Aylık Yengeç YorumuYengeçEylül 2022 & Yengeç ve Yükselen Yengeç Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili yengeç ve yükselen yengeçler,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 3. evinizde hareket edecek. Odağınızda haliyle düşünmeye, zihinsel bir denge kurabilmeye, kalabalıklara karışıp iletişim trafiğinizi artırmaya yönelik olacak. 5 Eylülde güneşi takip eden venüs de başak burcuna geçince kardeşleriniz, yakın çevrenizle birlikte harcamalar yapabilirsiniz. Yeni bir eğitim almaya karar verebilir, organizasyon ve etkinliklere katılabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. Merkür retrosu sizin 4. evinizde gerçekleşeceği için eviniz, aileniz ve ebeveynlerinizle ilişkilerinizi gözden geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Anne babanızla aranızda bir yanlış anlaşılma olmaması adına şeffaf iletişim kurmanızı tavsiye ederim. Evinizde bazı değişiklikler yapmak size iyi gelebilir. 23 eylül sonrası aracınız için para harcamak zorunda kalabilirsiniz! merkür aynı zamanda sizin haritanızın 12. evini yönettiği için perde arkasındaki konuları düşünebilir, gereksiz endişelenebilirsiniz. Bunun yerine uzun süredir ertelediğiniz bir projeye odaklanmak iyi gelebilir.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay sizin haritanızın 9. evinde gerçekleşiyor. Dolunayla birlikte önyargılı olduğunuz konuları aşabilir, ruhsal, felsefi konularla ilgilenebilirsiniz. Astrolojiye artan ilginiz sizi bir eğitim almaya itebilir. Aynı zamanda üniversiteye başlayabilir, yabancı dil eğitimi alabilir, ufkunuzu açacak konulara ilgi duyabilirsiniz. Dolunay özellikle neptünyen ve marsa kare olması nedeniyle yeni anlaşma ve sözleşmeleri yaparken dikkatli olmanız gerektiğine işaret ediyor. Uzun bir seyahatte valizini kaybetmek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız.

Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte uzunca bir süre mücadele alanınız da bilinç dışı konular olacak. Kendinizle yüzleşirken, korkularınızı fark edebilirsiniz. Gizli saklı bazı konularla ilgilenebilir veya sakladığınız bazı durumların sorumluluğunu almak zorunda kalabilirsiniz. İşiniz ve ilişkinizle ilgili korkulara kapılmak yerine kendinizi uzun süredir ertelediğiniz proje ve planlarınıza odaklamak iyi gelebilir.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Ayı 4. evinizdeki bir yeni ayla kapatırken güçlü ilişkiler kurabilir, eviniz, kökleriniz, ailenizle ilgilenebilirsiniz. Taşınma, tadilat ve bir takım yenilikler yapmak size iyi gelebilir. Her ne yapacaksanız abartmadan ve dengede olmakta fayda var. Aile fertleriyle ilişkilerinizi yeniden değerlendirebilir, daha sezgisel olabilirsiniz. Yeni ay siz güneş yengeçlere kare açı yaptığı için kendinizi gergin hissedebilirsiniz. Her şeyi büyük bir uyum içinde çözmek zorunda değilsiniz, bazı şeyler sert sonlanmalarla aydınlatır!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade