Haftalık yorumlar8- 14 Temmuz astroloji gündemi

Temmuz 6, 20240
haftalık gökyüzü hareketleri, burçlar, ay boşlukta zamanları burç yorumları astroloji haritası doğum haritası analizi

8 Temmuz da haftaya ay aslan burcunda başlıyoruz. Neşeli ve pozitif duygular içinde olsak da bu hafta yaklaşan Mars Uranüs kavuşumunun gerginliğini her an yakalayabiliriz. O nedenle ego çatışmaları ve ani tepkilerden uzak kalmak anlamlı olabilir. Özellikle trafikte tartışma ve kavgalardan uzak kalmalısınız. Aynı zamanda Venüs Uranüs arasındaki sekstil açı yaratıcılığın teşvikine uygun bir süreç olabilir. Yeteneği olduğuna inandığınız kardeşinize bir enstrüman almak ne güzel olurdu. Ay aslandayken hediyeleşmek harika bir enerji açığa çıkarabilir. Merkür Jüpiter sekstili de bu güzel açıya eşlik edince heyecan verici tanışmalar, merak ve öğrenme isteği artabilir.  Bu hafta planlanan eğitimler oldukça akılda kalıcı ve faydalı olabilir.

9 Temmuz akşam saatlerin ay başak burcuna geçiyor, diğer taraftan aslan burcundaki Merkür kuzey ay düğümü arasında üçgen açı netleşiyor. İyi iletişim kurma, ön plana çıkma, cesur konuşmalar yapma isteği artabilir. Seyahat etmek ve gezmek için harika bir zaman olabilir.

10 Temmuz da ay başak seyri devam ederken 11 Temmuz da netleşecek güneş Satürn üçgeninin etkilerini hissediyoruz. Hayatınızdaki kontrolsüzlüğün sona erdiği yaşamınızı yapılandırmayı arzu ettiğiniz yöne doğru sürdürdüğünüz bir süreç olabilir. Rasyonel bakış açısı ile olabildiğince detaycı tutumlar sergileyebilirsiniz. Önünüze çıkan engellerin kalktığı bir hafta olabilir. Devlet kurumları, otorite engellerinin kalktığı sağlam ve istikrarlı ilerleme mümkün!

Aynı zamanda Venüs Neptün üçgeni de netleşeceği için yaratıcılık gerektiren işlerde başarı elde edilebilir. Romantizm ve ulaşılmayana duyulan arzu artabilir.

Venüs aslan burcunda

12 Temmuz da Venüs aslan burcuna geçiyor. Bu seyahat 6 ağustosa kadar sürecek. Duygularda abartılı ve çok gösterişli tutumlar takınabilir. Aşkı ve sevgiyi büyük bir heyecan ile yaşayabilirsiniz. Duygularınızın ciddiye alınmasını isteyebilir, tutkuluyla hareket edebilirsiniz. Dışadönük tutumlar sergileyebilir, içinizdeki tiyatro çocuğuyla bağlantı kurabilirsiniz. Bununla beraber sanata karşı ilginiz artabilir. İlgi odağı olmak isteyebilirsiniz. Venüs Aslan’dayken, parlama zamanınızdır ve sahne sizindir. Yeni bir arkadaş edinebilir veya bir aşk ilişkisi başlatabilirsiniz. Bu geçiş Plüton’un eşlikçiliğiyle başlayacağı için aslan tutkusu domine etme ve güç savaşlarına dönüşme riskini hatırlatmadan geçmek istemem! Arzu ve cinsel çekim; kıskançlık ve takıntılara doğru kayabilir.

13 Temmuz’da ay cuma günü geçmiş olduğu terazi burcundaki yolculuğunu sürdürecek. İlişkilere odaklı, ortak projelerde, sosyalleşerek geçirebiliriz. Eşit ve adil olmak uğruna mücadeleden kaçınmadığımız bir hafta sonu bizi bekliyor.

Önemli kavuşum!

14 temmuzda ise giderek yaklaşan Mars Uranüs kavuşumu libido artışını, yoğun çekimi, kavga ve patlamaları, şiddet ve soykırıma verilen tepki ve eylemleri gündeme getirebilir. Algoldeki bu kavuşum her ne kadar sert yorumlansa da Medusa’ nın hikayesini hatırlamak gerekir. Şiddet ve tacize karşı verilen güçlü mücadele ve başkaldırının sembolüdür Medusa! Sizin dünyanızda size zarar veren, sizi baskılayan, sınırlandıran her şeye karşı bir başkaldırı içinde olabilir, konuşma ve kendinizi ifade etmenize izin vermeyen her şeyi yıkabilirsiniz!

Bu sizin devriminiz olabilir!

Sevgiyle, özgürce…

Haftalık astroloji gündemini okumak yetmez dinlemeyi isterseniz youtube videoları takip edebilirsiniz.

Ay boşlukta
9 Temmuz 2024 09:03:30 ile 9 Temmuz 2024 16:47:16 arasında, 12 Temmuz 2024 04:54:46 ile 12 Temmuz 2024 05:06:10 arasında, 14 Temmuz 2024 01:48:36 ile 14 Temmuz 2024 17:52:25 arasında boşlukta olacak. Bu günlerde önemli işlere başlamayıp dinlenmek ve yarım bırakılan işleri yapmanızı tavsiye ederim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade