Başakyeniay27 Ağustos Başak Yeni Ayı; Hasat mevsimi

Ağustos 24, 20220
başak dolunayı

27 Ağustos saatler 11.16 gösterirken başak burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek.

Yeni ay haritanın 10. evinde ve ikizler burcundaki marsa kare açı yapıyor! Diğer taraftan ufuk çizgisine baktığımızda akrep burcunun yükseldiğini görüyoruz. Son aylarda alışık olduğumuz yeni ay ve dolunaylardan epeyce farklı görünüyor.

Kuzey yarım kürede gece ve gündüz sürelerinin eşitlenmeye başladığı sonbaharın habercisi güneşin başak burcuna geçişiyle başlar. Sonbahar da yapraklar dökülür, kuşlar göç eder, ekinler hasat edilir. İnsanoğlu kışa hazırlanmaya başlar. Eylül ayına özgü şeylerden bahsettiğimin farkındayım. Başak yeni ayı eylüle özgü konuları hayatımızda görünür kılacak. Toparlamak, ayrıştırmak, çalışmak, iş yaşamı, sağlık konularıyla ilgileneceğimizi gösteriyor. Yeni ayın mars ile karesi özellikle, iş, çalışma koşulları, kariyer ve hizmet sektöründe hızlı ve dürtüsel kararlar vermeye müsait olabileceğimizi gösteriyor. Havaların bir miktar soğuması kişisel olarak uyumlanmamız gereken sıcak soğuk geçisin de özellikle bronşlar, nefes yollarıyla ilgili bir takım hastalıklarında gündeme gelebileceğini gösteriyor.

Asc’nin de 0 dr akrepte olması başımıza gelen “krizli” diye nitelendirilecek olayların düzeltilmesinin ve çözüm üretilmesinin tümüyle bizim elimizde olduğunu gösteriyor. Maddi konular, bize aile olanla başkasına ait olanın ayırt edilmesi, bırakmak ve vazgeçmek gerekliliği doğuracak olayları getirebilir.

Başak bize yaşadığımız olaylar karşısında çözüm üretmek adına akılcı olmayı tavsiye ederken karşıt burcu olan balık burcuna özgü vizyon geliştirebilmenin çıkış yolumuz olduğunu ifade eder. Şu anda her ne yaşıyorsan yaşa gözden geçirecek, canla başla çözüm yolları arayacak, ardından da bunu diploması yoluyla çözeceksin. Zira yeni ayın yöneticisi merkür terazi burcunda ve marsa üçgen açı yapıyor. Diploması, uyum ve adalet için konuşmak, çabalamak ve ardından da bunu ilahi sisteme bırakmak en doğrusu olabilir! Kalbine dönüp baktığında evet içim rahat diyebiliyorsan, senden iyisi yok!

Yeni ay haritasındaki venüs uranüs ve ay düğümleri karesi, ekonomik dalgalanmayı, ilişkilerdeki ani bitiş ve başlangıçları, kadersel temaları işaret ediyor. Başak yeni ayı hizmet ve sağlık sektöründe ortaklı (özelleştirilmiş) işleri, çalışma koşullarını ve işçileri gündeme getirebilir. Bağırsak hassasiyetleri oluşabilir.

Başak yeni ayı ülkemiz haritasının 3. evinde ve kuzey ay düğümü üzerinde gerçekleştiği için, tarım, sağlık sektörü, ticari faaliyetler gündeme gelebilir.

Sevgiyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade