Aylık Oğlak YorumuOğlakKasım 2022 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Tutulma oldukça sert ve toplumsal olaylar getireek olsa da 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasını açığa çıkarması bakımından çok önemli. Bu yıl gerçekleşen tüm tutulmaları haritanızın 5. ve 11. evinde ağırlıyorsunuz. Bu da size tutku dolu aşk fırsatları getirebilir, süregelen ilişkinizde bir takım krizler ortaya çıkabilir. Hızlı ve beklenmedik bir ayrılık kararı sizi şaşırtabilir. Diğer taraftan çocuk yapabilir, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Yeteneklerinizden yeni kariyer yaratmak için güzel bir dönem olabilir, hayal ve hedeflerde bir güncelleme söz konusu. Güneş ve ay oğlaklar ise tutulmalardan olumlu açılar alacaklar kriz gibi görünen durumları avantaja çevirmek sizin elinizde.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Yay yeni ayı

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin dikkatiniz de 12. ev konularına yönelecek. 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Bilinçdışı aydınlanmalar yaşayabilir, içsel sorgulamalar yapabilirsiniz. Ruhsal sağlığınızla ilgilenmek, danışmanlık almak, terapi almak isteyebilir. Bu konularda iyileşme kaydedebilirsiniz.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna sizin 3. evinize dönüyor. Kardeşler, yakın akrabalarınızın hayatında güzel haberler alabilirsiniz, ticari faaliyetleriniz iyileşebilir, yeni eğitimler almaya / vermeye karar verebilirsiniz. Ufkunuzun genişleyeceği bu süreçte insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Yeni bir araç almak, değiştirmek için fırsatlar edinebilirsiniz.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars haritanızın 6. evinizde retro yapıyor ve işlerinizin yetişmediği, sürekli koşuşturma halinde olduğunuz bir süreçten geçtiğinizin haberini veriyor. İki aydır her gününüz 24 yerine 48 saat gibi geçiyor olabilir. Mars retrosu boyunca ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerekebilir. İçsel olarak kendi kendinizi yeme, kendinizi yalnız hissetme, en karanlık yanlarınızı gözlemleme halinde olabilirsiniz. Mars aynı zamanda sizin 4 ve 11. evlerinizi yönetiyor. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, içinde bulunduğunuz uzak çevre, kariyere dair hayal ettiğini konular yeniden gözden geçirilebilirsiniz. 12 ocağa kadar aile, ev, kökler, beraberinde taşınmak, şehir değişikliği yapmak, yeni bir düzen oluşturmak veya ebeveynlerinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte vitamin alarak kendi sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle nefes yolu..

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade