AslanAylık Aslan YorumuEylül 2022 & Aslan ve Yükselen Aslan Burçları

Ağustos 28, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili aslan ve yükselen aslanlar,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 2. evinizde gerçekleşecek. Böylece ilgi odağınızda maddi konulara kayacak. Kendinizi daha değerli hissettiğiniz, yeteneklerinizi değere dönüştürebildiğiniz bir ay olabilir. 5 Eylülde Venüs’ün de başak burcuna geçmesiyle birlikte kazançlarınız artabilir. 23 eylül sonrası işiniz veya yakın çevreniz için para harcamak zorunda da kalabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. Zihinsel odağınızın kardeşleriniz, yakın çevreniz, komşularınıza kaydığı bu günlerde, yakınlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Belki de uzun süredir kopuk olduğunuz iletişimi yeniden canlandırma fırsatı bulabilirsiniz. Retro boyunca zorunlu olmadıkça yeni anlaşma ve sözleşmelerden kaçınabilirsiniz, eğer mecbursanız ince eleyip sık dokumakta fayda var! Mesaj, mail yada karolarınızı gönderirken dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Dolunay haritanızın 8. evinde gerçekleşeceği için psikolojik olarak sizi güçlendirecek deneyimler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik bir borç biraz keyfinizi kaçırabilir, eş yada ortaklı işlerinizde ortaya çıkabilecek hayal kırıklıları size hayallerinizi yeniden gözden geçirmenizi sağlayabilir. Dolunayda sezgilerinize kulak vermelisiniz, kendinizi güçlendirerek yolunuza devam edebileceğiniz bir aydasınız. Sağlığınızla ilgili küçük bir operasyon geçirmek isteyebilirsiniz.

Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte sosyal çevre, arkadaşlar ile ilişkilerinizde rekabeti artırabilir. Bu dönemde kariyerinizi dair hayal ettiklerinizi gözden geçirebilir, önümüzdeki süreçte harekete geçmek üzere plan ve projeler yapabilirsiniz. Umut ettiğiniz bu konuda canla başla çabalarken, aşk, ilişkiler alanında, varsa çocuklarınızla ilişkilerinizde gerginlikler olabilir.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Terazi sizin 3. eviniz retrolu bu yeni ay ticari faaliyetler, yeni eğitimler, işinizle ilgili kurabileceğiniz bağlantıları artırabilir. Trafikte dikkatli olmalı, abartılı davranışlardan kaçınmalısınız! Gündelik olaylarla uğraşmak sizi yorabileceği için, işlerinizin sıkışmaması adına etrafınızdan ekstra zaman isteyebilirsiniz. Duygusal olarak uyumlu olma isteğiniz artarken, bir yandan da arkadaş çevrenize katlanmakta zorlanabilirsiniz. Sorularınızın cevabı mantığınızda yatıyor!

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade