Aslandolunay25 Ocak Aslan dolunayı; “Ve güç sadece fiziksel değildir!”

Ocak 24, 20240
plutonik dolunay

25 Ocak 2024 saatler 20:53 ü gösterdiğinde yılın ilk dolunayı aslan burcunda gerçekleşecek. 5 derece ve haritanın 11 evinde aslan ve kova hattında kolektifi ilgilendiren bu dolunay liderleri, önde gelenleri, sanatçıları gündeme getirebilir. Aslan burcu Zodyak’ta varoluşu eğlenmeyi hayattan keyif almayı görünür olmayı sahneleri deneyimlemeyi çocukları sanat ve yaratıcı işleri borsa ve riskli paraları temsil eder. Elbette Dolunay’ın haritanın 11 evinde yer alması ve Dolunay’ın yönetici gezegeni güneşin kova burcunda puntoyla kavuşumda olması oldukça manidar! Topluluklar grup ve kuruluşlar, vakıf ve dernekler gündemimizin ana başlığını oluşturabilir. Plüton ile karşıt olan dolunay dönüşen dönüştüren durumlar, kolektif tepki ve insan haklarını gündemi getirecektir. Bireysel yaşamlarımızda hayatımızda bir zamanlar keyif aldığımız konuların nasıl da değiştiğini ve dönüştüğünü gözlemleyebiliriz! Bizi kısıtlayan ve sınırlayan; böylece sırf tepki olsun diye aşırı uçlara çekildiğimiz bir süreç olabilir. Otoriteye karşı gelmek uğruna tepkisel ve örtüsüz davranışlar gözlemleyebiliriz.

İkili ilişkilerde aşk ve tutku beraberinde gelen kıskançlık ve manipülasyon pek çok ilişkinin büyük bir dönüşümden geçmesi söz konusu olabilir. Kim daha güçlü, kimin sözü geçiyor tartışma konusu! Heyecan verici cinsel deneyimlere çekilme söz konusu olabilir. Juno ve neptün karşıtlığı özellikle ikili ilişkiler ortaklıklarda dikkatli olunması gerektiğini vurguluyor! Heyecanla idealize ettiğimiz şeyler göründüğü gibi olmayabilir.

Yükselen de başak burcunu görüyoruz. Sağlık iş yaşamı birlikte çalıştığımız insanlar aslanlarımız ve gündelik rutinlerinizi ile ilgili konularda düzenleme yapma gereğini ortaya çıkarabilir. Yükselen yöneticisi Merkür oğlak burcunda ve mars ile kavuşumda vega yıldızı ile birlikte çalışıyor. Özellikle iş konusunda Merkür’ün diğer açısal konfigürasyonları da düşünüldüğünde emeğin karşılığının alındığı ve bunun bir kutlama ile taçlandı söylenebilir. Bundan daha iyi nasıl olur?

Dolunay uranyen prensipte Ophelia ile çalışıyor dramatik duygular, bunalımlar, tüm bunlara rağmen umudunu yitirmeden başlama duygusu baskın olabilir. Plutonik bu dolunay aile içinde çocuklarla olan ilişkilerde ve aşk konularında aşırı tepkiler, zarar verici deneyimler ve şiddet olaylarını gündeme getirebilir.

Aslan dolunayı kalp ve damar sağlığına dikkat çekiyor!

Bir Access prosesi ile bitirelim. “Ben ve bedenim hangi alan enerji bilinç seçim olabilirim ki kolaylıkla, neşeyle ilişki yaratabilmek için?”

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373