Yayyeniay24 kasım yay yeni ayı; Pozitif duygular

Kasım 21, 20220
dolunay

24 kasım gece 1.57 sularında yay burcunun 1 derecesinde bir yeni ay gerçekleşiyor. Gecenin en karanlık yanını görenler, hayatın dönüştüren yüzüyle tanışanlar için jüpiterin ödüllü yeni ayı kapılarını sonuna kadar aralıyor…

Yeni ay haritanın 3. evinde venüs ve merkürle kavuşumda, balık burcunda durağan pozisyondaki yönetici gezegeni jüpitere ve pallasa üçgen açı yapıyor. Ufuk çizgisinde kralın yücelim derecesinde başak burcunu görüyoruz. Astroid ceres ise asc bize gülümsüyor.

Yeni ayla birlikte üzerimize çöken negatif enerjileri atma, toprağın derinliklerinden gün yüzüne çıkma, yeniden başlamaya cesaret etme, mevcut durumları iyileştirme fırsatları oluşabilir. Yay jüpiterin yönetiminde hayata dair inançlarımızı sorgulamayı, bir hayat felsefesi yaratabilmeyi, inanç ve düşüncelerimizi temsil eder. Bu yıl çokça karşılaştığımız denge yine karşımızda yay burcunun karşıt burcu ikizler burcudur ve yeni ay ikizler burcunun ev sahipliğinde. Haliyle yeni ay derinleşmekle yüzeysel olma arasındaki ince çizgiyi kavrama fırsatı sağlayabilir. Neyi amaan boş ver diye geçiyoruz? neyi saplanacak kadar takıyoruz? görme zamanı.

Eğitim, üniversiteler, hukuki konular, yurt dışı ve yabancı ülkelerle ilgili temaları gündeme getirebilir. Dini mabetler, ibadet yerleri, din adamları sahnede olabilir. Bir başkasının eğitimine, düşüncesine ve tercihlerine saygı duymak yerine söylenen, kusur bulan, bizim adımıza düzeltemeye kalkanlarla mücadele edebiliriz. Saymış olduğum konularda, ticari faaliyetlerde, eğitim ve seyahatlerde fırsatlar yakalayabilir bu fırsatları çabamız ölçüsünde geliştirebiliriz. Yeni ayın derecesi 1 dr olduğunu hatırlatmak isterim var etme, yaratım enerjisi yalnızca çaba gösterdiğimiz geliştirdiğimiz ölçüde büyür.

“Keyifler değildir yaşamı değerli yapan. Yaşamdır, keyif almayı değerli kılan.”
George Bernard Shaw

Beslenme ve sağlık konuları, ürün ve hasat problemleri, yağmur ve fırtına nedeniyle ortaya çıkabilecek toprak kaybı gündeme gelebilir. Bu süreçte gıda ve ilaç, sıvı zehirlenmelerine, enfeksiyon riskine karşı dikkatli olmakta fayda var. Yeni ay venüs ve merkür bağlantılı olduğu için para ve maddi kaynaklarda bir kısım için kazanç elde edebilir. Bu konularda çeşitli stratejiler geliştirilebilir.

Uranyen prensipte hera bağlantılı olan yeni ay bir kısım için yeni bir evliliği gündeme getirebilir. Bu dönemde yeni bir eğitim alabilir, astroloji ile ilgilenebilir, yabancı dilinizi geliştirebilir, hatta spritüel konulara zaman ayırabilirsiniz. Doğa ile baş başa kalmak iyi gelebilir. Ufak bir yürüyüş, doğa kampı için ayırılmış bir hafta sonu harika gelebilir.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade