Haftalık yorumlar11- 17 Aralık haftası gökyüzü gündemi

Aralık 10, 20230
burçlar

Haftaya ay akrep burcunda başlıyoruz. Yengeçler, akrepler ve balıklar ön planda! Duyguların ve sezgilerin yoğun olduğu bir hafta! Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek! Umudumuz taze bir çiçek! Gökyüzü oğlak enerjisi ile çevrilmiş olsa da neşeli güne uyanabilirsiniz. Bundan daha güzel nasıl olur? 11 aralık Merkür Venüs sekstili netleşiyor. İkili konuşmalarda barışçıl sohbetler gerçekleşirken, diplomatik çözümler bulma gayreti artabilir. Sanat ve yaratıcılık gerektiren işlerde başarılı olunabilir. Küsleri barıştıran bu etkileşimi iyi kullanmak gerekir.

12 Aralık güneş Uranüs açısı dürtüsel kararlar getirebilir. Sizi sınırlayan kısıtlayan konulara başkaldırarak, özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz.

Beraberinde ve ardında 13 aralıkta venüs Neptün minör açısı parasal kayıplar, aldatma ve aldatılmaları da açığa çıkarabileceği için oldukça zorlayıcı bir haftaya gebe! Merkür yavaşlamış durumda aklımız dalgın sağlıklı kararlar alamayacağımız için akışta kalmak faydalı olabilir.

13 Aralık Merkür retrosu başlıyor. Oğlak burcundaki Merkür retrosu kışa özgü karamsar duyguları açığa çıkarabilir. Retroları bir iletişim karmaşası olarak görmek yerine geriye dönük bir şans ve fırsat olarak görmek ilerletebilir. Resmî kurumlar, devlet dairelerinde yaşadığınız aksaklıkları giderebilir, otorite onayını alabilirsiniz. Merkür retrosuna oğlak burcunda başlamış olsa da 22 aralıkta 0 derecede güneşle kavuştuktan sonra yay burcunda devam edecek. 2024 yılında gerçekleşen tüm Merkür retroları toprak elementinde başlayacak ardından ateş elementinde devam edecek! Dolayısıyla retro önce toprak elementi mensuplarını sonra ateş elementi mensuplarını etkileyecek!

Aynı gün 13 Aralık da yay burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Yılın son yeni ayı…

Yay burcu derinleşmekle ilgili, yeni ay yöneticisi Merkür’e üçgen ve her ikisi de retro yeni bir yaşama başlamak, geçmişte kalmış konuların üzerini kapatmak isteyebilirsiniz. Buna dair motivasyonunuz da artabilir. Yeni ay haritanın üçüncü evinde ve yükselende terazi burcunu görüyoruz. Yeni bir eğitim olmak, ikili ilişkilerimizi iyileştirmek üzere bağlantıya geçmek isteyebiliriz. Üniversiteler, hukuk ve adalet kurumları, dış işleri bakanlığı ve komşu ülkeler gündeme gelebilir.

14 aralıkta ay oğlak burcuna geçiyor ve modumuz kış modu…İşe ve kariyerimize odaklanabiliriz.

17 Aralık güneş Neptün karesi netleşiyor. Rüyadan uyunma zamanı! İnandığınız şey uğruna hayatınızda vazgeçtiğiniz şeyleri görebilirsiniz. Bu açı kandırma kandırılma potansiyelini açığa çıkarabilir. Kendimize güvenerek adım atmakta zorlanabilir, konsantre olamayabiliriz. Bu nedenle önemli işlerinizi 15-17 aralık arasına bırakmamalısınız.

Bu haftanın bana hediyesi ne?

Mutlu haftalar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade