Haftalık yorumlar3 -10 Aralık haftası gökyüzü gündemi

Aralık 3, 20230
terazi burcu

Haftaya ay başak burcunda başlıyoruz. Sorunların üzerine gitme, düzenleme ve iyileştirme fırsatı elde edebiliriz. Bağırsak hassasiyetlerinizin artabileceği bir hafta diyette başarı elde edebiliriz.

4 aralık Mars Jüpiter minör açısı netleşiyor. Sınırsız cömertliğin veya büyük sorumlulukların baş ağrıttığı bir haftaya başlıyoruz. Konu ne olursa olsun aşırılıktan kaçınmakta fayda var! Rehberlik etmek ya da almak mümkün, belki de aksakallı dede karşınızdadır!

5 Aralık Venüs akrep burcuna geçiyor! Romantik ilişkilerde tutku arzu ve kıskançlık mevsimi başlıyor. Karanlık yanlarımızı görme fırsatı elde edebilir. İnsanların hırslı taraflarını fark edebiliriz. Venüs akrep burcunda zarardadır. Daha fazla kaynak elde etmenin yolları başkalarının kaynağını kullanmaktan geçebilir. Bunu yaparken hakka geçmediğinize emin olmalısınız.

6 aralık Merkür Uranüs arasındaki açı ve Venüs Satürn üçgeni netleşiyor. Öğlen saatlerinde ise ay terazi burcuna geçiyor, hukuki konularla ilgilenebilir, kuaföre ya da terziye gidebilirsiniz. İki gün boyunca ilişkilerimizde oldukça dikkatli ve politiğiz ancak genel açılara bakılırsa kelimeler çok hesaplı olmayabilir. Düşünmeden konuşma, ilk aklımıza geleni söyleme potansiyelimiz yüksek. Teknolojik aksaklıklar, internet kesintileri, haberleşme cihazlarında bozulmalar olabilir.  Diğer yandan parasal kaynakların iyi bir yerde değerlendirilmesi söz konusu olabilir. Yatırım yapmak isteyenler için fırsat oluşabilir. Süregelen romantik ilişkilerde ciddi adımlar atılabilir.

8 aralık Merkür Jüpiter üçgeni netleşiyor. Akademik çalışmalarda başarılı dönüşler alabilir, topluluğa hitap ettiğiniz seminer, sempozyum gibi konularda başarı sağlayabilirsiniz. Kelimeleriniz her zaman olduğunuzdan daha ustaca olabilir. Yurt dışı ve yabancı ülkelerle bağlantılı işleriniz varsa olumlu bir süreç.

9 aralıkta ay akrep burcuna geçiyor. Oldukça sezgisel ve şüpheci olabiliriz. Para hesabı yapmak, borçları ödemek, alacakları görmekte fayda var. Diğer taraftan gizemli konulara karşı ilgimiz artabilir. İlişkilerde kıskançlık artabilir.

10 aralık Venüs Jüpiter karşıt netleşiyor. Kriz maalesef büyüyebilir. Bir süredir gerçekleşen boğa ve akrep tutulmalarının etkilerini gözlemleyebiliriz.

Mutlu haftalar…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade