Aylık Oğlak YorumuOğlakEylül 2022 & Oğlak ve Yükselen Oğlak Burçları

Ağustos 26, 20220
eylül ayı burçlar

Sevgili oğlak ve yükselen oğlaklar,

Eylül ayı güneşinde başak burcunda seyahati sizin 9. evinizde gerçekleşecek. Böylece zihinsel olarak aydınlaşndığınız, fikir ve düşüncelerinizi rahatlıkla ifade edebilirdiniz bir ay başlayacak. 5 Eylülde venüs başak burcuna geçecek ve yurt dışı seyehatler yapmak, yeni bir eğitim almak, vize ve pasaport çıkarmak gibi nedenlerle para harcayabilirsiniz.

Merkür retrosu

10 Eylülde merkür terazi burcunun 8 derecesinde retro hareketine başlayacak, ardından retrosuna 23 eylülde başak burcunda devam edecek. 10 evinizde gerçekleşecek merkür retrosu siz yükselen oğlaklar için bir miktar yorucu olabilir. En iyi bildiğiniz şeyin çalışmak olduğunu düşünürsek, kariyerinizdeki iletişim problemleri hoşunuza gitmeyebilir, üstlerinizle aranızda yanlış anlaşılmalar olabilir. Eğer çalışmıyorsanız ailenize uyumlanmakta zorlanabilirsiniz. Ebeveynleriniz yaşınıza bakmadan hayatınıza müdahale etmesini bekleriz. Diğer taraftan 23 eylül sonrasında eşinizin akrabaları yada eğitim aksaklıkları yaşayabilirsiniz. Bu süreçte belki de uzun süredir istediğiniz eğitime başlayabilirsiniz.

Balık Dolunayı

10 eylülde ayın ilk dolunayı balık burcunda gerçekleşecek. Balık enerjisi kendi istek ve arzularımızla yaşamın bize sundukları arasında belirsiz bir çizgide yürüyor gibi hissetmemize neden olabilir. 3. evinizde gerçekleşecek olan dolunay özellikle anlaşma ve sözleşmelerde dikkatli olmanız gerektiğini haber veriyor. Kardeşiniz, akrabalarınız veya komşularınızla ilişkili durumları takip etmek durumunda kalabilirsiniz, onlarla ilişkinizde hayal kırıklıkları yaşayabileceğiniz gibi, onların hayatında seyirci rolünde olabilirsiniz. Zihinsel olarak dalgın, ve hayalperest olabilirsiniz. Bu dönemde sanat ve yaratıcı şeylere zaman ayırmak iyi gelebilir.

Ağustos ayında Mars’ın ikizler burcuna geçişiyle birlikte sizin mücadele alanınız da gündelik yoğunluğunuz olabilir. İşlerinizin yetişmediği, sürekli koşuşturma halinde olduğunuz bir süreçten geçebilirsiniz. Mars uzunca bir süre ruh ve fiziksel sağlığa dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatıyor. Bu dönemde uzun zamandır askıya aldığınız sağlık problemlerinizin üzerine gidebilirsiniz ancak özellikle ameliyat gerektiren durumlar varsa ekim ayı öncesinde yaptırmanızı tavsiye ediyorum.

Terazi Yeni ayı

26 eylülde ise terazi burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay kariyer evinizde merkür retrosu devam ederken gerçekleşecek, hayatınıza dair önemli kararlar almadan önce abartılı tepkiler vermediğinizden emin olmalısınız. İşten ayrılmak, yeni işe başlamak, ev taşımak ve süregelen ilişkinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz. Haritası uygun olanlar bu dönemde evlilik kararı alabilirler ancak retro da olduğumuzu hatırlatmadan edemeyeceğim. Bir kısım yükselen oğlaklar aileye yeni bir üye / çocuk getirmeye karar verebilirler.

Haritanıza özel aylık danışmanlık olmak için ❤️ tıklamanız yeterli

Sevgilerimle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://www.ozlemsomuncu.com/wp-content/uploads/footer-gezegenler.png

Takip Et

© Copyright 2021 | Tüm Hakları Saklıdır, Tasarım ve Dizayn: Gurur TOMUR 

İptal ve İade