Haftalık yorumlar22 – 28 Ocak haftası gökyüzü gündemi

Ocak 22, 20240
haftalık astroloji yorumları

Haftayı ay ikizler burcunda açıyoruz. İletişimde güçlü ve oldukça ciddi olduğumuz bir haftaya giriş yapacağız. 23 ve 24 ocak Salı Çarşamba günleri ay yengeç burcuna geçiyor; Merkür ve marsa karşıt açısını netleştiriyor. İstikrarlı fakat bir o kadar hızlı olduğumuz bu haftaya alınganlık ve dürtüsellik damga vuruyor. Hassasiyetlerimizi anlatabilmek çok kolay olmayabilir. Hızlı parlayabilir, kızgınlıkla göz yaşlarımıza hâkim olamayabiliriz!

24 Ocak venüs oğlak burcuna geçiyor. Gökyüzünde kova burcuna geçen güneşin yerini oğlağa geçerek dengeliyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sevgiyi iletmek ve almak zor olabilir. Venüs oğlak burcunda ilişkilere ciddi bir bakış söz konusu olsa da duyguları açıklamak kolay olmayacaktır. Geçtiğimiz ayın aksine daha kuralcı olabiliriz. Paraya ulaşmak için gayret ve emek gerekebilir!

25 ocakta yılın ilk dolunayı aslan burcunun 5 derecesinde gerçekleşiyor. Aslan burcu Zodyak’ta varoluşu eğlenmeyi hayattan keyif almayı görünür olmayı sahneleri deneyimlemeyi çocukları sanat ve yaratıcı işleri borsa ve riskli paraları temsil eder. Elbette Dolunay’ın haritanın 11 evinde yer alması ve Dolunay’ın yönetici gezegeni güneşin kova burcunda puntoyla kavuşumda olması oldukça manidar! Topluluklar grup ve kuruluşlar, Vakıf ve dernekler gündemimizin ana başlığını oluşturabilir. Plüton ile karşıt olan dolunay dönüşen dönüştüren durumlar, kolektif tepki ve insan haklarını gündemi getirecektir. Bireysel yaşamlarımızda hayatımızda bir zamanlar keyif aldığımız konuların nasıl da değiştiğini ve dönüştüğünü gözlemleyebiliriz! Bizi kısıtlayan ve sınırlayan; böylece sırf tepki olsun diye aşırı uçlara çekildiğimiz bir süreç olabilir. Otoriteye karşı gelmek uğruna tepkisel ve örtüsüz davranışlar gözlemleyebiliriz.

26 ocakta Merkür şiron karesi ve venüs Uranüs minör açıları netleşecek! Söylemlere dikkat etmekte fayda var! yaralayıcı olmamak adına düşünüp konuşmak daha iyi olabilir! Özellikle romantik ilişkiler krize açık! Bunun yerine iyileştiren adımlar için neler mümkün?

27 ocakta güneş Jüpiter karesi ve Merkür mars kavuşumu kesinleşiyor. Bir süredir zaten çevremizde etkilerini gördüğümüz egosantrik davranışlar gözümüze batabilir. Büyüklenme, gurur, kibir her zaman olduğunda daha fazla gözünüze çarpabilir. Planlarınızı büyütmek için adımlar atabilirsiniz.

28 ocakta venüs Satürn sekstili netleşiyor! 29 ocakta ise Merkür Uranüs üçgeniyle birlikte venüs Jüpiter üçgeni! Haftayı kapatırken maddi kaynakları sağlamlaştırmak üzere anlamlı yatırımlar yapılabilir! Sorasında büyüyecek işlere adım atılabilir! Romantik ilişkilerde ego sınavını verenler ilişkilerini sağlamlaştırma fırsatı bulabilir.

30 ocakta netleşecek mars Uranüs üçgeni ile yeniye kapı aralayabiliriz.

Mutlu ve keyifli haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade