Aylık Balık YorumuBalıkAğustos 2022 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Temmuz 24, 20220
burçlar

Sevgili balık ve yükselen balıklar,

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 6. evinizde gerçekleşiyor. Odağınızın tümüyle çalışma koşullarınız ve sağlığınıza kaydığı bu ayda sağlıklı yaşam koşulları yaratmaya çalışabilirsiniz. Çalışmak, üretmek ve faydalı olabilmeyi arzu edebilirsiniz. 2 ağustosta beklenmedik durumlar sizi şaşırtabilir.

Merkür’ünde 4 Ağustos itibariyle başak burcuna geçişini göz önünde bulundurursak zihinsel odağınızda ilişkiler evliğinizde olabilir. Eşinizle yada ortaklarınızla ilişkilerinizde birbirine fayda sağlamayı arzu edebilirsiniz ancak zaman zaman kusursuzluk arayışı ile aşırı eleştirel olabilir yada eleştirel bir partnerle karşılaşabilirsiniz. Sorunların üstesinden gelmek için adımlar atabilirsiniz.

12 Ağustosta Venüs aslan burcuna geçecek işinize, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinize sevgi dili hakim olabilir. Şekerli gıdalar tüketme arzunu artabilir.

Kova dolunayı

12 Ağustosta sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını, artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Psikolojik olarak korku ve kaygılara kapılarak bulunduğunuz alanı değiştirmek isteyebilir, arkanızdan konuşulan dedikodularla yüzleşerek sert tepkiler verebilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte sağlıklı düşünmek zorlaşabilir, kararsızlık yaşayabilir veya aldatma, aldatılmalarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. İletişimde sakin kalabilmek çok önemli!

20 Ağustos Mars ikizler burcuna geçecek ve retro yapacağı için yaklaşık 6 ay boyunca burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay altı ayında habercisi olacak. Mars geçişini 4. evinizde yaşayacaksınız. Aile, ebeveynlerle ilişkileriniz, eviniz gündeminizi meşgul edebilir. Onların sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz yada ne yapsanız yapın ailenize beğendiremediğinizi düşünebilirsiniz. Ev de yenilik yapacak yada taşınacaksanız bu dönem beğenmek kolay olmayacaktır. Ekim öncesi süreci iyi takip ederek önleminizi almalısınız!

26 Ağustosta ise Merkür terazi burcuna geçecek ve zihinsel odağınızda giderlerinize kayabilir. Harcamalarınızı kısıtlamak, düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu dönemde ölüm ve ölüm ötesi konulara ilginiz artabilir.

Başak yeni ayı

Ayı 27 Ağustosta gerçekleşecek başak yeni ayı ile kapatıyoruz. Başak burcu hizmet etmek, çalışmak, sorunlara çözüm getirmekle ilişkilidir. Sizin karşıt burcunuz olan bu yeni ay öfkeyi artırabilir, kontrol edemediğiniz durumlara öfkelenebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde gergin anlar olabilir, özgürlüğünüzü ilan etmek, bireysel adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bir kısmınız haritanıza göre yeni tanışmalar ve ilişki başlangıçları yaşayabilir. Sorunlu evlilikler yol ayrımına gelebilir. Akışta ve teslimiyette olmak mı? yoksa detaylar içinde boğulmak mı? dengeyi bulmak çok zor olmasa gerek!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade