Aylık Koç YorumuKoçEylül 2022 & Koç ve Yükselen Koç Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili koçlar ve yükselen koçlar,

Eylül ayı güneşin başak burcunda seyahati sizin 6. evinizde gerçekleşecek. Sağlığınızla ilgilenebilir, çalışma koşullarınızı düzenleyebilirsiniz. Odağınız işiniz ve birlikte çalıştığınız kişilere kayabilir. Uzun zamandır ertelediğiniz kontrollerinizi yaptırabilir, sağlıklı beslenme programları yapabilirsiniz.

5 Eylülde venüs başak burcunda 6 evde güneşi takip edecek böylece saymış olduğum konularda harcama yapmaya başlayabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. Terazi burcu sizin 7. eviniz, bu ayın ana gündemi de ilişkileriniz! Diğer taraftan merkür retrosu sizin 3 ve 6. evlerinizi yönettiği için iletişim problemleri, kardeşler, yakın çevre ve kuzenlerle aranızda alınganlık ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Yeni anlaşma ve sözleşmelerden kaçının! Süreçte sağlığınızla ilgilenmek iyi gelebilir, uzun süredir ertelediğiniz migreniniz için alternatif tedavi yöntemlerini araştırabilirsiniz.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay sizin haritanızın 12. evinde gerçekleşiyor. Balık enerjisi kendi istek ve arzularımızla yaşamın bize sundukları arasında belirsiz bir çizgide yürüyor gibi hissetmemize neden olabilir. Yeni ay Neptünle ve retro juno ile kavuşumda!

Dolunayda endişeler, korkular, kaçıp kurtulma hissiyatı baskın olabilir. Diğer taraftan yükselen de yay burcunu görmek, hiç değilse özgüvenle, neşeyle, umut edebilir ve Yaradan’a sığınabiliriz.

Dolunayda duygusal olarak içinize dönmeyi seçebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Gözlerden uzak, ortaklı işlerinizi bitirebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin sizin arkanızdan çevirdiği işleri fark edebilirsiniz. Gizli saklı konular önünüze düşebilir. Alkol ve bağımlılık yapan maddelerin kullanımı konusunda dikkatli olmalısınız!

Mars’ın ikizler burcunda, Ağustosta başlayan ve marta kadar burada kalacak seyri boyunca iletişim konusunda gerginlikler olabilir. Özellikle 15 eylülde venüs mars karesi gündelik rutinlerinize yansıyan bir gerginliğe ve harcamaya neden olabilir. Ekimde mars retrosu başlamadan araç muayenenizi yaptırmanızı tavsiye ederim.

Terazi Yeni ayı

26 eylül de ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek.

Terazi burcu Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur, sizlerin doğrudan doğasının aksine, dolaylı, dengeyi sağlama çabasında, uyum içinde, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Sonbaharın gelişi, ekinoks gece ile gündüzü eşitler, dolayısıyla terazi eşit olmayı önemser. İkili ilişkiler, diploması ve uyum terazi burcunun en önemli özelliğidir.

Kardinal aksta gerçekleşecek olan bu yeni ay ikili ilişkilerde gözden geçirmeniz gereken konuları açığa çıkarabilir. Yeni ay değersizlik duygusu yaratabilir, aldatma, aldatılmaları veya hayal kırıklıklarını getirebilir. Bir kısım içinse, (bunu haritanız belirler) doğru iletişim ve bağlantılar kurarak evlilik kararı almak, ev almak, satmak, mülk edinmek, aile ile ilişkileri güçlendirme fırsatı oluşabilir. Rx Merkür ve venüs, neptün karşıtlığı bu süreçte bir anlaşma ve sözleşmeden kaçınmanın doğru olabileceğini gösteriyor.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade