Aylık İkizler YorumuİkizlerAğustos 2021 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Temmuz 31, 20210
ikizler burcu

Ağustos ayı güneşinde aslan burcunda seyahati sizin 3. evinizde seyahat edecek. Etrafımızla kaynaştığınız, yakın çevrenizle sosyal ilişkilerinizin arttığı. Okumak, yazmak, çizmek ve konuşmaktan keyif aldığınız bir zaman dilimindesiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız gündeminizde olabilir, kısa seyahatler edebilirsiniz. Merküründe 12 ağustosa kadar buradaki seyrini göz önünde bulundurursak odağınızın tümüyle saymış olduğum konulara yöneleceğini söyleyebilirim.

Bolca sohbet etmek isteyebilir, yaratıcı fikirler ortaya koyabilirsiniz. Ticari faaliyetlerle ilgilenenler için yeni fırsatlar ve fikirler ortaya konabilir.

1- 6 Ağustos civarında merkür uranüs karesinin etkilerini hissedeceğiz. Marjinal fikirler, yaratıcı çalışmalar için verimli zamanlar. Algı ve sezgilerimiz artabilir. Diğer taraftan satürn karşıtlığıyla baskı altında olduğumuzu düşünebilir, otorite ile sorunlar yaşayabiliriz.

Aslan yeni ayı

8 ağustosta haritanızın 3. evinizde aslan burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Aslan burcu hayata yaratıcı, pozitif bakabilmeyi, neşeyi, keyfi ve sahneyi ifade eder. Yeni ay bulunduğu sabit yıldız itibariyle ego, kibir ve yıkıcı duygulara işaret ediyor. Duphe sabit yıldızı, büyük bir gücü, sanatı, estetiği ve şansı ifade eder ancak olumsuz yönüyle yıkıcı bir kibri, baskın olmayı, güç zehirlenmesini ifade eder. Özellikle komşu ve kardeşler, eşin akrabaları ile ilişkilerinizde bir takım gerginlikler açığa çıkabilir. Sert söylemler can sıkıcı olabilir. Ticari faaliyetlerinizde yeni yaratıcı çözümler elde edebilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak isteyebilir, dil, astroloji ve yükseköğrenim konusunda fırsatlar elde edebilirsiniz.

Venüs ve mars ayın çoğunluğunda sizin 4. evinizde seyahat edecek. Evinizi düzenlemek isteyebilir, dekore edebilirsiniz. İlişkilerinizi evde ve daha çok gözlerden uzak yaşamayı tercih edebilirsiniz. Aile içine değer katan gelişmeler olabilir ancak diğer taraftan ev içinde evebeynlerle bir takım mücadeleler söz konusu olabilir. Büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenmeniz gerekebilir.

Bağışıklık sorunları, bağırsak problemleri, kan dolaşımı, enfeksiyon ile ilgili konularla mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Bu nedenle öncesinde beslenme düzenimize dikkat etmek, vitamin almak ve hayatımıza sporu dahil edebilmek çok önemli!

Alkol ve ilaç alımı, gıda zehirlenmelerine karşı dikkatli olmakta fayda var…

Psikolojilerimiz ise 9-14 ağustos tarihlerinde merkür jüpiter etkileşimiyle duygularımız ya fazlasıyla iyimser yada fazlasıyla kötümser iki uçta seyredebilir. Dengede kalmaya çalışmalısınız!

17 Ağustos sonrası venüsün de terazi burcuna geçişiyle birlikte dürüst, istikrarlı yapılandıran kalıcı ilişkiler için anlamlı adımlar atabilirsiniz.

Kova dolunayı

Ayı ise sizin 9. evinizde gerçekleşecek olan kova dolunayı ile kapatacağız.

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder. Özellikle hayat felsefenizin değiştiği, eskiden düşündünüz ve doğru kabul ettiğiniz bir yöntemin artık fayda sağlayamadığını düşünebilirsiniz. Yurt dışında yaşamak, uzun seyahatler yapmak veya yeni bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Hukiki konularda uzun zamandır beklediğiniz bir mahkemeniz varsa sonuçlarını alabilirsiniz.

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade