Haftalık yorumlar17 -23 Temmuz haftası gökyüzü gündemi

Temmuz 16, 20230
17 -23 temmuz haftası gökyüzü gündemi
Yengeç yeniayı

Haftaya yengeç burcunda gerçekleşen yeni ayla başlıyoruz. Akşam 21.31 sularında gök yüzünde ayı göremiyoruz, iç güdüsel olarak yönsüz ve kararsız hissedebilirsiniz. Aileniz, kökleriniz, ülkenizle olan bağınızı sorgulamanız kaçınılmaz. Ait olduğunuz yer burası mı? Gözden geçirme zamanı.
Mide ve göğüs hassasiyetleri artabilir. Hayatı kolaylıkla hazmediyorum diyebilmek önemli başınıza gelen şeyler sizi incitebilir, kırabilir, yeniden başlamaya hazır mısınız? Önemli olan bu.
Yeni ayda ay denklinasyon dışı çalıştığı için aşırı duygusal tutumlar sergileyebilirsiniz.
18 temmuz Salı ay aslan burcuna geçecek ve duygusallık yerini okkalı cümlelere bırakacak. Dertleri atmak için sanat ve sergi alanlarını ziyaret edebilir, eğlenceli ortamlar yaratabilirsiniz.
Aslan burcundaki venüs ise 28 derecede giderek yavaşlıyor, ikili ilişkilerde ego sınavları gündeme gelebilir. Sanat camiasında sansasyon yaratacak haber alabiliriz. Paranın haliyle hiç iyi değil, altının giderek yükselişini izleyeceğiz.
20 – 23 temmuz tarihleri arasında güneş ay düğümleri karesi kadersel temaların gündeme geleceği, baba, patron, müdür gibi otorite figürleri ile ilişkilerin zora gireceği bir dönem olabilir. Bir kısım kendi yoluna gitmeyi seçebilir. İş değiştirme, evden ayrılma, şehir değiştirme ve evliliklerin sona ermesi; beraberinde yeniye yelken açma söz konusu olabilir.
20 temmuz akşam saatlerinde ay başak burcuna geçiyor, çekip çevirme, düzenleme yapmak iyi gelebilir. Ay başaktayken huzursuz hissedebilir, detaylara takılabilirsiniz. Cuma günü ise bu detaylar sizi biraz çileden çıkarabilir, ekmeği neden buraya koydun diye kavga çıkması muhtemel. Kemik ve diş kırılmalarına karşı dikkatli olmalısınız.
23 temmuzda güneş aslan burcunda mutlu yaşlar aslan burçları, zodyağın neşeli çocukları, sanatın, eğlencenin, tiyatronun, hayattan keyif almanın temsilcileri, zodyağın kral ve kraliçeleri iyi ki doğdunuz. Mutlu yaşlar.
Size bir haberim var güneş dönüşü haritanız venüs retrolu olacak. Tamda bugün Venüs aslan burcunda 3 eylüle kadar devam edeceği retrosuna başlıyor. Retro dediğimizde endişe duyduğunuza eminim ancak ben pozitif yanlarının kaçırıldığını düşünüyorum.
Retro karmayı ifade eder ve karma yarım bırakılmış iş demektir. Bazı mesellerin kapanma zamanı geldi. Aşk ilişkiler de ego mücadeleleri ana başlığımız ancak diğer taraftan venüs para ile ilişkili haliyle para piyasaları oynak, ekonomi ise zorda!
23 Temmuz venüs retrosu başlıyor. Retronun sizi nasıl etkileyeceğini aylık burç yorumlarından okuyabilir, youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

Mutlu haftalar

Karma Astrolog Özlem Somuncu

 

Ay boşlukta;

Sal, 18 Temmuz, 05:05 – 06:39

Per, 20 Temmuz, 16:08 – 19:12

Paz, 23 Temmuz, 06:05 – 07:53

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade