Haftalık yorumlar10 -16 Temmuz haftası gökyüzü gündemi

Temmuz 7, 20230
10 16 temmuz haftası gökyüzü gundemi

10-16 Temmuz haftasına başlarken anın kalitesi canlılık ve dürtüsellik getiriyor. Koç, Aslan ve Yay burçları için hızlı başlayan yaz aşkları potansiyeli mevcut. Venüs yavaşlıyor! Merkür ve Mars burç değiştiriyor. Haftanın genelinde beslenme ve bağırsak problemlerine dikkat etmemiz gerekiyor.

10 Temmuz Pazartesi, Ay gününde, Ay Koç Burcunda, haftaya neşeli ve pozitif enerjiyle başlıyor ve tazeleniyoruz. Geçen haftadan kalan işleri gözden geçirmek için uygun bir gün. Sinirli ve gerginlik yaratan durumlardan uzak durmamız gereken zamanlar. Dilin kemiği yok! Baş ağrıları ve migren ataklarına dikkat! Öğleden sonra Mars Başak burcuna geçiyor. Motivasyonumuz değişiyor. İşimize gücümüze ve sağlık konularına odaklanıyoruz.

11 Temmuz Salı, Mars günü, Ay Boğa burcunda ilerliyor. Konforumuzu ve rahatımızı aradığımız bir gün. Geçen hafta başladığımız diyeti bozabilir, ipin ucunu kaçırabiliriz. Bazılarımız için maddi konularda oluşabilecek krizleri yönetmek kolay olmayabilir. Merkür anaretik derecede. İletişim trafiğinde yaşanacak krizlere B planı hazırlamamız gereken bir gün!

 

Merkür aslan burcuna geçiyor!

12 Temmuz Çarşamba, Merkür günü, Ay Boğa burcunda ilerlemeye devam ederken, Merkür Aslan burcuna geçiyor. Zihin yapımız değişiyor. Hassas olduğumuz konularda söylemlerimiz sertleşebilir. Ego savaşlarına, manipülasyonlara dikkat etmemiz gereken zamanlar. Çalışmalarımızın karşılığını alıp almadığımızı gözden geçireceğimiz bir süreç.

13 Temmuz Perşembe, Jüpiter günü, öğle saatlerinde Ay İkizler burcuna geçiyor. Sabırsız ve gergin olduğumuz bir gün. Duygusal tıkanıklar nedeniyle, ani öfke patlamalarına dikkat etmekte fayda var. Düşüncesiz hareket edebilir, gereksiz para harcayabiliriz bugün!

14 Temmuz Cuma, Venüs günü, Ay İkizler Burcunda ilerlemeye devam ediyor. İletişim dilimiz biraz yumuşasa da, duygularımızı ifade etmekten kaçınacağımız bir gün. Uluslararası ticaret, iletişim ve seyahatler ile ilgili gündemler oluşabilir. Bazılarımız için ödül, bazılarımız için ceza!

15 Temmuz Cumartesi, Satürn günü, Ay İkizler burcunda ilerlemeye devam ediyor. Hafta içindeki içsel gerginlikten sonra, rahat bir nefes alıyoruz. Öğleden sonra oluşan Ay Neptün karesi, para ve aşk konumlarında kandırılma, aldatılma potansiyeline vurgu yapıyor. Bu zaman dilimini sanatsal faaliyetlerle uğraşarak geçirmek, maddi konulardan uzaklaşmak için iyi bir alternatif olabilir. Akşam saatlerinde Yengeç burcuna geçen Ay ile birlikte, duygusal yapımız ev ve aile konularına odaklanıyor.

16 Temmuz Pazar, Güneş günü, Ay Yengeç burcunda ilerliyor. Haftanın son gününü ailemize ayırarak keyifli vakit geçirebilir, haftanın yorgunluğunu atabiliriz. Beslenme ve bağırsak problemlerine dikkat etmeliyiz. Olası abartılı iletişim krizlerinden kendimizi ve ailemizi koruduysak, bu haftayı atlatıp, yeni ve zor bir haftaya hazırız demektir.

 

Ay boşlukta;

Sal, 11 Temmuz, 01:10 – 01:55

Per, 13 Temmuz, 08:10 – 09:25

Cmt, 15 Temmuz, 14:35 – 19:13

Sevgiler

Yazar Karma Astrolog Yasemin Yıldız

https://www.instagram.com/astrologyaseyildiz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade