Aylık Kova YorumuKovaKasım 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Kasım 1, 20220
kasım

Sevgili kova ve yükselen kovalar,

Kasım ayı hareketli bir ay ekimin yorucu enerjisi bitmeden kasımı bir ay tutulması ile karşılayacağız.

Boğa burcunda Uranyen tutulma

Tutulma oldukça sert ve toplumsal olaylar getirecek olsa da 30 Nisanda gerçekleşen güneş tutulmasını açığa çıkarması bakımından çok önemli. Bu yıl gerçekleşecek tüm tutulmaları haritanızın 4. ve 10. evinde ağırlıyorsunuz. Hayatınızda heyecan verici gelişmeler olabilir, iyi giden bir ilişkide evlilik kararı verebilirsiniz. Ev taşıma, mal, mülk edinme gibi konularla haşır neşir olabilir, uzun seyahatler edebilirsiniz. Kötü giden bir evliliğiniz varsa ayrılık kararı söz konusu olabilir. Beklenmedik bir ayrılık kararı hem sizi hem karşınızdaki insanları şaşırtabilir. Toplum önünde duruşunuz, kariyerde bir bitiş veya bir başka başlangıç yönünüzü değiştirmenize neden olabilir. Şehir değişikliği gündeme gelebilir.

Tutulma dönemleri önemli süreçlerdir, hayatımızda bizi karar vermeye zorlayacak gelişmeler olabilir ancak bu dönemde önemli kararların alınmaması gerekir.

Yay yeni ayı

17 kasım Venüs, 18 kasımda merkür yay burcuna geçecek ve sizin dikkatiniz de 11. ev konularına kayabilir. 24 Kasımda yay burcunun 1 dr gerçekleşecek yeni ayla derin bir nefes alıyoruz. Umut etmeye, gülümsemeye, ilahi adaletin verdiği içsel huzura erişiyoruz. Hayata dair yeni plan ve hedefler belirlemeye başlayacağınız bu süreç size iyi gelecektir. Arkadaşlarınızla sosyalleşerek, keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek isteyebilir, vakıf ve derneklerde rol alabilirsiniz.

Jüpiter balık burcuna dönüyor…

Jüpiter yarım bıraktığı işleri tamamlamak üzere balık burcuna döndü ve sizin 2. evinizde olacak. Bu dönem kaynaklar da değişimler olabilir. Toplu bir para gelebilir yada çıkabilir. Maddi konuda çoğunluğun aksine bir bolluk yaşayabilirsiniz, elbette bunu belirleyecek şey haritanız olacak. Bir süre önce kariyeriniz için bir adım attıysanız bunun dönüşü olabilir. Aldığınız mülk kazanç sağlayabilir.

Mars retrosunu hatırlayalım

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başladı. Mars retrosunu haritanızın 5. evinizde olacak. Bu nedenle aşk hayatınız, sosyal yaşamınızda, arkadaş çevreniz ve çocuklarınızla ilişkili konular gündeminizi çok meşgul edecektir. Hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz. Böyle zamanlarda sanatla ve yaratıcı etkinliklerle uğraşarak bu enerjiyi atabilirsiniz. Hamileler dikkatli olmalılar! Mars aynı zamanda sizin 3 ve 10. evlerinizi yönetiyor. Kısa yolculuklar yapıyorsanız bir takım sorunlar, uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler olabilir. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ve akrabalarınızla aranızda bir takım sorunlar ortaya çıkabilir. Patronunuz, müdürünüz veya üstlerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aileniz, eviniz, ebeveynlerinizle ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Alacağınız kararların sert, hızlı ve beklenmedik olması olası. Bu dönem evlilik yapmak gibi bir niyetiniz varsa mars retrosu sonuna kadar beklemenizi tavsiye ederim.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade