Aylık Yay YorumuYayEkim 2022 & Yay ve Yükselen Yay Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili yaylar ve yükselen yaylar,

Ekim ayı güneşinde terazi burcunda seyahati sizin 11. evinizde gerçekleşecek. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla görüşmek için oldukça uygun bir zaman. Venüs’ünde eylül sonunda bu alana girmiş olması nedeniyle yalnız yükselen yaylar için arkadaş çevresinden bir aşk gelebilir.

1 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlıyor. Kariyerinizle ilgili yaşanan aksaklıklar ve sorunlar bu dönemde bir bir çözülebilir.

Şironyen koç dolunayı

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haritanızın 5 evinde gerçekleşiyor. Aşk yaşamınızda oldukça zorlayıcı ve rekabet dolu bir süreç yaşanabilir. Dolunay ilişkilerinizde komplekslerinizle yüzleşmenizi sağlayabilir. Ani bir kararla ilişkinizi sonlandırabilirsiniz! Haritasında ateş ve hava enerjisi baskın olanlar için ilişkilerini ciddi boyuta taşıyabilirler. Çocuklarınızla aranızda gerginlikler olabileceği için sakin kalmalısınız. Eğer borsa ve dijital paralarla ilgileniyorsanız dikkatli olmalısınız. Güneş yaylar ise dolunaydan oldukça olumlu açılar alacağı için hayatlarında pozitif gelişmeler yaşayabilirler.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçiyor. Zihinsel olarak arkadaşlarınıza ve kariyerinizin getirilerine odaklanabilirsiniz. Başka insanlar için neler yapabileceğinizi, sizinle aynı şartlarda yaşamayan insanlar için neler yapabileceğiniz önem kazanabilir.

19 ekimde jüpiter balık burcuna bir süreliğine retro yaparak dönüş yapıyor, önümüzdeki ay bu noktayı bir kez daha ziyaret edecek. Aileniz, kökleriniz ve evinizle ilgili konular önem kazanabilir. Ev almak, satmak yada taşınmak isteyebilirsiniz. Ebeveynlerinizle ilgilenmenizi gerektiren konular olabilir.

23 Ekim de venüs de terazi burcundaki seyrini tamamlayarak akrep burcuna geçiyor. Böylece kasım ayında da devam edecek olan gizli bir ilişki yaşayabilir, göz önünde olmak istemeyebilirsiniz.

Akrep burcunda güneş tutulması

25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Tutulmalar bir süredir 6 ve 12 evlerinizde gerçekleşiyor. Bu dönem sağlığınızla ilgilenmiş, bu konuda korku ve endişelerinizle yüzleşmiş olabilirsiniz. 12. evinizde gerçekleşecek olan bu tutulma sizi yeniden endişelendirebilir. Gündelik rutinlerinizdeki yoğunluk yorgunluk yaratabilir. Nezle gibi nefes yolu rahatsızlıklarına karşı vitamin almalısınız. Diğer taraftan ruhsal çalışmalarla ilgilenmek, bakıma ihtiyacı olan insanları desteklemek iyi gelebilir.

29 Ekim de merkür de akrep burcuna geçecek ve tutulmanın ardından ilk haberleri getirecektir. Riyalarınızı not alabilirsiniz.

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Mars retrosunu haritanızın 7. evinizde yaşayacaksınız. Eş ve ilişkiler, ortaklıklarda sesler yükselebilir. Gergin olabilirsiniz. Bu süreçte muhakkak rahatlatıcı şeylerle ilgileniyor olmanızda fayda var. Sizin veya ilişki içinde olduğunuz kişilerin dili keskin ve yaralayıcı olabilir. Ortaklı işler yapmak bu dönemde sizi zorlayabilir. Ani ve dürtüsel kararlar almamalısınız! Mars aynı zamanda sizin 5 ve 12. evlerinizi yönetiyor. Bu nedenle aşk hayatınız, sosyal yaşamınızda, arkadaş çevreniz ve çocuklarınızla ilişkili konular gündeminizi çok meşgul edebilir. Hayattan keyif almadığınızı düşünebilirsiniz. Böyle zamanlarda sanatla ve yaratıcı etkinliklerle uğraşmak iyi gelebilir. Günlük tutmak duygularınızı ifade etmenizi kolaylaştırabilir. 12 ocağa kadar devam edecek olan mars retrosu korkularınız, endişeleriniz ve içsel vesveselerinizi artırabilir. Gündelik işlerinizde sürekli bir engele takılıyormuş hissi, ne yaparsanız yapın bitmeyen işler ve yorgunluk hissine karşı özellikle sağlıklı beslenmek ve spor yapmak faydalı olacaktır.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade