Oğlakyeniay11 ocak oğlak yeni ayı; sert yamaçlar!

Ocak 9, 20240
oğlak yeni ayı

11 ocak 2020 dörtte saatler 14: 57 yi gösterdiğinde oğlak burcunun 20 derecesinde bir yeni ay gerçekleşiyor. Bu yeni ay ay düğümlerine kare ve haritanın sekizinci evinde; yönetici gezegeni satürn balık burcunda, güney ay düğünüyle birlikte çalışıyor. Yükselende ikizler burcunu görüyoruz, yükselen yöneticisi Merkür ise ocak ayında retro yaptı yay burcundaki seyrini sürdürüyor.

Oğlak burcu kariyer ve toplum önündeki tutumunuzu bulunduğunuz pozisyonu, iş ve prensipleri, hayatımızda yapılandırmayı arzu ettiğimiz konuları, kısıtlamaları, otorite figürlerini işaret ediyor. Bulunduğu derece itibariyle yine kariyer konularına işaret ettiği için yeni ay pek çok kişinin iş yaşamında kalıcı değişimler getirebilir. Çalışan, emek veren, hak eden herkesin pozisyonuyla ilgili bir değişim söz konusu olabilir. Diğer taraftan elbette yeni ayın sekizinci evde gerçekleşmesi bir kısım için iş feshi sonucunda ekonomik bir sıkıntı içine girmiş olması mümkün! Yeni ayın şiron a karesi toplum içinde görünmeyi arzu ettiğimiz pozisyonu söz konusu olamaması durumunda yaşanabilecek üzüntü ve kompleksleri işaret ediyor. Ay düğümleri sosyal çevre değişimi, bir işten ayrılıp bir başka işe başlama gibi gündemler yaratabilir.

Yükselen de gördüğümüz ikizler burcu yeni anlaşma ve sözleşmeleri, iletişim bağlantılarını, ticaret, eğitim gibi konuları göz önüne getirebilir. İkili ilişkilerde hayal kırıklıkları, aldatma ve aldatılmalar gündeme gelebilir. Para ve kaynakların düzenlenmesi, vergi, borç, kredi, nafaka gibi konularda düzenlemeler gündeme gelebilir.

Ülkemiz açısından;

Komşu ülkeler, protokoller, davalar ve savaş gündemdeki konular! satürn ve merkür yeni aydan sert açılar alacağı için emekli maaşı tartışmaları güncelliğini koruyabilir, aynı zamanda gazeteciler, basın ve medya yasakları sürebilir.

Uranyen astrolojiye göre;

Uranyen prensipten baktığımızda yeni ay Apollon ile çalışıyor. Bu süreç kişiliğin ideal idealize edilmesi noktasında aşırıya gitmenin Söz konusu olabileceğini ve bu nedenle ortaya çıkabilecek dikkatsizlik unutkanlık kendini tekrar eden hatalara düşme durumu söz konusu olabilir. Bu süreçte özellikle kariyerle ilgili konularda veya toplum önündeki statünüzü belirleyen evlilik bekarlık anne çocuk iş gibi pozisyonların sorgulanması ve tekrar eden hatalar nedeniyle kendine yüklenme durumu söz konusu! Yeni ay Merkür ve uranüs orta noktasında olduğu için bu süreçte söylemler oldukça ciddi ve sert olabilir. İkili ilişkilerde ani ve beklenmedik gelişmeler statünüzü de değişimler yaratabilir.

Sağlık!

Sağlık açısından diş, diz ve kemiklerde sorunlar olabilir. Egzama, sedef vd. cilt hastalıklarında artış görülebilir…

Oğlak burcu psikolojik astrolojide başarısızlık korku ve endişesiyle bir adım atmama, geride kalma durumlarını işaret eder. Süreçte korku ve endişelere mahal vermeden, olayları pozitif yanıyla ele almak iyi gelebilir. Yaşamımızda bir başkasının onayını almanın bizi yavaşlatacak tarafları olduğunu görebiliriz!

Burcunuza göre yeni ayın sizi nasıl etkilediğini öğrenmek için youtube ziyaret edebilirsiniz.  Haritanıza özel danışmanlık almak için danışmanlık formunu doldurabilirsiniz.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade