AslanAylık Aslan YorumuEkim 2022 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili aslan ve yükselen aslanlar,

Ekim ayı güneş terazi burcuna geçerek sizin 3. evinizi aydınlatacak. İyi bir iletişimci olduğunuz, sohbetinize şen kahkahaların eklendiği bu günlerde yakın çevrenizle ilişkileriniz artabilir. Yeni ticari anlaşma ve sözleşmeler yapmak isteyebilirsiniz. 29 eylülden bu yana terazi burcunda olan venüste sevgiyle konuşma, kardeş, yakın çevre ve anlaşma, sözleşmeler konusunda sizi destekleyebilir.

3 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlayacak ve böylece geçtiğimiz ay verdiğiniz emeğin karşılığı size maddi kazanç olarak dönmeye başlayacak.

Şironyen dolunay

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Eğitimler alabilir, yurt dışına seyahat edebilir, üniversitede öğretmeninizle aranızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Şu ana kadar inandığınız tüm değerleri sorgulayabilir, yara aldığınızı düşünebilir, komplekslerinizle yüzleşebilirsiniz. Unutmayın her yüzleşme sizi bir adım öteye götürecektir. Güneş burcu aslan olanlar ise dolunaydan olumlu açılar alacaklar. Tereddüt ettiğiniz bir konuda harekete geçebilir, etrafınızdan destek alabilirsiniz.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçecek. Zihinsel odağınız, kardeşleriniz, kuzenleriniz, yakın çevrenize kayabilir. Kısa bir tatil yapmak isteyebilirsiniz.

19 ekimde jüpiter balık burcuna dönüş yapıyor, 2022 yılında yarım bıraktığınız konuları tamamlama fırsatı sunuyor. Balık sizin 8. eviniz! Bir süredir geride bıraktığınızı düşündüğünüz maddi krizle yeniden yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Eşiniz veya ortağınızla ilgili kaynaklarınız gündeminiz olabilir.

23 Ekim de ise venüs terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçiyor. Zorlu ekonomik koşullarda ev değiştirmek zorunda kalabilir veya evde değişiklikler yapacağınız için harcamalarınız artabilir. Evinizi güzelleştirmek izleyebilirsiniz. Aileniz, ebeveynlerinizle ilişkilerinizde bağlarınızı sorguladığınız bir ay olabilir.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Siz akrep burçları açısından zorlu bir yıl, gerek Satürn’ün karşıt burcunuzda olması gerekse tutulmalardan sert açılar alıyor olmanız nedeniyle hayatınızda keskin kırılmalar oluyor. Tutulma özellikle 21- 25 temmuz arasında doğan aslan burçları için oldukça önemli! Sağlığınıza dikkat edin multivitamin almayı ihmal etmeyin. Siz yükselen aslanlar ise tutulmayı 4. evinizde alıyorsunuz. Kadersel temalar, aileniz, kökleriniz, ebeveynleriniz, eviniz ve kariyerinizle ilgili konularda önemli değişikliklere hazır olun.

Tutulmadan bir kaç gün sonra 29 Ekim de merkür akrep burcuna geçiyor ve oda venüs ve güneşle birlikte tüm dikkatinizi saymış olduğum konulara yöneltiyor.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlayacak. Retro haritanızın 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ile ilişkileriniz gündeminiz olabilir. Bu dönemde kariyerinizi dair hayal ettiklerinizi gözden geçirebilir, önümüzdeki süreçte harekete geçmek üzere plan ve projeler yapabilirsiniz. Aşk, ilişkiler alanında, varsa çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginlikler açığa çıkabilir. Mars aynı zamanda sizin 4 ve 9 evlerinizi yönetiyor. Uzun yolculuklar yapıyorsanız bir takım sorunlar, uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Vize işlemleriniz bir engele takılabilir. (Natal Merkür’ünüze yaptığı açıya göre) Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler olabilir. Evliyseniz eşinizin akrabaları gündeminize gelebilir. Tutulmaların da işaret ettiği ev, aile, ebeveynlerinizle ilgili konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade