MerkürYengeç5 Temmuz Merkür Yengeç; Yükselen Duygular

Temmuz 3, 20220
yengeç

Merkür 5 temmuz itibariyle uzun zamandır kaldığı ikizler burcunda çıkarak yengeç burcuna geçecek. Gökyüzünde güneşle birlikte Merkür’ünde su grubu bir enerjiye dahil olması bakış açımızın doğrudan daha duygusal olabileceğine işaret ediyor. Yengeç yeni ayını birden geride bırakamıyoruz. Marsın da merkür gibi dişil bir burca geçmesi harekete geçmek, eylem enerjisinde olmak yerine almak, kabul etmek doğasına uyumlanacağımızı gösteriyor.

Evrende her şey zıddıyla beraber var. Eril karşısında dişil, aydınlık karşısında karanlık duruyor! Merkür yengeç burcunda derin, sezgisel, hassas bir düşünme biçimini ifade eder. Konuşurken kimseyi incitmemek önemlidir. Beraberinde aynı incelik karşıdan da beklenir!

Normal hızını bulan Hermes, 5 temmuzdan 19 Temmuza kadar yengeç burcundaki seyri bizim de düşünme ve iletişim kurma becerilerimizi etkileyecek! Sezgisel, empati ve başkalarının duygularını anlayabildiğimiz, koruyucu, şefkatli bir sürece girmiş olacağız. Elbette gökyüzündeki genel sert etkileşim bizleri yengece has kapris, alıngan ve bağımlı olma haline de düşebiliriz.

Aile ve kökler kadar vatan, millet ve soy bağları konularında hassas tavırlar sergileyebiliriz.

Merkür yengeç serüveni

9 temmuzda gerçekleşecek merkür jüpiter karesi bizi fazlasıyla iyimser ve hatta gerçekçi olmayacak hayallerin içine sürükleyebilir. Yapamayacağınız sözleri vermemelisiniz! Size verilen sözler nedeniyle büyük beklentilere girmemek hele 🙂 ahh umarım mümkün olur.

13 temmuzdaki merkür şiron karesi kelimeleri kılıç kadar keskin hale getirebilir!

14 temmuzdaki merkür uranüs sekstili ise yeni ve parlak fikirleri açığa çıkarabilir. Bilinenden özgürleşme fırsatını bulduğumuz bu gün yaratıcı üslubunuzun faydasını görebilirsiniz. 17 temmuzda gerçekleşecek merkür neptün üçgeni ise yaratıcı çalışmalara, sanata yer açmak için mükemmel bir gün! Sevdiğiniz birine şiir kitabı armağan edebilirsiniz.

“Bana gelince; Ben, dümdüz giderken, birden sana kıvrılan bir yol gibiyim.”

İlhan Berk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade