Aylık Boğa YorumuBoğaEylül 2022 & Boğa ve Yükselen Boğa Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili boğalar ve yükselen boğalar,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 5. evinizde gerçekleşiyor. İlginiz çocuklarınız, hobileriniz, eğlendiğiniz konulara yönelebilir. Daha sosyal olmayı isteyebilirsiniz. Aşk yaşamınız hareketlenebilir, eğer yalnız bir yükselen boğaysanız yeni tanışmalar olabilir.

5 Eylülde venüs başak burcuna geçerek güneşe eşlik edecek böylece keyif aldığınız konularda harcamalar yapabilir, yeni bir ilişkiye doğru çekilebilir, süregelen ilişkinizde başak yeni ayıyla ortaya çıkan gerginliği giderme fırsatı bulabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde ise merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından Retro’suna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. 23 eylüle kadar iş ilişkilerinizde bir süredir ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabileceği için açık iletişim kurmaya gayret etmelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularla ilgilenebilir, beslenme biçiminizde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Merkür sizin 2 ve 5. evlerinizi yönettiği için iletişim problemleri, flörtünüz, çocuklarınızla aranızda alınganlık ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Kendi değerinize dair farkındalık edinebilir yada bunu fazlasıyla sorgulayacak durumlar deneyimleyebilirsiniz. Eski sevgilisi kapıyı çalacak kişiler arasındasınız yada belki de siz bir eski sevgiliyi ararsınız kim bilir?

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay sizin haritanızın 11. evinde gerçekleşiyor. Geleceğe dair hayaller kurabilir, yeni umut ve hedefler belirleyebilirsiniz. Balık vizyon genişliğini ifade eder. Şehir veya ülke değiştirmeyi düşünebilir, yeni kariyer hedefleri belirleyebilirsiniz. Haritanıza göre bazı arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilir, onlarla ilişkinizde özgürleşmeyi seçebilirsiniz.

Ağustosta Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte uzun süre burada kalacak. Böylece önümüzdeki iki ay mücadele alanınız da maddi konular olacak. Bütçeyi dengelemek zor olabilir, beklenmedik harcamalar çıkabilir. Aynı zamanda burası öz değerle ilgili olduğu için ilişkilerinizde size verilen değeri sorgulayabilir ve bu da sizi gergin bir ruh haline sokabilir.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Terazi Zodyak’ta biz bilinciyle tanıştığımız ilk burçtur koçun ben diyen doğasının aksine dengeyi sağlamak, uyum içinde olmak, eşitlik ve adaleti tahsis etmek ister. Yeni ay sizin 6. evinizde gerçekleşirken, iş yerinizde uyum ve ekip çalışmaları yapma isteğiniz artabilir. Bu dönemde yeni iş anlaşmaları yapmaktan kaçınmalısınız. Yoğunluğunuz nedeniyle yorgun ve gergin hissetmenize rağmen, kendinizi bir o kadar güçlü hissedebilirsiniz. Eski bir iş arkadaşınızdan telefon alabilir, iş gününüzü düzenlemeye gayret edebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade