TeraziVenüs29 Eylül venüs terazi; Derin bir nefes almak

Eylül 27, 20220
terazi burcu

Venüs terazi burcunda sanat, estetik, güzellik ile ilişkilidir. Kişisel olarak samimi ve aynı zamanda diplomatik bir dil izlemeyi seçer. Samimi, içten ve doğal davranışlar sergileyebilir.

29 Eylül de venüs bir süredir bulunduğu başak burcunda ayrılarak, yöneticisi olduğu terazi burcuna geçecek. Venüs terazi seyri boyunca yönetimi de kendi elinde tutacağı için ikili ilişkilerde ve maddi konularda denge sağlama çabamız artabilir. Tartışmalar, sorunlar karşısında ortak paydada buluşabilmek adına diplomatik adımlar atabiliriz. Diğer taraftan uyum uğruna yapacağımız fedakarlıkların bizde yaratacağı kayıplarla yüzleşmek zorunda da kalabiliriz! Sorunları görmezden gelmek, sen haklısın demek, her şeyin suyuna gitmek yüzleşmekten korktuğumuz konuların üzerini örtmek bize fayda sağlamaz. Aksine bizi bir ay sonra tutulmalarla birlikte duvara toslamamıza neden olabilir.

Venüs terazi seyrini güneşle birlikte 23 ekimde akrep burcuna geçinceye kadar sürdürecek. Bu süreçte güzelleşmek, estetik yaptırmak, sanatla ilgilenmek için zaman yaratabilirsiniz. Özellikle bu estetik bir operasyonda mars retrosu başlamadan önce yaptırmanızı tavsiye ederim. 31 Ekimle 12 ocak arasında mecbur kalmadıkça ameliyatlardan kaçınmalısınız. Marsın doğrudan güzelleşmekle ilgisi olmasa da bıçak altına yatmakla ilişkisi olduğunu hatırlatmak isterim.

Venüs terazi seyri boyunca zihinsel olarak ikili ilişkimize odaklanabiliriz. Güneşinde terazideki seyri bizi adalet, hakkaniyet konularında konuşturabilir. Birine küsebilir, küstüğümüzü belli etmeden sessiz ne naif bir biçimde ortadan kaybolmayı seçebiliriz. Diğer taraftan teraziye özgü kararsızlık yada alınacak kararlarda yavaş hareket etme eğilimi göstermeye müsayitiz.

Venüs terazi geçişini jüpiter karşıtlığı ile başlatacağı için terazi temalarında abartma eğilimi gösterebiliriz. Retro jüpiter koç burcunda bizi savaşmak ve mücadele etmek zorunda kalabileceğimiz durumlara sürüklerken biz gülümseyerek sesimizi temizleyip lütfen sesini yükseltme diyebiliriz! Bu süreçte başkalarına karşı adil olurken, kendimize haksızlık etmediğimize emin olmalıyız. Güneşle neredeyse kavuşum açısı içinde olan venüs, duygusal konularda kendimizi görmekte zorlanmamıza neden olabilir. Sevgi dilimiz uyumlu olma egosu içinde eriyebilir!

13 ekim civarı satürnle üçgen açı gerçekleştiren venüs ilişkileri sağlamlaştırma fırsatı yaratırken, ekonomik anlamda bütçeyi toparlayıcı fırsatlar getirebilir. Geçtiğimiz aydan bu yana emek verdiğimiz konularda parasal akışı yakalayabiliriz. Otorite desteği alabilir, iş, vize vb konularda olumlu yanıtlar alabiliriz. İş birlikleri ve anlaşmalar için kusursuz olmasa da oldukça olumlu bir süreç olabilir.

Sevgiler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade