Aylık Oğlak YorumuOğlakEkim 2022 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar,

Ekim ayı güneşinde terazi burcunda seyahati sizin 10. evinizde gerçekleşecek. İşiniz ve kariyerinizle ilgilendiğiniz, odağınızın hedefleriniz olduğu bir süreçtesiniz. Venüs de eylül sonundan bu yana bu alanda sizi destekliyor, projelerinizle görünür olabilirsiniz.

1 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlıyor. Eğitim, mahkemeler yada uzaktan akrabalarınızla ilgili gündemleriniz varsa zihinsel odağınız tümüyle toplum önünüzdeki duruşunuz olmadan son kez ilgilenebilirsiniz.

Şironyen koç dolunayı

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay, aileniz, eviniz ve köklerinizle ilgili konuları gündeme getirebilir. Ebeveynlerinizle ilgili bir konu sizi meşgul edebilir, şiron bu noktada sizi yaralayan komplekslerinizle yüzleşmenizi sağlayabilir. Beraberinde şifa bulması gereken konular iyileşme yoluna gidebilir. Ev ve işiniz arasındaki tempo adım adım düzelebilir. Haritanızda ateş ve hava elementi baskında iş ve para konusunda destek bulabilirsiniz.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçecek. Böylece bir süredir aksayan tüm işlerinizi çözebilecek, insanların önünde iyi bir iletişimci, başarılı biri olarak taktir edileceksiniz.

19 ekimde jüpiter balık burcuna bir süreliğine retro yaparak dönüş yapıyor, geçtiğimiz yıl bahar ayları boyunca var olan gündeminizi yeniden önünüze çıkarıyor. Zira önümüzdeki ay bu noktayı bir kez daha ziyaret edecek. İletişim konuları, ticaret ve eğitimlerde önünüze fırsatlar gelebilir. Yakın çevreniz veya kardeşlerinizin hayatındaki olumlu gelişmeler sizi mutlu edebilir.

23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sizin dışınızda insanlara birazcık yardım etmek size de iyi gelebilir.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. 11. ve 5. evlerinizde gerçekleşen tutulmalar bir süre daha bu alanda devam edecek. Çocuğunuzla ilgili konular, onun hayatındaki gelişmeler, aileye yeni bir üye dahil etme isteği olabilir. Diğer taraftan arkadaşlarınızdan bazılarıyla aranızda gerginlikler olabilir. Yeni bir sosyal çevre de bu dönemde özellikle kariyer hedeflerinizi güncellemede size rehberlik edebilir. Yalnızlar için aşk ve flört yaşamınızda bir hareket bekleyebilirsiniz. Özellikle mars burcu su ve toprak elementi olan kadınlar, venüs burcu toprak ve su elementi erkekler için aşk zamanı! 29 Ekim de merkür akrep burcuna geçiyor ve tutulmanın ilk haberleriniz getiriyor.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Mars haritanızın 6. evinizde retro yapıyor ve işlerinizin yetişmediği, sürekli koşuşturma halinde olduğunuz bir süreçten geçtiğinizin haberini veriyor. İki aydır her gününüz 24 yerine 48 saat gibi geçiyor olabilir. Mars retrosu boyunca ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerekebilir. İçsel olarak kendi kendinizi yeme, kendinizi yalnız hissetme, en karanlık yanlarınızı gözlemleme halinde olabilirsiniz. Mars aynı zamanda sizin 4 ve 11. evlerinizi yönetiyor. Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, içinde bulunduğunuz uzak çevre, kariyere dair hayal ettiğini konular yeniden gözden geçirilebilirsiniz. 12 ocağa kadar aile, ev, kökler, beraberinde taşınmak, şehir değişikliği yapmak, yeni bir düzen oluşturmak veya ebeveynlerinizle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte vitamin alarak kendi sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Özellikle nefes yolu…

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade