Aylık Başak YorumuBaşakEkim 2022 & Başak ve Yükselen Başak Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili başak ve yükselen başaklar,

Ekim ayında güneşinde terazi burcundaki seyahati sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Kendi değerinize dair farkındalıklar edindiğiniz, yeteneklerinizin bir kaynağa dönüşebileceğini fark ettiğiniz bir aydasınız. Maddi kaynaklarınız ana odağınız olabilir. 29 eylülden bu yana terazi burcunda olan venüs de ay sonuna kadar burada emeğinizin karşılığını almanızı sağlayabilir.

3Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlıyor. Retro’nun sizi yorduğunu belki de halsiz ve keyifsiz hissettirdiğini biliyorum. Sürecin sonunda kendinize dair farkındalık ve kazanımlarla ilerleyeceksiniz. Eğer sağlığınızla ilgili bir durum söz konusu ile bu ayda kendinize iyi bakılmalısınız. İletişim trafiğiniz artabilir, konuşmak ve sohbet etmek iyi gelebilir.

Şironyen dolunay

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haritanızın 8. evde gerçekleşiyor. Korkularınız, endişeleriniz ve belki de komplekslerinizi fark edebilir, eşinizin veya ortağınızın kaynaklarıyla ilgilenebilirsiniz. Maddi konular bir süre daha gündeminizde olabilir. Sağlığınızla ilgili bir operasyon geçirebilir, bunun için para harcayabilirsiniz. Bu söylem biraz korkutsa da olasılık çok belki de sadece dişleriniz düz olsun istiyorsunuz 🙂 Unutmayalım ki dolunaya eşlik eden şiron şifanın da ta kendisidir.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçiyor. Böylece güneş ve venüsle birlikte kaynaklar evinizde bir cümbüş oluşuyor. Beklediğiniz para, kazançlar artabilir. Beraberinde ihtiyaçlarınız için harcama da yapabilirsiniz. Vize başvurunuz, eğitimleriniz için biraz para gerekiyor!

19 ekimde jüpiter balık burcuna bir süreliğine retro yaparak dönüş yapıyor, bahar aylarının gündemini de yeniden gözler önüne seriyor. Önümüzdeki ay bu noktayı bir kez daha ziyaret edecek! Eşiniz, ortaklarınız ve hatta muhatap olduğunuz herkesin olayları abartmaya meyilli olacağı bir kaç ayınız var. Sizin prensipli doğanızın aksine herkesin boş vermişliği keyfinizi kaçırabilir. Eğer yalnızsanız hayatınıza biri girebilir. Eski bir aşk yeniden sizinle!

23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçecek. Daha olumlu, arzu ve tutku dolu bir iletişim biçimini benimseyebilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın çevrenizle birlikte harcama yapabilirsiniz veya aracınızla ilgili masraflarınız gündeme gelebilir.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulmalar bu yıl sizin haritanızın 3 ve 9 evlerinde gerçekleşti. Bir süredir eğitimler, yurt dışında yaşamak, hayata dair inançlarınız ve yakın çevrenizle ilgili olaylarınız bitmemiş olabilir. Bir süre daha bu gündem devam edecek. Tutulma venüsyen bir tutulma ve tamda 9. ev temalı! tutulmayla birlikte yeni bir eğitim almaya karar verebilir, yüksek lisans ve doktora yapmak isteyebilirsiniz. Yurt dışına gitmek için başvurular yapabilirsiniz. Mahkemelik bir durumuz varsa maddi bir kayıp yaşayabilirsiniz.

29 Ekim de merkür akrep burcuna geçiyor. Kasım ayı boyunca da zihinsel odağınızın tutulma konuları olacağını gösteriyor.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Mars retrosunu 10. evinizde gerçekleşiyor. Kariyerinizle ilgili konular dikkat çekici! Aile, ebeveyne ilişkileriniz, eviniz gündeminizi meşgul edebilir. Çalışmayanlar ise otorite konumunda kişilerle benzer atışmalar içine girebilir. Bu dönemde evilik, aile kurma temaları gündeme gelebilir ama ne yapıyoruz evlenmiyoruz . Mars Retrolarında yapılan evlilikler cinsel uyumsuzluk getirebilir. Mars aynı zamanda sizin 3 ve 8 evlerinizi yönetiyor. Yani retro maddi konular gündeme getirebilir, özellikle uzun zamandır beklenen bir miras, nafaka gibi gelirleriniz varsa elinize ulaşabilir yada bunun için gerekli adımları atabilirsiniz. Ayrca bu dönem beklenmedik sağlık problemleri ve ameliyatlar otaya çıkabilir çok mecbur değilseniz retronun bitmesini bekleyin! Sağlığınıza normalden biraz daha fazla dikkat ettiğiniz bir dönem olabilir! retro güneş başaklara kare açı yapacağı için gergin hissedebilirsiniz. Vitamin almak bu dönemde özellikle tavsiyemdir. Olayları kafaya çok fazla takabilirsiniz, bu nedenle bu dönemde meditatif çalışmalar, yoğa kukai vb eğitimlere yönelebilirsiniz. Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, yakın çevrenizle ilgili konularda gerginlikler yaşanabilir.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade