Aylık Kova YorumuKovaEylül 2022 & Kova ve Yükselen Kova Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili kova ve yükselen kovalar,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 8. evinizde gerçekleşecek. Odağınızda ortak yapılan harcamalara kayabilir. Borç, alacak dengesini sağlamaya çalışabilirsiniz. Nafaka, miras vb konularda ödemeleri yapmak yada almak üzere çaba gösterebilirsiniz. 5 Eylülde Venüs’ün de güneşi takip ederek başak burcuna geçişiyle birlikte tümüyle kaynaklarınıza odaklanabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. Merkür retrosunu 9. evinde ağırlayacak olan siz yükselen terazi burçları zihinsel olarak aktif, fikirlerini uyumlu bir biçimde ortaya koyan bir doğanızın aksine türlü yanlış anlaşılmaların içine düşebilirsiniz. Vize, pasaport veya hukuki konularla ilgili bir takım aksamalar yaşamamak adına açık iletişim kurmalısınız. Evliler müjde bu süreçte eşinizin akrabaları sürpriz bir kararla sizi ziyarete gelebilir. 23 eylül sonrası ise unutulmuş bir borç ortaya çıkarak keyif kaçırabilir.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay endişeler, korkular, kaçıp kurtulma hissiyatınız artırabilir. 2. evinizde gerçekleşecek olan balık dolunayı alacak verecek dengesi sağlamak üzere sizi zorlayabilir, bu ayın ana gündemi kaynaklarınız olacak gibi görünüyor. Yine de korkuya kapılmayalım dolunay size kariyere dair yeni hayal ve hedefler belirleme fırsatı sunabilir. Kaynaklarını nasıl artıracağınıza dair yeni fikirler ortaya koyabilirsiniz. Zira marsın da yeteneklerinizi temsil eden 5. evinizde uzun süren seyahati size yeteneklerinizden yeni bir kariyer yaratma fırsatı sunabilir.

Mars ikizler geçişi aşk hayatınız, sosyal yaşamınızda, arkadaş çevreniz ve çocuklarınızla ilişkili konular gündeminizi çok meşgul edecektir. Hayattın bir mücadele olduğunu düşünebilirsiniz, flörtünüz veya çocuklarınızla aranızda bir rekabet olabilir. Böyle zamanlarda sanatla ve yaratıcı etkinliklerle uğraşarak bu enerjiyi atabilirsiniz. Spora başlayabilir ekim öncesi bu süreci düzenleyebilirsiniz.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay size hayat felsefenizi sorgulatabilir. Belki de yeni bir üniversiteye girmeyi, eğitim almayı yada yurt dışına çıkmayı hedefleyebilirsiniz. Siz uyumlanmaya çalıştıkça yakın çevrenizin de baskısı artıyor gibi gelebilir. Bu dönemde astrolojiye ve felsefeye ilginiz artabilir. Ticaretle uğraşıyorsanız yeni anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmalısınız.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade