Aylık Balık YorumuBalıkEkim 2021 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Eylül 29, 20210
Balık-Burcu-

Sevgili Balıklar 22 eylülden bu yana güneş sizin 8. evinizde dolayısıyla odağınız giderleriniz, borçlar, krediler, cinsellik ve psikolojik konularla ilişkili…

Terazi yeni ayı

Yeni aylar heyecan verici yeni başlangıçların habercisi bir tohum atma fırsatıdır ancak bur fırsat oluşmadan önce hayatımızda bir belirsizlik, yol yön kaybı içe dönük olma hali içinde oluruz o nedenle yeni ayların öncesinde kendimizle baş başa kalmak, dinlenmek için çok uygun zamanlardır. Yeni ay içimizde kıpırdayan yeni bir duyguya yer açar…

Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. 8. evinizde gerçekleşecek olan yeni ay size eşinizin parası ile ilgili yeni durumlar, nafaka, borçlar, krediler ve ölüm ölüm ötesi temalarla ilgili gündem yaratabilir. Psikolojik konularla ilgilenebilirsiniz, bu süreçte cinsel enerjiniz artabilir. Merkür de burada eylül sonunda retro hareketine başladı dolayısıyla ilişkinizde bir takım yanlış anlaşılmalar, ailenizle ilgili durumlar, uzun zamandır ertelenen sağlık operasyonları yeniden gündeme gelebilir.

Venüs 11 ekimden sonra yay burcuna geçecek ve genel olarak ilgimiz de okumaya öğrenmeye ve bilgiye odaklanacak, yüksek öğrenim, yabancı dil, astroloji ve hukuki konularla ilgilenebilir, hayata, ilişkilere bakış açımız pozitif yöne seyredebilir. Yay burcu sizin 10. eviniz iş ve kariyer yaşamınıda daha iyimser ve idealist olacağınız bir ay olacak. İş verenlerinizle, patronlarınızla eğlenceli ve keyifli bir iletişiminiz olabilir ancak ay sonunda gerçekleşecek neptün karesi nedeniyle büyük hayallere kapılmamakta fayda var. İş arayanlar için yeni iş fırsatları oluşabilir.

25- 27 ekim civarında venüs haziran tutulmasını tetikleyeceği için tutulmanın vadettikleriyle yüzleşeceğiz. Bu anlamda haziran ayına giderek neyi deneyimlediğinize neler ektiğinize bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Koç dolunayı

Dolunaylar bir sürecin bitmesi bir başkasının başlamasını ifade eder ancak tek anlamı da bu değildir. Eşitlik, adalet, ilişkilerde denge kurabilmeyi ifade eder. Artık olgunlaşmanın, emek verdiğimiz şeylerin sonuçlarının bir bir toplandığı süreçleri ifade eder.

Dolunay haritanızın 2. evinde gerçekleşiyor. Maddi konularda beklenmedik harcamalar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni bir gelecek inşa etmek için maddi olarak sizi zorlayan değişim ve dönümlere atılabilirsiniz. Diğer taraftan öz değerinizi fark ederek, ortaya koyduğunuz değeri dönüştürerek büyük bir sıçrayış yapabilirsiniz. Ne yaparsanız yapın ay sonunda dürtüsel olmamaya ani kararlar almamaya gayret etmelisiniz…

Hızlı, heyecanlı, coşkulu, başlatma enerjimizin yüksek olacağı bu süreçte hepimiz haritanıza göre yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık almak için başvuru yapabilirsiniz.

Sevgi ve farkındalıkla

“Son kertede, hayatınız bir öyküden ibarettir. Eğer gittiği yerden memnun değilseniz, bunu değiştirin. Yeniden yazın. Bir cümleyi yeniden yazmak demek, doğrusunu bulana kadar silip, yeniden başlamak demektir.”

Chuck Palahniuk

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade