Özlem Somuncu Kimdir

Özlem Somuncu

YENGEÇ
KOVA
BOĞA

Astrolog, tarot okuyucusu, iyileşme yolculuğunda eğitmen…

15 Temmuz doğumlu bir yengeç, yolunu arayan bir yolcuyum. Okumak, öğrenmek ve öğretmeye dair bitmek tükenmek bilmeyen bir arzusu olan acemi!

Selçuk Üniversitesi Pazarlama ve Gazi Üniversitesi Resim öğretmenliği mezunuyum, resim eğitimi alanında hala Doktora yapıyorum. Pek çok astrolog gibi bende neredeyim? neyi deneyimliyorum? bunları neden yaşıyorum? gibi soruların içinde kaybolduğum bir anda, Aslan Merkür’ üm & Kova Ay’ ım üzerindeki tutulmalarda kendimi Karma Astroloji derslerinde buldum. Natal haritada gizlenmiş her kapıyı araladıkça yüzüme vuran güneşin ışığıyla aydınlandım. Derken şifacılık alanında Kukai ile ruhumun derinliklerine indim, karanlık yanlarımı gördüm. Tarotla her şey de matematik arayan zihnimi sembollerle buluşturdum…

Bir süredir danışmanlık ve eğitimler sebebiyle muhteşem ruhlarla buluşuyorum. Her merhaba yeni bir öğreti, yeni bir macera! Öğrenme işi bitmiyor ve bitmeyecek! Amacım, akademik birikimlerimi ve araştırmalarımı kullanarak astroloji, tarot, şifa gibi varacağımız yolun bir olduğu bu yolculuğu anlamak ve başkasının da anlamasına hizmet etmek. Astroloji kendinizi daha iyi anlamak, içsel potansiyelinizi gerçekleştirmek, güçlü ve zayıf yönlerini görebilmek ve yaşamın getirdiği zorlukları dönüştürebilme fırsat sunuyor. Bu noktada bu yola giren, girmeye cesareti olan sizlere yardımcı olmak istiyorum.

Diliyorum sayfamda yazdıklarımda sizlere bu yolda ufacık bir ışık, cesaret ve ilham olur…

Sevgiyle…

Eğitimler

Temel orta seviye astroloji, Gülnihal Öztürk, Oğuzhan Ceyhan ekolü, İleri seviye astroloji, Pinhan ayana uzmanlaşma Oğuzhan Ceyhan İleri seviye astroloji, Sinem Leyla, Sinastri & ilişki astrolojisi, Sinem Leyla, Uranyen astroloji, Sinem Leyla, Psikolojik astroloji, Astrocartografi, Sinem Leyla, Astroloji tabanlı tarot, Sevilay Eriçdem, Ezoterik tarot, Erhan Altunay, Ezoterizm, Erhan Altunay, Horary, İlker Şahin, Astrokartografi,  İlker Şahin, Hermetik ve Reankarnasyon Astrolojisi, Sevgi Alis Yıldırım, Teoloji, Sevgi Alis Yıldırım, Dereceler eğitimi, Sevgi Alis Yıldırım, Karma Reankarnasyon seminer, Sevgi Alis Yıldırım, Sinastri, Sevgi Alis Yıldırım, Numeroloji, Sibel Pideci, Medikal & beslenme astrolojisi, Didem Merve Zamanoğlu, Temel orta ve ileri seviye kukai, Ayşegül Yapıcı, Theta healing casşc dna, Songül Gök, Access Bars, Nazan Özbay, Barış Can Turgut, Tuna Tüner, İlişkiler Okulu, Bütüncül yaşam atölyesi, Naya İlknur Çimen, C.Oelmann; Satürn ve Çocuğum ve bir zamanlar olduğum çocuk vd seminerler.

Aynı zamanda UAD üyesiyim.

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/ozlem-somuncu-kimdir.png
https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade