Aylık İkizler YorumuİkizlerEylül 2022 & İkizler ve Yükselen İkizler Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili ikizler ve yükselen ikizler,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 4. evinizde seyahat edecek. İlgi odağınız eviniz, aileniz, ebeveynlerinize kayacak. Evde vakit geçirmek, 5 Eylülde Venüs’ün de başak burcuna geçişiyle birlikte burayı güzelleştirmek isteyebilirsiniz. Harcamalarınız da giderek evinize kayabilir, ilişkinizi gözden uzakta evde yapmak iyi gelebilir.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. Merkür retrosu sizin 5. evinizde retro yapacağı için özellikle çocuklarınızla ilgili uzun zamandır ihmal ettiğiniz konularla ilgilenebilirsiniz. Eğer yetişkinlerse onlarla aranızda bazı yanlış anlaşılmalar olabilir. Siz bekar bir yükselen ikizlerseniz zihnen ilişkinize odaklanabilir, bir takım kuruntular yapabilir, flörtünüzle aranızda gerginlikler olabilir. Eski bir sevgili kapınızı aralayabilir. Yılda ortalama üç kere gerçekleşen merkür retrosu, diğer burçlara nazaran sizi daha fazla yorduğunu düşünüyorsanız haksız sayılmazsınız ama yine başklaarına nazaran bir şeyleri onarma fırsatınızın da çokluğunu göz ardı etmemelisiniz. Bu süreçte sağlık kontrollerinizi yaptırabilir, vitamin desteği alabilir, anne babanızla ilişkilerinizi onarabilirsiniz. Onlarla ilgilenebilirsiniz.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay sizin haritanızın 10. evinde gerçekleşecek. Kardinal akslarda gerçekleşen dolunayla hayatınız için önemli gelişmelerin habercisi. İşinizle ilgili yeni vizyonlar geliştirebilir, devam eden koşullarla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde gerginlikle hızlı kararlar almamanızı tavsiye ederim. Hobileriniz, keyif aldığınız konuları işinizin bir parçası haline getirmek isteyebilirsiniz. Taşınmak, iş ve ev değiştirmek isteyebilirsiniz ancak süreçteki belirsizlik biraz keyif kaçırabilir.

Ağustosta Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte uzun süre mücadele edeceğiniz bir süreç başladı. Mars 1. evinizde hızlı, pratik, enerjik hatta aceleci davrandığınız için de kimi zaman elinizi kolunuzu bir yere çarpabilirsiniz. Özellikle ikizler ve yükselen ikizler burçları mars retrosu başlamadan sinizüt, faranjit, bronşit gibi nefes yolu hastalıklarına karşı dikkatli olmalısınız!

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizin 5. evinizde gerçekleşiyor. Kendinizi nasıl ifade ettiğiniz, sanat ve yaratıcı işler gündeminizi meşgul edebilir. Çocuklarınızla ilgilenebilir, dikkatinizi onların ihtiyaçlarına yöneltebilirsiniz. Çocuk yapmak isteyenler için olumlu gelişmeler olabilir. Romantik ve cinsel çekim duyduğunuz bir ilişkiye çekilebilirsiniz, bu sizin için riskli olsa da kaçamayabilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade