AslanVenüs11 Ağustos Venüs aslan; coşkun duygular

Ağustos 5, 20223
venüs aslan

Ah…aşk! Astrolojide, Venüs gezegeni onu temsil eder. İşaretlerdeki Venüs, duygularınızı ifade etme biçiminiz, baştan çıkarma ve aynı zamanda baştan çıkarılma biçiminiz hakkında bilgi verir. Son olarak, Venüs ayrıca sanatsal duyarlılığınızı, para ve materyalizmle olan ilişkinizi de ortaya çıkarır.

Venüs, Dünya’ya en yakın gezegenlerden biridir ve Ay ve Güneş’ten sonra en parlak yıldızdır. Yunan mitolojisinde Venüs, aşk, güzellik, cinsellik ve doğurganlık tanrıçası olan Afrodit’tir. Mezopotamya mitolojisinde Venüs, aşk, doğurganlık, savaş, güç, güzellik ve seks tanrıçası İştar’dır. Venüs aşk, güzellik ve uyumun gezegenidir. İlişkilerimizi (özellikle aşk hayatımızı) yönetir ve tüm biçimlerinde uyum ve işbirliğini bünyesinde barındırır. Venüs her yıl Zodyak’ın her burcunda sadece bir kez biraz zaman geçirerek güzellik ve sevgi mesajını herkese yayar. Her yeni burçta hareket ederken, bu burç Venüs’ün dünyadaki işini nasıl yaptığını etkiler ve bu da bizi burada, dünyada etkiler.

Venüs aşkı, baştan çıkarmayı, nezaketi, kadınlığı, ihtiyaçları ve arzuları temsil eder, aynı zamanda parayı, yemek pişirmeyi , sanatı , tembelliği , şehveti , kıskançlığı ve sahip olmayı temsil eder . Ayrıca çekiciliği, kadın cinsel organlarını ve göğüsleri de yönetir. Venüs, haftanın Cuma gününü temsil eder.

Aslan’daki Venüs, büyük aşk tutkularını deneyimlemeye ihtiyaç duyar. Burada ateşli bir enerji hissedilir.

11 Ağustosta aslan burcuna geçecek olan venüs sevgimizi ifade etme ve parayı kullanma biçimimizi de o yönde değiştirecek. 5 eylüle kadar Aslan’daki Venüs abartılı, sevdiğini ve çok gösterişli bir şekilde göstermeyi arzulayabileceğimize işaret ediyor. Duygularınızın ciddiye alınmasını isteyebilir, tutkuluyla hareket etmenizi sağlayabilir. Dışadönük, içinizdeki tiyatro çocuğuyla bağlantı kurabilen ve bununla beraber ilgi odağı olmak isteyebilirsiniz. Venüs Aslan’dayken, parlama zamanınızdır ve sahne sizindir. Yeni bir arkadaş edinebilir veya bir aşk ilişkisi başlatabilirsiniz. Aslan yeni ayını geride bırakırken, pek çoğunuzun beklediği haberde bu olabilir. Aslan’daki Venüs, yaz aylarının özüdür, bu nedenle sıcak ayların tüm enerjisini, ışıltısını, cazibesini size yansıtır. Ağustosa yakışır, keyifli bir ay olabilir.

Diğer taraftan venüs aslan altınla ilişkili olduğu için özellikle altın piyasalarında hareketliliğe neden olabilir. Kaynaklarınızı sanata, konsere, tiyatro gibi aktivitelere harcamak isteyebilirsiniz.

Venüs aslan mutluluk ve huzur getirsin.

Karma Astrolog Nil OCAK

3 comments

 • Yasemin

  Ağustos 6, 2022 at 10:07 am

  Güzellikler getirsin 😇 💗

  Reply

  • Nil

   Ağustos 16, 2022 at 11:30 am

   🍀😊

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade