dolunayTerazi16 Nisan terazi dolunayı; Kadersel dönüşümler, bitiş ve başlangıçlar

Nisan 10, 20221
yeni ay

Gök kubbede bizim için yazılmış senaryoların deneyimlenme zamanlarıdır dolunaylar, tutulmaların vaatlerini bir bir açığa çıkarır, genel itibariyle yaşam döngüsünde sonlanma enerjisini temsil eder. 16 nisan saat 21.54 de terazi burcunun 26 derecesinde plutonik bir dolunay gerçekleşecek. Dolunay enerjileri kendi başına zaten gerginliklere gebedir, ay ve güneşin karşıtlığı insan doğasında çatışmalara, içsel gerginliklere neden olur. Özellikle nisanın vurgusu koç ve terazi vurgusu sistematik başlangıçlardan tamamlanmaya varan yolculuğumuzu ifade ediyor.

Dolunay tıpkı yeni ay gibi haritanın 11. evinden gerçekleşiyor, demek ki ayı karşıladığımız benzer temalar burada da karşımızda. Asc yani ufuk çizgisinde akrep burcunu görüyoruz. Döngüler nasılda sırayla birbirine kapı aralıyor! ayın sonundaki güneş tutulması için hazırlayıcı koşullar oluşmaya başlıyor. Dolunayın yöneticisi venüs karmanın burcunda karmanın derecesinde, jüpiter ve neptün aynı şekilde kavuşumda! Yükselen yöneticisi mars yine karmanın burcunda!

Kadersel deneyimler kapıda!

sosyal gruplar, vakıf ve dernekler, başka insanlar için ne yapabileceğimiz? eşitlik ve adil bir dünya için ne kadar objektif olduğumuz? insan hakları, adalet algısını sorgulayabiliriz. Terazi teması özellikle sosyal farkındalığı temsil ettiği için bu dönemde her birimiz adaletin sınavından geçebiliriz. Terazi ikili ilişki içinde olma, zarif ve duyarlı olabilme, yeri geldiğinde uzlaşma uğruna kendi kul hakkına girebilmeyi ifade eder. Dolunayın 2. evden plüton ile karesi özellikle maddi anlamda büyüyecek olan krizin işareti! daha ne kadar dediğinizi duyar gibiyim…

Bireysel anlamda ilişki ilişkilerde sert ve dönüştürücü sonlanmalar, şiddet olayları, zorba yaklaşımları gündeme getirebilir. Diğer taraftan daha olumlu tarafıyla öz değerin sorgulanması, bu manada kendimize ve ilişkilerimize verdiğimiz değerin değişmesi ve dönüşmesi söz konusu olabilir.

Hak ettiğiniz değeri ne kadar görüyorsunuz? siz bu ilişkide alma verme dengesini kaybetmiş olabilir misiniz? korkularınız ve bağımlılıklarınız nedeniyle kendinizi bu ilişkiye hapsetmiş olabilir misiniz? eğer sorularınız buysa cevabını bulma zamanı!

Yeni ayın pozitif etkileri özellikle uzun zamanda adalet sınavı veren ve bir türlü sistemin onlar için işlemediğini düşünenler için beklenmedik fırsatlar olabilir. Dolunayın satürn ile olumlu etkileşimi iletişim, ticaret, anlaşma ve sözleşmeler konusunda yapılanma fırsatı sunabilir. Bazı ilişkilerde imza yı gündeme getirebilir.

Uranyen prensipte dolunay, bastırılmış öfke ve krizlerin ortaya çıkaracağı sorunları, ekonomi de tüm uyarılara rağmen kulak ardı edilen öngörülerin bir bir yıkıma uğratacağını, söylenilen sözlerin dinlenmemiş olmasının yarattığı üzücü deneyimi görüyoruz.

Kadersler birleşmeler ve kadersel ayrılıklar! iki yaşamdır tekrar eden deneyimler…

Lütfen haksızlık karşısında sessiz kalmayalım. Bu dolunayın en önemli mesajlarından biri de bu, kendi kul hakkımıza girmemek!

Ülkemiz açısında dolunay,

Basın, medya, gazetecilerin baskılanması, hak ve özgürlükleri için verilen adalet savaşlarını gündeme getirebilir. Diğer taraftan iletişim ağları, ulaşım, genç nufusla ilgili zorlu gelişmeler söz konusu olabilir. Çocuklar, sanat camiası ile ilgili zorlayıcı durumlar ve krizler. Borsa ve riskli paralarda beklenmedik çökmeler söz konusu olabilir. Sanat ve eğlence, özellikle müzik sektörüyle ilgili haberler gündeme gelebilir.

Sağlık açısından dolunay özellikle üreme organları, rahim, yumurtalık, böbrekler, prostat, bel, idrar yolları, boşaltım sistemi, kanser vakaları ile ilgili konulara işaret ediyor.

Dengeleme için olumlama için; “Her saniye hayatıma eşlik eden mucizelere kendimi açıyorum. Neşeliyim, İçim yasama sevinciyle doluyor.” ifadelerini tekrar edebilirsiniz.

Sevgiyle…

1 comments

  • Yasemin

    Nisan 11, 2022 at 8:06 am

    Güzellikler getirsin Terazi Dolunayı, ilişkilerde denge, görmediğimiz hatalarımızı görme dileğiyle…
    Emeğinize sağlık 🙂

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade