dolunayTerazi6 Nisan terazi dolunayı; Değişen dengeler!

Mart 26, 20230
adalet

6 nisanda saatler İstanbul’a göre 07:34’ü gösterdiğinde terazi burcunun 16 derecesinde jüpiteryen dolunay gerçekleşiyor. Bu dolunayla yılın ilk güneş tutulmasına doğru ilerliyoruz! Nisan her gün olaylı ama her şeye rağmen de fırsatlarla dolu.

16 derece bilime atıfta bulunur. Dolayısıyla bilimin desteklendiği, bilim insanlarının alkışlanabileceği bir dolunay yaşayacağız. Dijital teknoloji, sanal ağlar üzerinden yapılan çalışmalar gündeme gelebilir.

Terazi burcu adalet, hakkaniyet, eşitlikle ilgilidir. İkili ilişkileri, sosyalleşmeyi ifade eder. Burada koç burcuyla başlayan ben biz olur. Biz bilinci ile ilişkilenir, bağ kurar, kendimizi tanırız. Dolunay 6. evde olduğu için özellikle gündelik rutinlerimizle sağlıklı ve adil ilişkiler kurmaya odaklandığımız, dengeyi sağlamakta bir o kadar zorlandığımız enerjiler barındırıyor.

Dolunay chiron kare yapıyor, koç burcundaki jüpiter ve güneşe karşıt! Jüpiter özellikle sağlık alanında böbrek taşı düşürme, böbrek kaybı, üreme ortanlarınıda ortaya çıkabilecek hastalıkları büyütebilir. Hizmet sektöründe, sağlık alanında yeni yatırımlar yapılırken, bazı kurumlar mahkemelik olabilir.

Ufuk çizgisinde boğa takımyıldızını görüyoruz. Hem dolunayın hem asc’nin yöneticisi olan venüs ise 2022 mayısta gerçekleşen ay tutulmasını tetikliyor. Bazılarımız için ikili ilişkilerde tamam mı? devam mı? sorgulaması olabilir. Uzun bir süredir yasal süreçte bekleme halinde olanların mahkemeleri sonuçlanabilir. Boğa burcu para ve maddi konularla kazanımları, anlaşma ve sözleşme fırsatlarını getirebilir.

Dolunay uranüsle aversiyon açı yapıyor! juno yanında aşk bekleyenler, sosyal mecraları kullanabilirler!

Uranyen prensipte dolunay esnasında koç noktasında mioralardan astropos, industria, juno ve persponeyi görüyoruz! İş ve çalışma yaşamında tamamlanan döngüler, beyin göçü, emeklilikler, iş fesihleri ve bu noktada ortaya çıkabilecek maduriyetler söz konusu. Bir zamanlar sizin canınızı yakan biri için doğan ilahi adalet!

Dolunayın sizin burcunuza etkilerini izlemek için youtube kanalımı ziyaret edebilir, haritanıza özel yorum almak için aylık danışmanlık alabilirsiniz.

Aşkla…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade