Haftalık yorumlar4 -10 Eylül haftası gökyüzü gündemi

Eylül 4, 20230
haftalık burç yorumları

4 EYLÜL PAZARTESİ , Haftaya Ay ın Boğa Burcunda küçülen Ay konumuyla başlıyoruz ,

Bu günler bir nevi hasat zamanıdır. Ektiğimizi biçer, niyetlerimizin sonucunu görürüz. Bilgi ve tecrübelerimizi çevremize aktarma zamanıdır. Ay’ın yöneticisi olan Venüs, Aslan Burcunda durağan pozisyonda. Ay ile kare açısı duygularımızdan emin olmakta zorlaştırıyor. Duygusal gel gitlerle ilişkilerimiz problemli günlere açık etkidedir. Yemek yeme düzenine dikkat etmeliyiz. Para harcama konusunda temkinli davranmalıyız. Ölçüsü kaçabilir.

Jupiter inde durağan pozisyonda olduğu günde iyimser olmayı seçmek, dernekler aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ve çevremize iyilik yapmak için müthiş fırsat.

Ve bugün Venüs Aslan burcundaki retro hareketi sona eriyor… Bir hafta daha gölge etkileri göreceğiz!

5 EYLÜL SALI, Ay Boğa burcunda seyrine devam ediyor. Merkür başak burcunda retro ve Jüpiter 31 aralığa kadar sürdüreceği ilk ve son Boğa burcundaki retrosu başlıyor! Etik ve ahlaki değerlere dikkat edenler haz duygusu gibi konulara kendini kaptırmayanlar için oldukça önemli bir dönem.

Bugün de kendi ihtiyaçlarımızı sorgulayacağımız, adadığımız ideallerin gerçeklerine cevap aradığımız bu günde, Ay Uranüs kavuşumunun etkisiyle kendimizle ilgili marjinal kararlar alabiliriz.

Jüpiter retrosu başlıyor

6 EYLÜL ÇARŞAMBA, Ay ikizler burcunda geçerken, Jüpiter boğa Retrosu inançlarımızı sorgulatmaya başlıyor!

  • Bu yaşına kadar hayalindeki yaşamı gerçekleştirdin mi?
  • İçindeki potansiyelin ne kadarını ortaya koydun?
  • Jupiter retrosu benliğimizden gelen sorularına cevap bulma, kendimizi gözden geçirmemize fırsat sunacaktır.

Ay’ın Güneş le yaptığı kare açı duygu ve mantığımız arasında çelişkide kalabiliriz. Gün boyu kendimizi gergin ve stresli hissedebiliriz. Ay ikizlerin retro seyrinde olan Merkür ile yaptığı sert açılı bir günde karar vermemiz gereken konularda aceleci davranmamıza neden olabilir. Bugün mecbur kalınmadıkça yeni bir adım atmamalıyız.

8 EYLÜL CUMA, Ay yengeç burcunda duygusal iletişimizi güçlü yaparken, iç dünyamızla temasa geçip kendi duygusal ihtiyaçlarımıza cevap bulabiliriz. Günün gergin açısı olan ay Mars karesi motivasyonumuzu çok çabuk düşürebilir. Ruh halimiz gün içinde değişebilir. Aile ve kadınlar ile sorunlar yaşanabilir.

9 Eylül CUMARTESİ, Hafta sonunu Ay yengeç burcunda balsamik fazını deneyimleyeceğimiz bugün de karmik etkiler görebiliriz. Hayatımızda engel olan şeyleri olduğu gibi kabul edip kapatmak ve bırakmak için mükemmel bir zaman. Ruhsal ve bedensel detoks için uygun zaman.

 

Mutlu Haftalar

Hande Erol

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade