimiz, bebeğimiz ile aramızdaki bağ…

Hepsinin temelinde yer alan ve pek çoğumuzun dikkatini çekmeyen #ay ile ilgili sohbet etmek istiyoruz.

4 Şubat Perşembe günü 16.00 – 17.00 saatleri arasında yayında olacağız.

24 Ocak 2021
21:00
Online Eğitim
Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi
Özlem Somuncu

Tarotla ilgili pek çok kaynakta farklı bilgiler aktarılsa da benim en hoşuma giden kökeni Mısır kelimesinden türetildiği halidir. “Tar” yani yol “Ro” yani soylu kelimelerini birleştirir ve böylece tümüyle “Soylu Bilgelik Yolu” ifadesine bürünür. Günümüzde tanınırlığını düşününce insanın içi acımıyor değil!

24 Ocak 2021 saat 21.00 bir İmparatoriçe gününde ilk dersimizle başlayacağız. Hep birlikte güneş giymeye, bolluğa, berekete ve güzelliklere maddi manevi tüm zenginliklere, dişil enerjinin muhteşem gücüne erişmeye, şifayla buluşmaya ve tarotu biraz daha yakından tanımaya ve konuşmaya niyet ettik 🙂

12 hafta, 3 ay sürecek olan eğitimimizin 3 haftası bol açılım ve uygulama ile dolu dolu geçecek.

Eğitime katılmak ve bilgi almak isterseniz dinozorparki@gmail.com mail atabilir ya da profilimde ki Tarot eğitimi başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Sevgiler

5 Ocak 2021
21:00
Online Eğitim
Temel Orta Seviye Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

Yeni yıla girerken kendinizi tanımak, hayatınızı anlamlandırmak, yol haritanızı çizmek ve astrolojinin derinlerine dalmak isterseniz kendinize bir güzellik yapıp astroloji eğitimine katılın. 🥰

5 ocak 2021 de başlayacağımız temel ve orta seviye karma astroloji eğitiminde buluşalım mı?

9 ay 36 ders sürecek bu eğitim için sınırlı sayıda katılımcı ile beraber olacağız. Dersler online 21.00-23.00 saatleri arasında gerçekleşecektir. Dersler kayıt altında olacağı için sonradan izleme imkanınız olacak.

Ders ücreti aylık 400 tl dir. Peşin ödemek isteyenler için 3.200 tldir.

Derse katılmak isteyenler profilimdeki eğitim başvuru formunu doldurmaları yada doğum tarihleri ve numaraları ile birlikte dinozorparki@gmail.com adresine mail atabilirler.

Acele edin sınıfımız neredeyse doldu bile ☺️

Görüşmek üzere sevgiler ❣️🙏🏻

Mutlu yıllar

25 Ekim 2020
21:00
Online Eğitim
Astroloji Tabanlı Tarot Eğitimi
Özlem Somuncu

Biliyorsunuz ki bir süredir astroloji danışmanlıklarıma Tarot danışmanlıklarımı da ekledim. Hatta her danışmanlığımda vay bee ne güzel enerjiler beni buluyor diye şaşkınlık yaşadım. Ne zaman hadi Tarot zamanı desem mailimi eğitiminiz hakkında bilgi alabilir miyim diyen mesajlar düştü ben eğitim henüz vermiyorum dedikçe 🙂 Bu böyle devam ediyor olunca bende madem öyle küçük bir grupla başlayalım dedim.

25 Ekim de Merkür Akrep burcunda retro ve hatta bu da yetmezmiş gibi Uranüs’e karşıt açı yaparken Tarot eğitimimiz başlayacak. En zorlu, en dönüştürücü ve en sert açıları en yüksek hayrımıza, en derin bilgiye ulaşmak için kullanmak gerektiğine inanıyorum.

Benimle üç ay – on iki ders devam edeceğiniz bu eğitime katılmak ve bilgi almak isterseniz iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Kocaman sevgiler

27 Ağustos 2020
21:00
Online Eğitim
Temel Orta Seviye Online Astroloji Eğitimi
Özlem Somuncu

Derslere bulunduğunuz her yerden bilgisayar veya telefonunuz üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. İlk dersimiz 27 Ağustos Perşembe günü başlayacak. Her hafta Perşembe akşamları saat 20:30/23:00 arasında canlı yapılacak olan dersler ayrıca kayıt altına alınacağı için eğitiminiz devam ettiği sürece tekrar tekrar izleyebilirsiniz.

Eğitim boyunca Karma Astrolojiye dair tüm bilgileri, doğum haritalarındaki sembolikleri, mitoloji gibi eğlenceli yönleriyle konuşacağız.

Eğer siz de doğum haritalarındaki potansiyelleri okumak; muhteşem ilmi öğrenmek, yaşamı, kendinizi tanımak, hayat yolculuğunuzu anlamlandırmak istiyorsanız iletişim formunu doldurmanız yeterli.

Sevgilerimle

🍒💗🙏

24 Ağustos 2020
20:00-21:00
Instagram Canlı Yayını
Mars Retro
Özlem Somuncu & Nezaket Tomur

Eylül Ekİm ve Kasım aylarını bilinçlı bir farkındalıklar atlatabilmek için küçük bir katkı sağmayı umuyoruz. Aile arası bu sohbeti genişletelim mi?

Hepinizi bekliyoruz, saatinizi kurun.

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR