AkrepAylık Akrep YorumuEkim 2022 & Akrep ve Yükselen Akrep Burçları

Eylül 30, 20220
ekim ayı

Sevgili akrepler ve yükselen akrepler,

Ekim ayı güneşinde terazi burcunda seyahati sizin 12. evinizde gerçekleşecek. Biliçdışı alanda bir aydınlanma yaşayacağınız, ne istediğiniz, ne arzuladığını ve bunlara ulaşmaktan sizi neyin alıkoyduğunu gözlemleyebilirsiniz. Venüs’ün de eylül sonunda bu alana girmiş olduğunu göz önünde bulundurursak gizli saklı konulara ilginiz artabilir. Aşk ve arzularınız rüyalarınızı hareketlendirebilir.

3 Ekimde retrosunu tamamlayan merkür başak burcunda ileri hareketine başlayacak ve bir süredir kariyerinize dair beklentilerinizi gün yüzüne çıkaracak. Arkadaşlarınızla aranızdaki iletişim kopukluğunu çözebilirsiniz.

Şironyen koç dolunayı

9 Ekim de Koç burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Dolunay haritanızın 6. evinde gerçekleşiyor. Sağlığınızla ilgili konular biraz keyif kaçırabilir, ay sonunda retroya başlayacak sağlık evi yöneticinizde adım adım yavaşlamaya başladığı için baş ağrılarınız artabilir. Bir evcil hayvan edinebilir, bu süreçte bakıma muhtaç canlılara yardım eli olabilirsiniz. Gündelik rutinlerinizin yoğunluğu sizi biraz gergin kılabilir. Vitamin almanızı tavsiye ederim.

11 Ekim de merkür yeniden terazi burcuna geçiyor ve retro da gündeminize gelen konuların son bir kez üstünden geçme fırsatı sunuyor. Arkanızdan konuşan biriyle yüzleşmeniz gerekebilir.

19 ekimde jüpiter balık burcuna bir süreliğine retro yaparak dönüş yapıyor ve 2022 bahar aylarının gündemini yeniden önünüze getiriyor. Önümüzdeki ay bu noktayı bir kez daha ziyaret edecek dolayısıyla bu dönem önünüze çıkan fırsatları iyi kullanmalısınız. Yalnız yükselen akrepler için aşkta şanslı bir dönem, özellikle natal marsı su ve toprak grubunda olan kadınlar ve natal venüsü su ve toprak grubunda olan erkekler için! Çocuk haberleri, borsa ve riskli paralarda şanslı bir dönem! risk almayın büyük kayıplar yaşatabilir.

Akrep burcunda güneş tutulması

23 Ekim güneş akrep burcunda, mutlu yaşlar sevgili akrep burçları. 25 Ekimde 2 derece akrep burcunda güneş tutulması gerçekleşiyor. Bu yıl sizin için zorlu ve sizi küllerinizden yeniden doğmaya zorlayan deneyimler yaşadınız. Bir süredir 1-7 evlerde tutulmalar alıyorsunuz. Evliliğiniz, ilişkileriniz, kendinizi nasıl ortaya koyduğunuz çok önemli. Tutulma venüsyen ve 1. evinizde gerçekleşiyor o nedenle özellikle rahim ve yumurtalık, prostat gibi rahatısızlıklara dair muayenelerinizi ihmal etmeyin. Diğer taraftan bekarlar için evlilik gündemi oluşabilir. Evliliği kötü gidenler için kıskançlıklar ve krizler gündeme gelebilir. Ekim 23- 27 arasında doğan akrepler özellikle tutulmadan büyük oranda etkilenecekleri için aile büyükleriyle ilişkilerini gözden geçirmek durumunda kalabilirler.

29 Ekim de merkür akrep burcuna geçiyor. Kasım ayında devam edecek olan bu enerji tutulmanın ilk haberlerini getirebilir!

Mars retrosu

31 Ekimde mars ikizler burcunda retro hareketine başlıyor. Mars rertrosunu 8. evinizde yaşayacaksınız. Maddi konular gündeme gelebilir, özellikle uzun zamandır beklenen bir miras, nafaka gibi gelirleriniz varsa elinize ulaşabilir yada bunun için gerekli adımları atabilirsiniz. Ayrıca bu dönem beklenmedik sağlık problemleri ve ameliyatlar otaya çıkabilir çok mecbur değilseniz retronun bitmesini beklemenizi tavsiye ederim! Mars aynı zamanda sizin 1 ve 6. evlerinizi yönetiyor. Her iki vurguda ısrarla gündelik rutinlerin yoğunluğu, stres ve sağlık konularına işaret ediyor. Bu dönemde fiziksel görüntünüzü değiştirecek bir girişimde bulunmayınız. 12 ocağa kadar mars retrosu devam edeceği için bıçak bağlantılı şeylerden kaçınmalısınız. Evcil hayvanınız varsa onun sağlığı ile ilgilenebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yada mail atmanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade