Aylık Kova YorumuKovaEkim 2021 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Eylül 29, 20210
Kova-Burcu-

Sevgili Kovalar 22 eylülden bu yana güneş sizin 9. evinizde dolayısıyla odağınız da eğitim, mahkemeler, dini konular üzerine olabilir.

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. 9. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay yeni bir eğitime başlamak, uzun seyahatler etmek, astroloji, din ve felsefe gibi konularla ilgilenmek gibi gündemler yaratabilir. Merkür de burada eylül sonunda retro hareketine başladı dolayısıyla flörtleriniz, çocuklarınızla aranızda bir takım alınganlıklar ve yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Bu süreç sizin için yaratıcı yanlarınızı ortaya koymada yeni kapılar açabilir, okült konularla ilgilenebilirsiniz. Geçmişten gelen bir sigorta ve vergi borcunuz ortaya çıkabilir. Üniversite eğitiminiz konusunda bir takım aksaklıklar söz konusu olabilir, buna rağmen bu süreçte yurt dışına gitmek, yabancı dil öğrenmek eski bir yeteneğinizi açığa çıkarmak isteyebilirsiniz.

Venüs 11 ekimden sonra yay burcuna geçecek ve genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Yay burcu sizin 11. eviniz sizde bu süreçte arkadaşlarınızla ilişkilerinizde pozitif enerjiler ortaya çıkabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Vakıflar, yardım kuruluşları aracılığıyla başkalarına yardımcı olmak isteyebilirsiniz. Bunun için maddi harcamalar yapabilirsiniz.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim. Arkadaş çevrenize karşı dikkatli olmalısınız!

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 3. evinde gerçekleşiyor. Meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz. Bu süreçte özellikle trafikte dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Kardeşleriniz, yakın çevreniz ile aranızda sert durumlar söz konusu olabilir. Ticaretle ilgileniyorsanız bir dönemi kapatıp yeni bir döneme başlangıç yapabilirsiniz. İletişim evinizde gerçekleşen bu dolunay sizi agresif bir ruh haline sürükleyebilir bu nedenle bu süreçte özellikle spor yapmanızı ve enerjinizi sağaltmanızı tavsiye ederim.

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade