İkizlerVenüs11 Nisan venüs ikizler; Kalbin bulanıklığı!

Nisan 2, 20230
aşk para

Doğum haritasında Venüs ikizler burcunda olduğunda entelektüel bilgi arayışını ön planda tutar. İletişim kurmanın, sohbet etmenin, detaylarla renklenmenin ve aklın ön planda olduğu bir sevgi biçimini ifade eder.

Venüs 11 nisan itibariyle yönetici olduğu boğa burcundan ayrılıyor ve ikizler burcuna geçiyor. Venüs’ün yönetici gezegeni merkür de bu süreçte boğa burcunda olduğu için alt dinamiklerde hala boğa etkilerini hissediyor olsak da 7 mayısa kadar bir ikizler gibi seviyor ve dahası bir ikizler gibi harcıyoruz.
Bu süreçte hepimizin doğası sohbet edebilmek üzere evrilebilir. Sevdiklerimizi arayabilir, konuşabilir, derin olmasa oldukça sevimli ilişkiler kurabiliriz. Kişisel olarak konuşulan konunun ne olduğuna odaklanmaksızın konuşmayı önemseyebiliriz. İlişkiler de ikilemde kalma, seçenekler arasında karar verememe veya mevcut durum içinde kararsızlık yaşanabilir. Eski sevgili ile yeni sevgili arasında karar verme sorunları özellikle 22 nisan itibariyle büyük çıkmaza götürebilir! İlişkilerde istikrar sağlamak zorlaşabilir.

Maddi konularda kararsızlık hakim, seçenek çok karar vermek zor! Maviyi mi alsam sarıyı mı ikilemi içinde seçim yapmakta zorlanabilir. Zararlı pozisyonlarda maymun iştahlılık görülebilir.

Önemli tarihler;

  • Venüs geçişini kova burcuna geçmiş Plüton’a üçgen açıyla başlatıyor. Haliyle kalbimiz kaynayan bir kazan, hava ve ateş elementleri için maddi konularda kazanımlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda balık burcuna geçen satürne kare açılar yapan venüs ilişkilerde değersizlik duygusunu öne çıkarabilir. Maaş günü gelmeden maaşı bitirenler burada mı?
  • 25 nisan haftası yaraları sarmak için adımlar atmak istenebilir, küsler barışabilir. Maddi kayıplar telafi edilebilir.
  • 1 mayıs itibariyle başlayan venüs neptün karesi aldatma aldatılmaları gün yüzüne çıkarabilir. Merkür retrosu işleri aksatır, elektronik aletleri bozar algısının dışına çıkarsak! ilahi adalet hiç bir şeyi karşılıksız bırakmaz ve gün yüzüne çıkarır. Diğer taraftan hayata ve ilişkilerinize dönük beklentileriniz, gerçeklikten giderek uzaklayabilir. Böyle zamanlarda biten ilişkilerde gerçeği görmek de zorlaşabilir. Ağzınızdan burnunuzdan getiren adam- kadını hala gözünüzde büyük bir yere koyabilirsiniz! belki de biri artık sizi uykudan uyandırmalı…
  • 7 mayısta venüs plutona üçgen açı yaparak başları seruvenini plutona aversion yaparak bitirecek! Sevginine en krizli hali, ilişkilerde sonlanmalar olabilir.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade