Haftalık yorumlar20 – 26 Kasım haftası gökyüzü gündemi

Kasım 19, 20230
kasım ayı gökyüzü gündemi

Haftaya ay balık burcunda başlıyoruz. Sezgilerinizin artması muhtemel hafta başında rüyalarınız hareketlenebilir. Başkalarına yardım etmek, el uzatmak, empati yapmak iyi gelebilir. Diğer taraftan güneş ve Plüton seks stili ulaşmayı arzu ettiğimiz konuya odaklanma fırsatı ve gücü verebilir. Olaylar karşısında takıldığınız tutum her zaman olduğundan daha tutarlı olabilir.

22 Kasım da Mars Plüton sekstili ve venüs Satürn 135 açısı gerçekleşiyor. Venüs şiron ise karşıt! Sizi güçlendirecek sürpriz gelişmeler, işinizi sağlamlaştıran bilecek fırsatlar oluşabilir! Ancak yine de bu sert açılar özellikle sağlık konusunda bizi uyarıyor! Soğuk havalar içinde, zaman zaman sizi ziyaret eden sıcaklara aldanmayın!

22 Kasım güneş mars ceres anaritik derecede beslenme sorunları, gıdaya ulaşma zorluğu, tarım alanında gündemler yaratabilir. Diğer taraftan balık burcunda ilerleyen ay ve Neptün kavuşum açıları yapacak. Oldukça duygusal, hassas ve kırılgan olabilirsiniz! Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçiyor böylece önümüzdeki 2 gün hızlı kıpır kıpır heyecanla ve sabırsız bir ruh halinin içine giriyoruz.

Veee 23 Kasım; sevgili yaylar doğum gününüz kutlu olsun. Kasım sonunda doğduysanız solar döngünüz Satürn kareli gerçekleşiyor! Yani bugün kendinizi sınırlandırılmış hissedebilir, sabırsız olabilir, otoriteye başkaldırabilirsiniz. Aralık ortasından sonuna kadar doğduysanız; solar döngünüz Neptün kareli yaratıcılığınız artarken, geçtiğimiz yıllardan bu yana süren belirsizliğin üstesinden gelebilirsiniz. Merkür doğum gününüzde retro olacak. Bol yazmanızı tavsiye ederim. Doğum ayımızda yıllık analiz alarak sizi neler beklediğini öğrenebilirsiniz.

23 Kasım Venüs Satürn karesi ile sevginizi göstermekte zorlanabilir, duygularınızı aktarmak eziyete dönüşebilir. Yaşadığınız deneyimler size yalnızca çok başarılı olduğunuzda sevilebileceğinizi öğretebilir. Ekonomik açıdan otorite kontrolü hissedilebilir, maaş ve primlerin ödemeleri gecikebilir. Akşam saatlerinde ay şiron kavuşumu özellikle kadınlarda döngüsel baş ağrılarına neden olabilir.

24 Kasım Mars yay; burcuna geçiyor. İdeallerimiz için savaştığımız inandığımız şey uğruna her şeyi yapabileceğimiz bir ay bizi bekliyor. İnanç fanatizmi bu süreçte maalesef en çok göreceğimiz senaryo olabilir.

24 Kasım Merkür Uranüs 135 farklı fikir ve düşüncelere açılma fırsatı yaratabilir. Beklenmedik anlaşmalar, farklı alanlarda ticari bağlantılar kurma fırsatı olabilir. Diğer taraftan söylemlerinize dikkat etmekte fayda var, düşünmeden konuşmayın derim!

25 kasımda gece yarısından sonra ay boğa burcuna geçiyor. Önümüzdeki iki gün rahat ve konforunuza düşkün olabilirsiniz.  Aynı zamanda Mars şiron minör açı gerçekleşiyor. Kompleksleri ile yüzleşme fırsatı oluşurken; Mars Satürn karesi ile kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz. Diz diş ve kemik kırılmalarına açık olduğumuz bir dönemdeyiz. Egzama gibi cilt hassasiyetlerimiz artabilir.

Mutlu haftalar!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade