Aylık Koç YorumuKoçEkim 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar,

Ekim ayında güneş terazi seyri sizin 7. evinizde gerçekleşecek. 7. evdeki güneş enerjinizi ilişkilerinize, ortak projelerinize vereceğinize işaret ediyor. 29 eylülde terazi burcuna geçen venüs de güneşe eşlik edeceği için ilişkileriniz olumlu seyredebilir. Sorunlar karşısında rekabetçi, hızlı ve agresif tavrınızı bir kenara bırakarak uyumlu olmaya gayret edebilirsiniz.

3 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlayacak ve bir süredir toparlamaya çalıştığınız gündelik rutinleriniz ve yoğunluğunuz adım adım düzene girecek.

Zihniniz ala çözümleyemediğiniz sağlık problemlerinize takılabilir. Eğer retro boyunca aksama yaşadıysanız çalışma koşullarınızı düzenleyebilirsiniz. Odağınız işiniz ve birlikte çalıştığınız kişilere kayabilir.

Şironyen dolunay

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haritanızın 1. evinde ve sizin burcunuzda olacak. İlişkilerinizde dürüst ve adil bir iletişim kurmak, kendi karanlığımızla yüzleşmek, aceleci, sabırsız yanlarımızı görerek bu yanlarımızı törpülemek iyi gelebilir. Fiziksel olarak sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Gölge etkileri başlayan mars özellikle iletişim konularında ve trafikte dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Özellikle 10- 22 dr koç burcuysanız baş ağrıları ve yaralanmalara karşı dikkatli olmalısınız. Diğer taraftan dolunay siz yükselen koçlara yeni anlaşma ve kariyer fırsatları getirebilir. Yalnız yükselen koçlar sosyal çevreleri vasıtasıyla yeni bir aşka yelken açabilir.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçiyor ve geçtiğimiz ay boyunca gündeminizi meşgul eden konuları ve yanlış anlaşılmaları çözme fırsatı yaratıyor.

19 ekimde Jüpiter balık burcuna dönüş yapıyor, 2022 yılında yarım bıraktığınız konuları tamamlama fırsatı sunuyor. Önümüzdeki ay ileri hareket ederek bu noktayı bir kez daha ziyaret edecek. Balık sizin 12. eviniz, ruhsal olarak kendinizi geliştirmek isteyeceğiniz, spritüal konularla ilgileneceğiniz bir süreç olacaktır. İnsanlara yardım etmek isteyebilir, duygusal davranışlar sergileyebilirsiniz. Bilinç dışı korkularınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu alan gizli saklı konularla ilgili olduğu için hoşunuza gitmeyen bir takım gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

22 ekim venüs güneş kavuşumu sizin 7. evinizde olacak ilişkinizde ve ortaklıklarda şanslı bir dönem olabilir. 23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçecek ve sizin de 8. evine girmiş olacak, önümüzdeki ayda burada seyrini devam ettirirken size harcama yaptırabilir. Arzu ve isteklerinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulma haritanızın 8. evinde gerçekleşecek. Bir süredir bu alanda aldığınız tutulmalar özellikle sizi maddi olarak zorlamış olabilir. 8 ev eşten ve başkalarından gelen kaynaklarında değişimine işaret eder. Bu ev maddi manevi kaynaklarımız, başkasından gelen gelirler, cinsellik, ameliyat ve krizlerle ilişkilidir. İlişkilerinizde öz değerinizi sorguladığınız, maddi manevi elinizdekileri gözden geçirdiğiniz bir süreç olabilir. Ne alıyorum, ne öğreniyorum ve karşılığında neyi veriyorum sorularıyla meşgul olabilirsiniz. Sağlığınızda ilgili bazı operasyonlar yaptırmak isteyebilirsiniz. Tutulma venüsyen bir tutulma bu nedenle üreme organları, rahim, yumurtalıklar, prostat gibi sağlık sorunlarına karşı muayenelerinizi yaptırmalısınız. 29 Ekim de merkür akrep burcuna geçiyor. Zihinsel odağı da tutulmayla birlikte 8. ev konularına kayıyor.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Mars retrosu 12 ocağa kadar devam edecek. İkizler sizin 3. eviniz zaten bir süredir burada ilerledi. Süreç sizi gergin birine dönüştürebilir. Yükselen koç olarak zaten hızlı parlayan bir doğanız var! Yakın arkadaşlarınız ve akrabalarla sorunlar olabilir. Diğer taraftan belki de sadece onların sorunları gündeminizi meşgul edebilir. Ticaretle uğraşıyorsanız bu dönemde bekleyin yeni girişimler başlamayın! Ticaret merkürle ilişkili olsa da 3. ev ticaretin kendisidir, sağduyulu iletişim kurabiliyorsanız elbette hiç bir sakıncası yok ama yine de hızlı işler sizi zora sokabilir. Seyahatlerde uçuş iptalleri, karmaşalar olabilir. Diğer taraftan eğitim, hukuki konularda zorlanmalar, erteleme gecikmeler oyalayabilirsiniz. Eğer mars 3. ev yöneticinizi destekliyorsa uzun zamandır ertelediğiniz eğitimi alabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ozlemsomuncu/public_html/wp-includes/functions.php on line 5373