Aylık Oğlak YorumuOğlakEkim 2021 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Eylül 29, 20210
Oğlak-Burcu-

Sevgili Oğlaklar 22 eylülden bu yana güneş sizin 10. evinizde ve odağınız da tümüyle kariyerinizde…

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Merkür de burada eylül sonunda retro hareketine başladı 6 ve 9 evlerinizin de yöneticisi merkür dolayısıyla sağlığınız, gündelik rutinleriniz, iş yaşamınız, eğitimizle ilgili bir takım aksaklıklar söz konusu olabilir. Eski bir iş arkadaşı yada üniversite arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz. Hala eğitiminize devam ediyorsanız geride bıraktığınızı düşündüğünüz bir konu önünüze gelebilir. Alttan bir ders mesela yada mahkemelerle ilgili devam eden durumlar varsa gecikmeler söz konusu olabilir.

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Sizin kardinal aksınız da yani 10. eviniz terazi burcu bu da sizin için kariyer hedeflerinizi gözden geçireceğiniz ve yeni başlangıçlar yapmak isteyeceğiniz bir süreci işaret ediyor. Eğer çalışmıyorsanız toplum önünde duruşunuzu değiştirecek evlilik, nişan, taşınma vb konular söz konusu olabilir.

Venüs 11 ekimden sonra yay burcuna geçecek ve genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Yay burcu sizin 12 eviniz sizde bu süreçte bilinç dışı, rüya ve okültizm gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Ay sonuna doğru Neptün’le kare açısının da etkisiyle kardeşleriniz yakın çevrenizle ilişkilerinizde bir takım keyif durumlar olabilir. Onların hayatında gerçekleşen bir konu ile ilgilenebilirsiniz. İletişimde kendinizi ifade edemediğinizi sevginizi gösteremediğinizi düşünebilirsiniz.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 4. evinde gerçekleşiyor. Meydan muharebesinde kılıcı elinden alınmış bir savaşçıya dönmemek adına tüm ay attığınız her adıma dikkat etmelisiniz. Aileniz, eviniz ve köklerinizle ilgili konularda sert dönüşümler yaşayabilirsiniz. Ev taşımak, evinizde yenilikler yapmak isteyebilir, ebeveynlerinizin sağlığıyla ilgilenebilirsiniz. Değişim ve dönüşüm için sistem sizi zorluyor olabilir…

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade