Aylık Yengeç YorumuYengeçEkim 2022 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler,

Ekim ayında güneş terazi seyrini sizin haritanızın 4. evinizde seyahat edecek. İlginiz de ailenize, evinize, ebeveynlerinize kayabilir. Evinizde keyifli zamanlar geçirmek isteyebilirsiniz. 29 Eylül itibariyle terazide olan venüs ailenizle ilgili konularda harcamalar getirebilir, evinizde değişiklik yapabilirsiniz.

3 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlıyor. Kardeşleriniz ve yakın çevrenizle aranızda oluşan yanlış anlaşılmaları çözebilir. Zihinsel olarak endişeli olduğunuz konuları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Şironyen dolunay

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haritanızın 10. evinde olacak. İşiniz ve kariyer alanınızı ifade eden bu alandaki dolunay bir kısım yükselen yengeç için istifa ve iş fesihleri getirebilir ancak dolunayın şironyen teması daha iyi fırsatları beraberinde gelebilecek destekleri de işaret ediyor. Ekim ayı içinde üstlerinizle, evliliğinizle ve ailenizle ilişkilerinizde tepkisel olabilirsiniz. Sesler yükselebilir! Sesler yükselebilir! Patron, müdür ve resmi kurumlarla kurduğunuz bağlantılarda hızlı, sabırsız ve aceleci olabilirsiniz.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçecek ve dolunay sonrası gölgede kalan tüm konuları açığa çıkarmaya başlayacak. İşinizle eviniz arasında tercih yapmak zorunda bırakılabilirsiniz.

19 ekimde Jüpiter balık burcuna dönüş yapıyor, 2022 yılında yarım bıraktığınız konuları tamamlama fırsatı sunuyor. Balık sizin 9. eviniz! Yurt dışına gitmek, yeni bir üniversite okumak, yarım bıraktığınız tezinizi tamamlama zamanı. Kariyerinizdeki sonlanma size belki de evinizden çok uzakta bir fırsat sunabilir.

23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçiyor. Kasımda da devam edecek olan bu durum aşk ve ilişkilerde tutku ve tehlike çanlarını çalıyor. Mıknatıs edasında koşacağınız bu ilişki cinsel açıdan ayaklarınızı yerden kesebilir! Çocuklarınız veya hobileriniz için harcamalar yapabilirsiniz.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Bir süredir tutulmalar sizin 5 ve 11. evlerinizde gerçekleşiyor. Hayattan aldığınız keyfi sorguladığınız, ilişkilerinize ve arkadaşlarınıza dair farkındalıklar edindiğiniz bir dönemdesiniz. Tutulma venüsle kavuşumda olacağı için tutku dolu bir aşkın habercisi olabilir. Borsa vb paralarla ilgiliyseniz bu dönemde dikkatli olmalısınız! Büyük riskler almamalısınız. 29 Ekim de merkür akrep burcuna geçerek tutulmanı ilk esintilerini getirebilir.

Mars retrosu

Bir süredir 12 evinizde ağırladığınız mars 31 Ekimde ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Sizi bilinçaltınızla yüzleştirirken bir yandan korkularınızı fark etmenizi sağlayabilir. Mars retrosu boyunca ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerekebilir. İçsel olarak kendi kendinizi yeme, kendinizi yalnız hissetme, en karanlık yanlarınızı gözlemleme halinde olabilirsiniz. 12 ev aynı zamanda göremediğimiz bir alan olduğu için arkanızdan iş çevirenler olduğunu fark edemeyebilirsiniz, duygusal çıkışlardan uzak kalmakta fayda var. Mars aynı zamanda sizin 5 ve 10 evlerinizi yönetiyor. Kariyeriniz, aile, ebeveyne ilişkileriniz, eviniz gündeminizi meşgul edebilir. Ağustos sonundan bu yana zaman zaman iş ortamınızla üstlerinizle bir takım tartışmalara girmiş ve işten ayrılmayı düşünmüş ve bu düşünceyi ötelemiş olabilirsiniz. Hobileriniz, keyif aldığınız şeylerle ilgilenmek size iyi gelebilir. Çocuklarınız ve ilişkilerinizde gerginlik yaşayabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade