Aylık Boğa YorumuBoğaEkim 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar,

Ekim ayında güneş terazi seyrini sizin haritanızın 6. evinizde gerçekleşiyor. Böylece tüm dikkatiniz de sağlığınız, gündelik iş yoğunluğunuz ve birlikte çalıştığınız insanlara yöneliyor. 29 eylülde Venüs’ün de güneşe eşlik etmesiyle birlikte beslenme düzeni yaratma isteğiniz artabilir. Kilo alma, verme, alkol vb. konulara dikkat etmelisiniz. İş çevrenizle ilişkilerinizi güzelleştirebilir, keyifli zaman geçirebilirsiniz.

1 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür yeniden başak burcuna geçecek ve size geçtiğimiz aylarda kapandığını düşündüğünüz bir konuyla ilgilenme fırsatı sunacak. Kısa bir süreliğine ilginiz çocuklarınıza, hobilerinize, eğlendiğiniz konulara yönelebilir. Daha sosyal olmayı isteyebilirsiniz. Aşk yaşamınız hareketlenebilir, eğer yalnız bir yükselen boğaysanız yeni tanışmalar olabilir.

Şironyen dolunay

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay sizin haritanızın 12. evinde olacak. Özellikle ruhsal olarak huzursuz hissettiğiniz, uykusuz kalabileceğiniz, korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabileceğinizi gösteriyor. Belki de sağlığınızla ilgili bir konuyu gözünüzde çok büyütebilirsiniz. Rüyalarınız hareketlenebilir, mümkünse bir rüya günlüğü tutmak bilinçdışınızdaki konuları fark etmenizi sağlayabilir. Dolunay size kariyerinizi yapılandırmanızı sağlayacak fırsatlar yaratabilir. Resmi kurumlar yada üstlerinizden destek alabilirsiniz. Kaynaklarınızın artışı bir nebze korkularınızı azaltabilir.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçecek bu geçişle birlikte retro boyunca yaşadığını iş aksaklıklarınızı yoluna kopabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmaları giderebilirsiniz.

19 ekimde Jüpiter balık burcuna dönüş yapıyor, 2022 yılında yarım bıraktığınız konuları tamamlama fırsatı sunuyor. Balık sizin 11. eviniz yeni bir sosyal çevre hayatınıza renk katabilir. Vakıflar, dernekler aracılığıyla insanlara yardım etmek isteyebilir, toplum için neler yapabileceğinizi sorgulayabilirsiniz. Göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Dolunayına desteğiyle kariyerinizin ekmeğini yemeye başlayabilirsiniz.

23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinizde tutku ve arzunun artacağı bir döneme giriyorsunuz. Bir süredir aşk hayatınızı ötelemiş, önceliğiniz olmaktan çıkardıysanız bu dönem durumlar değişebilir. Ayaklarınızı yerden keseni, risklerle dolu, manipülatif bir ilişkiye çekilebilirsiniz.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulmalar bir süredir sizin 1 ve 7 evlerinizde gerçekleşiyor! Hayatınızda önemli olayların gerçekleştiği bu dönem özellikle eğer evliyseniz kötü giden ilişkinizde sert sonlanmalara sürükleyebilir. Ailenizle birlikte yabancı bir ülkeye taşınmayı düşünebilirsiniz. İyi giden ilişkiler için ciddi adımlar atmaya karar verebilir, bunun için planlar yapabilirisiniz. Bu alanda özellikle kişisel gezegenleriniz varsa sizin toplum önündeki duruşunuzu değiştirecek gelişmeler, kişilik ve kimliğinizde bir yenilenme, bireysel tutumunuzda ciddi değişimler olabilir. Ortaklı işlerinizde akrebin krizleri ile baş etmek zorunda kalabilir, yolları ayırabilirsiniz.

29 Ekim de merkür akrep burcuna geçiyor. Zihinsel odağı da tutulmayla birlikte, tümüyle ilişkileriniz, kariyeriniz, evinizle ilgili konulara yöneliyor.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Mars retrosu haritanızın 2. evinizde gerçekleşiyor. Maddi konular gündeme gelebilir, yok yere harcamalarda kaçınmanızı tavsiye ederim. Bütçeyi dengelemek zor olabilir, beklenmedik harcamalar yapabilirsiniz! aldığınız sattığınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Aynı zamanda burası öz değerle ilgili olduğu için kendinizi değersiz hissedebilirsiniz bu da sizi agresifleşebilir. Mars aynı zamanda sizin 12. evinizi ve 7. evinizi yönetiyor. Korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. 2,5 yıl önce 12 evinizde gerçekleşen mars retrosu sizi bu konuda deneyimli kıldığı için daha kolay atlatabilirsiniz. Retro boyunca ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerekebilir. Mars 2. evinizin yöneticisine olumlu açılar yapıyorsa (merkür) uzun süredir beklediğiniz ödemeyi alabilir, beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Ocağa kadar tüm ikili ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Partnerinizle, müşterilerinizle, danışmanlık aldığınız kişilerle aranızda gerginlikler olabilir. Sakin kalmakta zorlanabileceğiniz için kendinizi meşgul edecek işlerin içinde olmak sahne arkasında projeler üretmekte fayda var.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373