BaşakMerkür4 Ağustos Merkür Başak; Dil cambazlığı!

Temmuz 31, 20222
merkür başak

Zodyak’ın ulağı merkür 4 Ağustos itibariyle aslan burcundaki seyrini tamamlayarak başak burcuna geçecek. Böylece neşeli, eğlenceli üslubumuz yerini analitik, akılcı, detaycılığa bırakacak. Tutumumuz zekanın iyi kullanımına öylesine odaklayabilir ki bir de bakmışız detaylara takılmaya başlamışız!

Merkür 26 ağustosta terazi burcuna geçecek ve orada retro yapacak. Retro hareketi bir süre de başak burcunda devam edecek, dolayısıyla merkür başak seyri ve deneyimleri bize eylül ekim aylarıyla ilgili mini fragmanlar yaratacak.

Merkür başak seyri

Başak burcu verimli olmayı, yaptığı her şeyin işlevsel olmasını ister. Olayları analiz eder, ayrıştırır, sınıflandırır ve çözüm üretir. Mantıklı olmak onun için çok önemlidir. Önümüzdeki 22 gün boyunca zihinsel olarak olaylar karşısında kusursuzluk arayışı içinde olabilir, kelimelerimizi dikkatli bir şekilde seçebilir, zihnimizi işimize verebiliriz. Diğer taraftan konulara takılabilir, dışarıdan bakamayabiliriz. Her şeyin kusursuz olmasını isteyebilir bu nedenle de başkasını beğenmeyebiliriz. Elbette bu da aşırı eleştirel olma, düzeltemeyeceğimiz şeyleri bile düzeltme isteği içine saplanıp kalmamıza neden olabilir.

Merkür 16 ağustosta kesinleşecek uranüs üçgeniyle aklın, mantığın yeniliklere uyumlandığı, sorunlar karşısında orijinal çözümler üretebiliriz. Eğer ekonomik engellere takılmıyorsanız bu süreçte teknolojik alışverişler yapabilir, online yürütülebilecek işlerde kolaylık edinebilirsiniz.

21 Ağustosta kesinleşecek merkür neptün karşıtlığında ise zihinsel dalgınlık, kararsızlık yaşanabilir. Bir kaç gün öncesinde ve sonrasında yeni anlaşma ve sözleşmelerden kaçınmasını tavsiye ederim. Dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmalısınız!

Güzellikle…

2 comments

 • Yasemin

  Ağustos 1, 2022 at 8:33 am

  Elinize sağlık 🙂

  Reply

  • Özlem Somuncu

   Ağustos 1, 2022 at 8:40 am

   Çok teşekkür ederim canım Yasemin sen bilgiyi bırakmadığın gibi o da senin peşini bırakmasın 🙂

   Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade