Aylık İkizler YorumuİkizlerEkim 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler,

Ekim ayında güneş terazi seyrini sizin haritanızın 5. evinizde seyahat edecek. İlginiz de romantik aşk ilişkilerine veya çocuklarınıza kayabilir. Yalnızlar için güçlü bir çekim duyacaklarını bir tanışma olabilir. Eylül sonunda venüsün de bu alanda olması ilişkilerinizi güzelleştirme fırsatı sunabilir.

3 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlıyor. Eviniz, kökleriniz ailenizle olan ilişkinizde geçtiğimiz ayın sorunlarını çözme fırsatı bulabilirsiniz. Merkür’ün ileri hareketi siz ikizler burçlarının yaşadığı aksaklıklarında sonu olabilir ancak merkür bir süredir önünüze getirdiği konuları çözüme kavuşturamadıysanız bu ay aynı konuları yeniden önünüze sunabilir. Evinizle ilgilenebilir, taşınma, değişiklik yapma fırsatı bulabilirsiniz.

Şironyen dolunay

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haritanızın 11. evinde olacak. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız ve ilişkilerinizde keyfinizi kaçıracak durumlar olabilir. İlişkilerinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, sanat ve yaratıcı işler gündeminizi meşgul edebilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, dikkatinizi onların ihtiyaçlarına yöneltebilirsiniz. Çocuklarınız, flörtünüz veya keyif aldığınız şeyler için harcama yapabilirsiniz. Eğer borsa ve riskli konularla ilgileniyorsanız dolunayda dikkatli olmalısınız! Diğer taraftan yurt dışına çıkmak, seyahat etmek, yeni eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz. Bu konuda harekete geçmek için şanslı bir dönem. 11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçecek ve dolunay sonrası gölgede kalan tüm konuları açığa çıkarmaya başlayacak.

19 ekimde jüpiter balık burcuna dönüş yapıyor, 2022 yılında yarım bıraktığınız konuları tamamlama fırsatı sunuyor. Balık sizin 10. eviniz! Kariyerinizde bir süredir yeni vizyonlar oluşturmuş olabilirsiniz, yapmak istediğiniz meslek, toplum önünde durduğunuz yer konusunda yeni şanslar elde edebilirsiniz. İş yaşamınızda üstlerinizden destek görebilirsiniz!

23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçiyor. Kasımda da devam edecek olan bu durum iş yaşamınızda, sağlığınızda, birlikte çalıştığınız kişilerle ilişkilerinizde hırsları açığa çıkarabilir.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Bir süredir tutulmalar sizin 6- 12 hattınızda gerçekleşiyor bu da özellikle sağlığınızla ilgili konuları, iş yaşamınızı, içsel korkularınızı dönüştürme sürecinde olduğunuzu gösteriyor. Özellikle rahim, yumurtalıklar, prostat vb üreme organlarını temsil eden konularda sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bu konuda gördüğünüz tedavileriniz varsa yurt dışı bağlantılı çözümler bulabilirsiniz. İşinizle ilgili yeni eğitimler almak isteyebilirsiniz. 29 Ekim de Merkür’ün de akrep burcuna geçişiyle birlikte zihinsel olarak bu konulara çözüm bulma gayretiniz artabilir.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Marsı bir süredir yükselenleriniz üzerinde ağırladığınız için hareketli günler geçirdiniz. Hızlı, aceleci, pratik, enerjiktiniz! Hatta bu nedenle elinizi kolunuzu bir yere çarpmış olabilirsiniz. Mars retrosu boyunca biraz yavaşlamanız sizin faydanıza olacaktır. İkili ilişkilerde, hizmet verdiğiniz aldığınız kişilerle bir takım sıkıntılar ve mücadeleler söz konusu olabilir. Ani ve dürtüsel tepkiler vermemeye çalışmakta fayda var. 12 ocağa kadar devam edecek olan retro, enerjinizde bir düşüş yaratabilir, yorgun hissedebilirsiniz, yükselen burç sağlığımız ve dış görünüşümüzle ilgili olduğu için sağlığınıza özen göstermenizi uzun zamandır şikayet ettiğiniz konularla doktora görünmenizi tavsiye ederim. Zira zaten 6. evinizde gerçekleşen tutulmalar size hatırlatıcı görevinde! Mars aynı zamanda sizin 11. evinizi ve 6. evinizi yönetiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar ile ilişkileriniz gündeminiz olabilir. Bu dönemde kariyerinize dair hayal ettiklerinizi gözden geçirebilir, önümüzdeki süreçte harekete geçmek üzere plan ve projeler yapabilirsiniz. Aşk, ilişkiler alanında, varsa çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginlikler olabilir. Diğer taraftan mars yükselen yöneticiniz (merkür) destekleyici açılar yapıyorsa ertelediğiniz imaj değişikliğini yapabilirsiniz. Bunun cerrahi bir operasyon olmamasına dikkat etmelisiniz. Gündelik işlerinizde sürekli bir engele takılıyormuş hissi, ne yaparsanız yapın bitmeyen işler ve ardına gelen yorgunluk hissine karşı özellikle sağlıklı beslenmek ve spor yapmakta fayda var.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade