dolunayİkizler8 Aralık İkizler Burcunda Dolunay; İkilemler

Aralık 3, 20220
ikizler dolunayı

8 aralıkta İstanbul’a göre saatler 07.07 gösterdiğinde ikizler burcunda marsiyen dolunay gerçekleşecek. Zihnimizi susturamadığımız, bir konudan hızla bir başka konuya geçtiğimiz zorlu bir dolunay bizi bekliyor.

Dolunaylar gökyüzünde ayı en parlak gördüğümüz özel anlar, astrolojik olarak olayların aydınlandığı, ortaya çıktığı süreçleri temsil ediyor. Hepimiz hayatımızın bir alanında düşünecek, araştıracak, öğrenecek ve çokça konuşacağız.

Dolunay 31 ekimden bu yana retro yapan marsla kavuşumda, juno ile kare ve satürn ile üçgen açılar yapıyor. Mars retro süreci uzun zamandır Neptün’le karesini sürdürürken, bağışıklığı ve enerjimizi düşürdü. Nefes yolu sorunları ve enfeksiyonlarla yüzleştirdi, hali olanlar kavga edebildi olmayanlar ise Neptün’den adım adım uzaklaşan marsın dolunay enerjisiyle birleştiği noktada ikili ilişkiler ve ortaklıklarda tartışma ve ayrılıklara gidebilirler.

İkizler dolunayı haritanın 7. evinde gerçekleştiği için özellikle evlilikler, ilişkiler, ortaklıklar risk altında. Bu süreçte yeni anlaşma ve sözleşmeler yapmamakta fayda var. Söylemlerimize dikkat etmeliyiz. Bir süre önce başladığınız bir iş yada ilişkiden sıkıldığınızı düşünerek bitirmeye karar verebilirsiniz. Aklınız yeni bir hikayeye kayabilir. Bu dönemde sabır gerektiren işlere başlamak çok doğru olmayabilir, zira zaten hayatınızdaki insanların sizin sabrınızı zorladığını da düşünebilirsiniz.

Dolunay anında ufukta yay burcu yükseliyor, haliyle ikizler ve hemen karısındaki yay burcu temaları gündemimizi meşgul edebilir. Özellikle dolunay geçen yıl nisan aylarında gerçekleşen tutulma noktasını tetikleyeceği için o tutulmanın etkilerini gözler önüne serebilir. Eğitim, iletişi, seyahatler, üniversiteler, mahkemeler, iç ve dış ticaret, haberleşme, tv ve gazetecilikle ilgili konularda gelişmeler olabilir. Ağzından çıkanı kulağın duymadığı, dedikodu ve kulisin çok yoğun olduğu bir dolunay söz konusu… Bu süreçte trafikte ve komşu, kuzen, akrabarla ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.

Yükselen burcunuza göre dolunayı sizi nasıl etkilediğini öğrenmek isterseniz youtube kanalımız ziyaret edebilirsiniz. Abone olabilir ve kolektife katkı sağlamak üzere paylaşarak daha fazla insana ulaştırabilirsiniz.

Sevgiler…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade