Haftalık yorumlar27 Kasım – 3 Aralık haftası gökyüzü gündemi

Kasım 19, 20230
aylık burç yorumları

Haftaya bir dolunayla başlıyoruz. Dolunaylar ay ve güneşin karşıtlığından oluştuğu için gergin enerjiler barındırırlar. Gece ayın ışını en yoğun alacağı 27 Kasım Pazartesi tıpkı gece gibi hayatımızda da bazı konulara ışık tutacak. İkizler burcunda dolunay iletişimin güçlendiği, eğitim, ulaşım, ticaret gibi konuların ön planda olduğu bir süreci haber veriyor. Aile, ev, yakın çevre ve akrabalık bağı ile ilişkili durumlar gündeme gelebilir! Konuşur, konuşturur ve söyletir! Tıpkı yeni ayda olduğu gibi sabırsız ve aceleci tavırlar takınabiliriz. Dolunay yöneticisi Merkür yay burcunda Neptün karesi ile dolandırıcılıkları artırırken, yaşamımızdaki belirsizlikler keyif kaçırabilir.

Yalanla araya mesafe koymakta fayda var!

28 Kasım Venüs gad kavuşumu netleşiyor ilişkilerde bir süredir denge arayışı ön planda! Bu kavuşumla birlikte karmik deneyimlere çekilebilir, kararsızlık içinde kalabilirsiniz! Hayatımızdaki kadınlar önem kazanabilir. Romantik ilişkilerde bağımlılık ön plana çıkabilir.

29 Kasım Çarşamba ay yengeç burcuna geçiyor. Ailemizle vakit geçirmek, ebeveynlerimizle ilgilenmek veya evde yemek yapıp, düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Ay yengeçteyken iştahta artış görülebilir!

30 Kasım Venüs Neptün açısı parasal kayıplar, beklenmedik düşüş ve yükselmeleri gündeme getirirken, romantik ilişkilerde yeni ay sonrası aldatma aldatılmalar veya hayal kırıklıklarını haber veriyor! Estetik ve sanat gerektiren işlerde başarılı olunabilir.

Ve hoş geldin aralık ayı, hediyelerinle gel…

1 aralık akşam saatlerinde iki gündür yengeç burcunda olan ay aslan seyrine başlıyor hafta sonu eğlence ihtiyacını artırıyor. Sosyalleşme fırsatı bulabilenler için sergi salonları, tiyatrolar, varsa çocuklarınızla ziyaret edeceğiniz oyun parkları verimli zaman geçirmenize katkıda bulunur. Beraberinde Merkür de retro yapacağı oğlak burcuna geçiyor! Zihinsel odağımız işimize, kariyerimize yöneliyor! Kışın o alıştığımız buğranı havası geliyor.

2 aralık Merkür Satürn sekstili netleşirken disiplin gerektiren işlere odaklanmak kolaylaşabilir. Yeni iş bağlantıları, yurt dışı başvuruları, üniversite gibi alanlarda fırsatlar yakalanabilir.

3 aralık Venüs Plüton karesi netleşiyor. Hafta boyunca etkili olan ekonomik sıkışıklık ve ilişkilerde tutku dozajını artırıyor! Kıskançlık, gücü elde tutma arzusu, manipülasyon görülebilir. Cinsellik bir silaha dönüşebilir! Dolunayın getirdiği olaylarda kazanan olma arzusu artabilir!

Huzurla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade