Aylık Balık YorumuBalıkEylül 2022 & Balık ve Yükselen Balık Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili balık ve yükselen balıklar,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 7. evinizde gerçekleşiyor. Tüm dikkatiniz de ilişkiler veya evliğinize kayıyor. Eşinizle yada ortaklarınızla ilişkilerinizde birbirine fayda sağlamayı arzu edebilirsiniz ancak zaman zaman kusursuzluk arayışı ile aşırı eleştirel olabilir yada eleştirel bir partnerle karşılaşabilirsiniz. 5 Eylülde Venüs başak burcuna geçmesiyle birlikte sorunların üstesinden gelmek için adımlar atabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. 8. evinizde gerçekleşecek merkür retrosu içsel dönüşümünüz, şüphe ve kuruntular için kapı aralayacak. Retro size eşiniz, aileniz ve evinizle ilgili bir konuda harcama getirebilir. Merkür aynı zamanda sizin haritanızın 4 ve 7. evlerini de yönettiği için ailenizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar olabilir. Evinizde yapacağınız bir değişiklik size iyi hissettirebilir.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Sizin burcunuzda gerçekleşecek bu dolunay size yeni hayal ve hedefler belirleme fırsatı yaratabilir. Elbette dolunay en çok sizi etkileyeceği için kendinizi, halsiz, keyifsiz ve mağdur hissedebilirsiniz! Bu dönemde sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yeni ayın neptünyen enerjisine rağmen doğru iletişimle, çözüme giden yollar bulunabilir. Süregelen ilişkinizle hayal kırıklıkları olabilir.

Ağustos ayında Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte aile, ebeveynlerle ilişkileriniz, eviniz gündeminiz olabilir. Anne, babanızın, büyüklerinizin sağlığıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz yada onlarla ilişkinizde gerginlikler olabilir. Mars haritanızın 2. evini yönettiği için kaynaklarınızı evinize harcayabilirsiniz. Fikirlerinize ve düşüncelerinize saygısı olmayanlara tahammül etmek bu süreçte hiç kolay olmayabilir.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Ayı 8. eviniz de bir yeni ayla kapatırken bir mülk edinmek, araç almak adına bile olsa kredi çekme, borca girme durumları söz konusu olabilir. Cinsel olarak büyük bir tutku ve arzu dolu bir ilişkiye çekilebilirsiniz. Merkür retrosu eski bir sevgiliyi hayatınıza getirebilir. Bu dönemde ölüm ve ölüm ötesi konulara ilginiz artabilir. Psikoloji ve karanlık konularla ilgilenebilirsiniz.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://mldjoplulasd.i.optimole.com/w:auto/h:auto/q:mauto/f:best/https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade