Haftalık yorumlar15 – 21 Ocak haftası gökyüzü gündemi

Ocak 14, 20240
burçlar

Haftaya ay balık burcunda başlıyoruz.  Beraberinde Merkür yeniden oğlak burcuna geçiyor. Aralık ayı boyunca oğlak burcunda olan Merkür ayın sonunda retro yaparak yay burcuna dönmüştü! Bu hafta itibariyle aralık ayının gündemini yeniden ele alacağız. Gerekli düzenlemeler yapıldıysa sistematik bir şekilde ilerleme zamanı!

16 ocakta güneş Neptün sekstili gerçekleşiyor. İlhanım arttığı, sezgilerin kuvvetlendiği bir zaman dilimindeyiz! Hayatımızda bazı konularda vizyon geliştirebiliriz. Hafta boyunca etkili olan güneş pluton kavuşumuyla birlikte hedeflere ulaşma yolunda güçlü hissedebiliriz. Toplumsal bilincin güçlenebileceği bu haftada başka insanlar için nelerin yapılabileceği üzerine kafa yorulabilir. Diğer taraftan sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek, böylece lider özelliklerimizi ortaya koyma fırsatı elde edebiliriz. Hızlı, sabırsız ve kontrolcü olmaktan kaçınmalısınız!

17 Ocak Merkür Uranüs minör açısı netleşecek retro bitmesine rağmen teknolojik aletlerle sınavımız bitmeyebilir. Kurumsal yaşamda söylemlerin ölçüsü kaçabilirken, beklenmedik aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan İkili ilişkilere kararsızlık enerjisi hâkim olabilir. Günün ilerleyen saatlerinde ay chiron kavuşumu ile aldatma aldatılma üzerine komplekslerinizle yüzleşebilirsiniz. Kaynaklarınızı ve harcama kalemlerinizi hangi önceliklere göre yönettiğinizi ele almak iyi gelebilir.

18 ocak Merkür satürn sekstili ve ay güneş karesi netleşecek! Böylece birkaç gündür etkili olan hesapsız konuşmalar yerini sağlam, düşünülerek edinmiş kelimelere bırakacak. Yine de ay ve güneşin karesi içsel gerginliği artırabilir. Oğlak yeni ayının etkileri profesyonel yaşamla ilgili önemli gelişmeleri açığa çıkarabilir.

18 ocakta ay boğa burcuna geçiyor ve akşam saatlerinde Jüpiter ile kavuşuyor. Haftanın yorgunluğunu hissedebilir, dinlenmek ve daha fazla uyumak isteyebilirsiniz. Diğer yandan Cuma netleşecek venüs Neptün karesi ile parasal kayıplara karşı sağlam adımlar atma arzusu da artabilir! Boğa burcu kaynaklarını sağlamlaştırmayı sever ve güvende olmak ister. İkili ilişkilerde savunma mekanizmasının devrede olduğu bir gündeyiz.

19 ocak Merkür Jüpiter üçgeni netleşiyor. Aralık ayında iki kez yaşadığımız bu açı yasal ve akademik konularda hadi artık diyor! 3 bir şans diyeceğimiz bir süreç. Önemli konuşmalar, güçlü bir duruş için büyük bir fırsat olabilir. Ayrıca bugün doğanlar çok iyi liderler ve güçlü konuşmacılar olabilir.

20 ocak güneş pluton kavuşumu netleşiyor! Yılın en zor günü diye nitelendirilen bir gün olsa da bu açılarda zoru başarmak ve zirveyi tırmanma azmini buluruz. Dayanıklılığın arttığı, zorlu şartlara göğüs gerebildiğimiz önemli bir haftadayız. Diliyorum güç çekişmeleri yerini sevgi ve sağduyuya bırakır!

Mutlu haftalar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade